Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty modrý jsou bomba :-)

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

 

Také mi pak došlo, že trochu surfuješ. Potom to má logiku, do vody parádní výběr

 

Přesně proto je mám ve výběru, hodí se ke mě a mají vše co chci. Ano líbí se mi i jiné (ne tak ujeté), např Gulfmastery, ale ty jsou na mají ruku moc velké, takže musím vybírat v těch nižších řadách, které jsou zároveň i menší.

 

Bellsi, ty modre jsou paradni.

 

Ta modrá? Super záležitost!!! Jdi do toho.

 

Jinak všem díky za názory, vypadá to, že až takový magor nejsem, když se líbí, dává mi to ke mě i nějaký smysl, takže to mám zpečetěné, alespoň už tady příště nebudu je plkat a hodím wristshot :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně proto je mám ve výběru, hodí se ke mě a mají vše co chci. Ano líbí se mi i jiné (ne tak ujeté), např Gulfmastery, ale ty jsou na mají ruku moc velké, takže musím vybírat v těch nižších řadách, které jsou zároveň i menší.

 

 

 

Jinak všem díky za názory, vypadá to, že až takový magor nejsem, když se líbí, dává mi to ke mě i nějaký smysl, takže to mám zpečetěné, alespoň už tady příště nebudu je plkat a hodím wristshot :)

Tak předpokládám, že jsou již objednány, zaplaceny a na cestě, ty GAX 100-2. Kdy máme očekávat wristshot, cca?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruce zatím ne, ale mám nutkání pořídit tyto dvě úchylárny, co vy na to? Zbláznil jsem úplně? :)

ja mam tyto 

mouyb.jpg

ale ty bílí jsou taky moc pěkny. A ty modrý snad ještě lepší, rozpoložení ciferníku se mi moc nelíbí ale ta barva  :eek:  Užasná !! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak předpokládám, že jsou již objednány, zaplaceny a na cestě, ty GAX 100-2. Kdy máme očekávat wristshot, cca?

 

Ještě ne, ale jestli mi rupne v bedně, tak bude wristshot brzy :) Na druhou stranu si říkám "zase další hodinky do domu :(" a to neumím unosit víc jak 2 kousky, polemizuju, jestli půjde něco z kola ven, nebo to nějak vymyslím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak! Ke každému řemenu jsou jiný detaily, tak jsem to vzal z jedné vody na čisto. Nechci dělat reklamu, ale hodinářství v Jičíně mohu doporučit. Dobrá cena,do druhého dne bez poštovného a přidali mi ještě jednu plechovku i s molitany o kterou jsem požádal . Chyběla mi k jiným G.shockům . Max spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...