Přejít na obsah

Glashütte Original Senator 950 Platin


Doporučené příspěvky

Nedávno tady na fóru proběhla minianketa o nejkrásnější hodinky s lunární fází. Jedněmi z nominovaných byly i Glashütte Original Senator. Moc a moc se mi zalíbily, takže jsem začal po nějakých takových kráskách po Evropě pátrat. Hodně ?běžných? modelů této firmy je rozprodáno. Protože bylo moje letošní snažení mým zaměstnavatelem náležitě oceněno, bylo možno zamířit o level až dva výše. Výsledkem mého měsíčního snažení byl čtvrteční výlet do Hamburgu, ze kterého jsem si pod stromeček přivezl tyto nádhery: Glashütte Original Senator s měsíční fází, věčným kalendářem, v platinovém pouzdru a s platinovou motýlovou sponou. Limitku s číslem 98/100.

 

Namísto dlouhého povídání raději připojím pár fotek.

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Začátkem prosince jsem strávil hodně času v butiku Glashütte v Drážďanech a řekl jsem si, že si je jednou pořídím, táhnou mě mnohem víc, než PP, či VC. Nedá se jinak, než gratulovat! Sdílím tvou radost, taktéž jsem se pod stromeček obšťastnil, a to hned dvěma kouskama. Takže šťastné a veselé a ať ti tikaj :newyear:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnaval si ich s bielym cifrom ? Co rozhodlo o farbe vo vybere ? Samozrejme congs a sem tam ich aj daj na ruku :)

 

Porovnával. O volbě rozhodlo naprosto NEUVĚŘITELNÉ sladění mezi modrou barvou číselníku a platinovým pouzdrem. Na ruku je dám. Tohle pro mne nejsou sbírkové hodinky odpočívající v trezoru. Tyhle opravdu hodlám nosit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...