Přejít na obsah

POMOC!


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník eleven

Mně se pro aukce na eBay osvědčil Gixen.com. Jestli to neznáš, tak mrkni co to je. Ve zkratce je to stránka, kde se přihlásíš pod svým eBay nickem a zadáš svoje heslo. Do jaké míry to je bezpečné posuď sám. Pak do určenýho políčka vložíš číslo položky a zadáš, jakou částku jsi ochoten maximálně přihodit. A ten prográmek to za tebe přihodí pět sekund před koncem aukce. nemusíš být na netu, nemusíš mít vůbec puštěný PC. Plus to má další vychytávky. Např. když prodejce prodává něco vícenásobně, tak si dáš do "Skupiny" těch položek víc a jakmile jednou vyhraješ, tak už to na další položky nepřihazuje. Ještě dodám, že to respektuje eBayovské přihazování. Takže když dáš, řekněme, maximální hranici pro přihození 80 USD, tak v případě výhry zaplatíš jen tolik, kolik je krok nad nejbližší příhoz pod tebou. Tzn. druhá nejvyšší nabídka bude např. 17 USD, a do 24,99 USD se přihazuje po 0,50USD, takže bys to vyhrál za 17,50USD a ne za 80USD.

Já to tady popisuju takhle zevrubně proto, aby si mohl někdo, kdo to nezná, udělat rychlej úsudek, o co zhruba jde. Ten kdo to zná, tomu to je jasný. Hlavně jsem chtěl poukázat na ten Gixen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...