Přejít na obsah

Jak mohou dopadnout Seiko Samurai


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Jen abyste videli, co vsechno se da udelat s hodinkami. Jsou nosene skoro denne i v praci (handling a nakladani letadel na Ruzyni) asi tak 6 let. Sklicko kupodivu v poradku krome praskliny mezi 7 a 8, to ale byla zaverecna rana, po ktere prestaly jit. Jinak neposkrabane, bude to tim, ze je pod urovni lunety.

Tak nez pujdou na opravu a kosmetiku par fotek.:)

post-147-016964000 1350522781.jpg

post-147-011612700 1350522789.jpg

post-147-002795000 1350522797.jpg

post-147-094323900 1350522805.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Kamile, ty si teda zažily. Pudjou na plastiku lunety?? Nebo jdou jenom na opravu strojku? V prvním případě by mě zajimaly fotky po plastice.. Děkuji za příspěvek, fotky "žijících" hodinek mám hodně rád, i když tyto už jsou trošku moc vyžilé :-). Prostě Wabi hodinky v té nejsurovější podobě.... Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu krásná ukázka toho, že safír je safír :smile_anim: Jinak by mě zajímalo, co děláš za práci, protože ta luneta je opravdu hustá :smile_anim: Vypadá, jak kdyby ji dělali z marmelády" Moje osmiletý Tissotky makají také v husté atmosféře, automobilovej průmysl, bruska, sváření, sauna, lezení pískovec, ale na tebe teda nemaj :clap: Já bych je tak nechal, docela jim to i sluší"

post-364-058705100 1350550627.jpg

post-364-068032000 1350550643.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje rec.

Pokud to samozrejme neni jen o pocitu majitele, ktery safir proste chce pac je to safir.

 

 

IMHO zrovna u těch samurajů bych ten "úspěch" se sklíčkem příčítal i konstrukci hodinek, kdy je sklo mírně pod hranou lunety - to má určitě velký vliv... ja je vidět to na nejinkriminovanějším místě nejvíce odnesla právě ta luneta ... otázka je, jak by vypadaly hodinky, mít tam jinou lunetu a třeba sklo v rovině nebo mírně nad lunetou, nebo dokonce vypujklé sklíčko, pak ten safír asi význam bude mít...

 

jinak souhlas - sám jsem zvědavý, jak dopadnou mé trasery, neb ty taky nijak nešetřím, mám je jako každodenní tool/office- diving/universal hodinky a věřím jim...

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu krásná ukázka toho, že safír je safír :smile_anim: Jinak by mě zajímalo, co děláš za práci, protože ta luneta je opravdu hustá :smile_anim: Vypadá, jak kdyby ji dělali z marmelády" Moje osmiletý Tissotky makají také v husté atmosféře, automobilovej průmysl, bruska, sváření, sauna, lezení pískovec, ale na tebe teda nemaj :clap: Já bych je tak nechal, docela jim to i sluší"

 

tohle vlákno se mi začíná líbit - konečně se tu bavíme o hodinkách stylem, který, kromě estetiky, dává smysl !!!

:thumbsup_anim:

 

jen co bude příležitost, nafotím své 7 let staré certiny, co jsem asi 5 let v kuse nesundával z ruky, ani v noci, a prošly se mnou všema dovolenýma, lyžováním, na kole, džunglí, horama, i kanclem a prací na zahradě, na stavbě a v dílně... a myslím, že jim to moc neubralo na kráse....

(BTW, za celých 7 let jsem měnil baterku jen jednou po cca 5ti letech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

To jsou hodinky meho syna, ja je nenosim.:) Ale kdyz jsem jeste za komunistu delal na letisti a v podstate velmi podobnou praci, moje Seika vypadaly podobne. Jenze sklicko nebylo zapustene a nejvic ryh bylo na nem, z hodne sikmeho uhlu pres nej nebylo skoro videt. Ale vydrzelo a hodinky taky.

 

Nejdou, na strojku zadnou zavadu nevidim, ale nejsem hodinar.

post-147-084341800 1350552283.jpg

 

Tenhle vryp asi rozlestit nepujde.:)

post-147-034900600 1350552296.jpg

 

A jak se mu podarilo ubrousit hranu nozky je ve hvezdach.

post-147-037176800 1350552308.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...