Přejít na obsah

rychlá auta - přesunuto z prodejní sekce


Doporučené příspěvky

Ahoj,

není tu někdo kdo by měl Ferrari F430 a nepůjčil by mi ho třeba na den nebo dva - na oplátku bych za to půjčil svoje Porsche 911 Turbo v lehké úpravě od Gembally (motor, podvozek, kompet výfuk). :)

 

O F430 delší dobu přemýšlím, ale chtěl bych si to vyzkoušet jaký to pro mne bude rozdíl oproti tomu Porsche.

 

Za samozřejmý beru předpoklad, že bychom se oba k těm autům chovali naprosto slušně (jako k vlastním) a že budou obě pojištěná, kdyby náhodou něco. :)

 

Je to jen takový nápad a zkouška, jestli se tu něco neobjeví a když by třeba přišel někdo s nějakým jiným zajímavým autem, tak se můžeme také domluvit (Nissan GT-R, Gallardo)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Octavii nebrat... diesel by mě zajímal jediný a to BMW M550d o kterém výhledově uvažuji, až to poklesá na nějakou rozumnou cenovou hladinu :)

 

jako tohle mi fakt hlava nebere, to má zrychlení jak to moje Porsche :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No BMW dává dnes záruku 5 let nebo 150 tisíc, já bych kupoval tak 2-3 leté auto do 100tkm a měl bych ho tak rok až dva, takže nějaká poruchovost je mi celkem ukradená, když to mám v záruce a ještě v záruce to budu prodávat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No BMW dává dnes záruku 5 let nebo 150 tisíc, já bych kupoval tak 2-3 leté auto do 100tkm a měl bych ho tak rok až dva, takže nějaká poruchovost je mi celkem ukradená, když to mám v záruce a ještě v záruce to budu prodávat. :)

Mně je poruchovost ukradená i bez záruky. Na pučení bych měl Hyundai Elantra 2001, jede ciwe jak z praku ale je teda bez úprav..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je debil, když nemá v takovémhle autě antiradar a rušičku... a když už něco, tak řidičák u sebe nemám a s přestupkem nesouhlasím - nic mi na místě neseberou a správní řízení už ošéfuje advokát případně na to specializované firmy za cenu cca 5000 Kč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je debil, když nemá v takovémhle autě antiradar a rušičku... a když už něco, tak řidičák u sebe nemám a s přestupkem nesouhlasím - nic mi na místě neseberou a správní řízení už ošéfuje advokát případně na to specializované firmy za cenu cca 5000 Kč :)

Tak by jsi postupoval ty ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jo potom.

 

Je mi jasný, že jako 10ti letý auto to bude hrobka na peníze a pro normálního člověka neudržitelné v provozu :-D

 

Jinak pořizovačka auta ve výbavě cca 2,5 - 3m, dnes se dvouleté dají sehnat okolo 1,3 - 1,5 + odpočet daně... až jich bude na prodej ojetých víc a klesne to pod milion bez DPH, tak to bude paráda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by jsi postupoval ty ?

 

Ne, protože nejsem debil, abych takhle jezdil na českých dálnicích, protože mám za rohem Německo s neomezenými dálnicemi a s řidiči co počítají s tím, že tam běžně auta jezdí 200+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je debil, když nemá v takovémhle autě antiradar a rušičku... a když už něco, tak řidičák u sebe nemám a s přestupkem nesouhlasím - nic mi na místě neseberou a správní řízení už ošéfuje advokát případně na to specializované firmy za cenu cca 5000 Kč :)

Já to věděl :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, protože nejsem debil, abych takhle jezdil na českých dálnicích, protože mám za rohem Německo s neomezenými dálnicemi a s řidiči co počítají s tím, že tam běžně auta jezdí 200+

A nebo raději nic, já nechci paušalizovat, ale příroda mi nadělila obrovskou fantazii a představivost a asi jsem si tě zaškatulkoval....obávám se, že další můj komentář by zde vystřelil flame jako prase. Opatruj sebe i lidi kolem a měj se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja byt fizl, ja bych ti dal. nemas ridicak, takze auto pekne za caru. a jeste bys foukal a daval krev, protoze bych mel podezreni, ze sis pred jizdou zahulil crack  :lol2:   

 

No to je debil, když nemá v takovémhle autě antiradar a rušičku... a když už něco, tak řidičák u sebe nemám a s přestupkem nesouhlasím - nic mi na místě neseberou a správní řízení už ošéfuje advokát případně na to specializované firmy za cenu cca 5000 Kč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...