Přejít na obsah

Elton sport Igen chronomag limited edition 2007


cigi

Doporučené příspěvky

killbilldef.jpg


Tak tohle je naše radost a nabídka na účast pro všechny členy tohoho serveru chronomag (drobné odchylky v proporcích a odstínu barev vyhrazeny):

Jméno: ELTON SPORT Igen Chronomag limited edition 2007
Výrobce: Elton hodinářská
Výchozí model: Prim sport Igen
Insprirace: Škoda 1000 MB roadster (prototyp) s černou plátěnou střechou, bílými pneumatikami a červenými brzdovými světly
Přezdívka: KILL BILL

Strojek: Repasovaný Prim kal. 68, 17 kamenů, cenrální hodinovka, minutovka, vteřinovka, číslicové datum (dále viz prum.cz, chronomag.cz) - k repasi nutno dodat 2 vlastní kalibry (zdroj - chronomag.cz, aukro.cz, zástavárny, bazar) - doporučuji z pouzder se šroubovacím dýnkem - jsou prachotěsná a vlhkotěsná, strojek bude lépe zachován, dále kvůli průhledu doporučuji ověřit, aby alspoň jeden měl na velkém kole napsáno prim czechoslovakia - není problém to sehnat.

Pouzdro: nerez 316L, tvarově shodné s výchozím modelem, průměr bez korunky 36mm (vč. lunety 38mm), rozteč nožek pro řemen 19mm

Sklíčko: cylindrické, plast, shodné s výchozím modelem

Ručky: nerez leštěná, tvarově shodné s výchozím modelem, bílá svítící barva

Ciferník: materiálově a velikostně shodný s výchozím modelem (klenutý mozazný plech s tamponovým tiskem). Upravená grafika oproti výchozímu modelu - datumové okno posunuto na 4.30, bez rámečku, - doplněna čísla minut/vteřin, - index na 12 dvojitý, index na 6 prodloužený, - logo vodorovně mezi 9 a 6 ELTON SPORT, - czech made asi na 6, fonty písmen shodné s výchozím modelem, Barva: ciferník - žlutá sladěná s barvou žraločího řemenu, čísla, indexy minut/vteřin, rámečky indexů hodin - černá, výplně indexů hodin - bílá svítící barva

Datový věnec: žlutý podklad shodný s ciferníkem, červená čísla, font shodný s původním, pozice a orientace čísel shodná s původním

Otočná luneta: nearetovatelná, tedy obousměrná, materiálově a tvarově shodná s výchozím modelem (plast zalisovaný do nerezového plechu). Upravená grafika - čísla hodin, čárky na půlhodinách, na 12 rozšířená šipka s tečkou z bílé svítící barvy(půjde-li to) font číslic shodný s výchozím modelem. Barva černá, čísla a čárky žlutá shodná s ciferníkem, bílá svítící tečka na 12.

Korunka: zvětšená, průměr 7mm, vroubkovaná, nerezová 316 L, na vršku do důlku vlepen žlutý (shodná s barvou ciferníku) plastový kruh (průměr cca 5mm) - čepička

Dýnko: závitové, nerez 316L, průhled na strojek z minerálního skla, frézované nápisy - chronomag / 2007 č XX/XX / nárazuvzdorné / vodotěsné 4 AT / prim kal.68 / 17 rubínů

CENA HODINEK: 16.920 Kč vč. DPH

Řemen: Na míru šitý, exkluzivní, pravá žraločí kůže , černé obšití, žlutá barva - plastická struktura údolí světle pískové, vrcholy tmavě žluté, šířka 19/16 mm, klasická jazýčková nerezová spona. CENA: 1.950 Kč vč. DPH

a/nebo

Alternativní/doplňkový řemen: Na míru šitý, klasický, pravá hovězí kůže, černá barva, žluté obšití, hladký, šířka 19/16mm, klasická jazýčková nerez spona. CENA: 980,- Kč vč. DPH

Balení: praktická přenosná plechová krabička vystlaná sametem (???), ve vkusné kartonové krabici c certifikátem, návodem, garanční kartou a knížkou o továrně prim.

Další možnosti - cenu a termín dodání nutno dojednat přímo s primem:
dekorace strojku - iridiování, zlacení, rhodiování......
individualizace můstku strojku - rytí, potisk, kalení.....

Exkluzivní na míru vyrobené díly podléhající opotřebení doporučené k okamžitému objednání:
1x náhradní žraločí řemen
1x náhradní otočná luneta
1x náhradní čepička do korunky

ZÁLOHA 75 %

Termín uzavírky objednávek a platby zálohy: 31.03.2007

Termín dodání: do 30.06.2007

Postup objednání: Pošlete prosím primovi (email na chronomag.cz, prim.cz) zprávu kolik a čeho a on vám pošle objednávkový formulář. Po vyplnění a odeslání si rezervujte volné číslo zde na vlákně a prosím co nejdříve uhraďte zálohu!

Ještě červené foto (z provozních důvodů bohužel špatná barva, budou žluté) pro ilustraci, jak budou asi mlaskat (drobné odchylky vyhrazeny):

ferrariC5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 544
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

rezervovaná čísla dosavadních ctěných členů užšího výběru, 10 vytrvalých, co vám tuto nabídku přinášejí:

 

Kamil 1.

Omni 2. email 14.03.07, objednáno 14.03.07

Sup 3. předběžně

Francin 4. zaplaceno 13.03.07 email 13.03.07 :)

Popshop07 5. email 12.03.07 objednáno 14.03.07

Pepik 6. email 13.03.07, objednáno 14.03.07

Skeleton 7. email 15.03.07

Vlah 8.

Olda 9.

Typograf 10. email 14.03.07, objednáno 14.03.07, zaplaceno 15.03.07 :)

Cigi 11. email 12.03.07, objednáno 14.03.07, zaplaceno 14.03.07 :)

12.

13. předběžně ústně rezervováno

Jinjo 14. email 12.03.07, objednáno 14.03.07

 

 

Předběžné rezervace (3. a 13.) platí do pátku 16.03.2007.

Objednávejte, přátelé TEĎ :D:D:D

 

Ještě vás prosím, abyste kvůli číslům sdělovali , jak jste daleko s objednávkou, a to takhle:

1. poslat objednávkový email primovi (napíšu email a datum) - prim odešle objednávkový specifikační formulář

2. odeslat vyplněný formulář (píšu objednáno a datum) a ihned

3. zaplatit zálohu 75 % dle formuláře (píšu zaplaceno a datum)

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji si ji objednat, protože, luneta je nejcitlivějším místem hodinek a bývá nejdříve poškrábána. Moje fortisky měly za rok docela poškrábanou i celokovovou lunetu - pak to zaniklo, když škrábanců bylo víc :). Podívej se na staré sporty Igen - luneta je špatná úplně na všech, proto to doporučení, za 10 let o ně může být nouze a mít NOS, to se bude počítat :D !

 

Popshope 2007 - díky za důvěru ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě vás prosím, abyste kvůli číslům sdělovali , jak jste daleko s objednávkou, a to takhle:

1. poslat objednávkový email primovi  (napíšu email a datum) - prim odešle objednávkový specifikační formulář

2. odeslat vyplněný formulář (píšu objednáno a datum) a ihned

3. zaplatit zálohu 75 % dle formuláře (píšu zaplaceno a datum)

Díky!

to cigi: nemáš ten formulář? Alespoň mě se Prim neozívá.

Pepa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Francin: podle čeho si platil zálohu?

Jen tak, byl jsem tak ohledně renovací,měl jsem sebou peníze a nevěděl co s nima :) :) . tak jsem jim tam nějaké nechal. :)

Tak to jo. Mám pocit, že psát email Primovi, je jako psát klasický dopis a potom ho házet místo do schránky do koše na prádlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Francin: podle čeho si platil zálohu?

Jen tak, byl jsem tak ohledně renovací,měl jsem sebou peníze a nevěděl co s nima :) :) . tak jsem jim tam nějaké nechal. :)

Tak to jo. Mám pocit, že psát email Primovi, je jako psát klasický dopis a potom ho házet místo do schránky do koše na prádlo.

No nevím , jednou jsem mu psal a volal pár minut po odeslání mailu. Je obchodník a objednávky určitě neháže do koše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer jsem s Primem mluvil. Říkal, že má nefunkční připojení a připojuje se nějak nouzově přes mobil, kde pravděpodobně vyřizuje jen akutní záležitosti. Nicméně mejly klidně posílejte, do koše je nehází, jenom trochu strpení. Za chvilku mu jdu poslat mejl. :)

 

 

 

Poslal jsem e-majl - 14. 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...