Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Karle- už tě živě vidím- šustáková souprava, řetěz kolem krku, tohle na ruce, stojíš na Pankráci u Tuzexu a říkáš - bony, bony :-)))))).

Akam- moc povedený, splněnej sen a dušička bude mít na chvilku klid, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci dík moc, stejně za to můžete vy, no ještě že jsem nekupoval ty 3510 uff :)

aktuálně teď asi ušetřím 2-3 hodiny denně (prodejní vlákno)   :)

No, když tomu věříš.... Tak tě u toho nechám :-))))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mi v tomto vlákně pár lidí leze těmi svými kráskami fakt na nervy, tak si taky přisadím:

 

post-36202-0-50106500-1428003491_thumb.jpg

 

Comming soon. 

 

Ještě to ale chvíli potrvá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle, smekám. Teď ani ne tak kvůli hodinkám, které jsou fantastické a za které by plno zdejších (chrono)magorů dalo nevím co, ale hlavně před tebou, že jsi vydržel je tak dlouho tajit. To přece musela být muka, vědět, že doma jsou takové skvosty, zatímco my ostatní se tady chlubíme, nebojím se říci ve většině případů chudšími příbuznými (pánové i dámy snad prominou - já vím, že se to takto nedá srovnávat, protože každý zdejší kousek je super, ale přece jen NOS je NOS, ještě k tomu Autavie, s krabičkou,... a i s notama?). Ten pocit, že mám doma NĚCO a dokázat tak dlouho to skrývat. :clap: Tomu říkám pevné nervy a sebeovládání !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mi v tomto vlákně pár lidí leze těmi svými kráskami fakt na nervy, tak si taky přisadím:

 

Comming soon. 

 

Ještě to ale chvíli potrvá...

Hmm, maldo, ty jedeš! Já bych vsadil na vintage moony nebo spíše mark II? No uvidíme a už se těším. Podle toho, co píšeš, tak to asi bude ze zámoří. Pokud ano, přeji štěstí s celní službou. Mě v poslední době netěší, musel jsem platit DPH i u zásilky za 40 EUR. Dřív takový objem procházel v pohodě. Že by Babiš přitvrdil? Včetně výpalného pošty mě to stálo přes 4 stovky. To nas..e, přes 30% přírážka.

PS: i já čekám balíček, konkrétně z US, tak jsem zvědavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Jako student jsem auto nepotřeboval

 

Student ???? Ty jsi doopravdy student ? Podle ceny těch hodinek bych to vskutku neodhadl ani náhodou. To musíš mít vskutku extrémně dobře placenou brigádu spíš bych to tipoval na tři nebo hodné, movité rodiče.

 

A jakou že to máš kárku ? Kdysi dávno jsem náhodně zachytil, že to mělo být klasické Porsche Carrera ze 70.let. Zadařilo se ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je bomba... Jak můžou tak staré hodinky tak krásně svítit? Je to tím, že v podstatě nebyly na světle? Že lumi ztrácí tím, že se prostě vysvítí a ne tím, že prostě zestárne?

 

Jinak k tomu mému úlovku - ono moc možností na vintage chrono omegy není, sami jste to správně (skoro) všechno vyjmenovali:) Ale zatím si to nechám pro sebe. Doma zatím nejsou, fotka je od prodejce. Tak se sám musím nechat překvapit:) Ale taková pecka, jak ty autávie, to nebude:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Student ???? Ty jsi doopravdy student ? Podle ceny těch hodinek bych to vskutku neodhadl ani náhodou. To musíš mít vskutku extrémně dobře placenou brigádu spíš bych to tipoval na tři nebo hodné, movité rodiče.

 

A jakou že to máš kárku ? Kdysi dávno jsem náhodně zachytil, že to mělo být klasické Porsche Carrera ze 70.let. Zadařilo se ?

Hadam,ze Karel sem spis ty fotky starejch aut dava pro inspiraci,neb se to do tohoto vlakna hodi asi nejvic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...