Přejít na obsah

hodinky z filmu All is lost (vše je ztraceno)


Doporučené příspěvky

  • Po letech...

Snažně vás všechny (coby odborník) prosím, nekoukejte se na ten film. Pusťte si radši Adrift (u nás Než přišla bouře), což je skvělá věc popisující skutečný příběh - ano, ta holka byla vážně tak drsná.

Scénář All is lost je z pohledu jachtaře mentální průjem nějakého maníka, který byl na moři tak na fišpikniku v Mexiku a pak se rozhodl napsat "dobrodrůžo". A přitom skutečných (a tím pádem smysluplných) napínavých příběhů z moře je tolik... Já to vím, páč jsem jich pár knížek přeložil. Přijde mi jako výsměch, že někdo hodí tolik peněz do toilety natočením kraviny, ve které dělá hlavní postava jednu hovadinu za druhou, když stačí projít ročenky jachtařských klubů a v každé ruce by měli pět poutavých příběhů boje nezdolné lidské vůle a vynalézavosti proti neúprosné síle živlů a mohli tak složit poklonu opravdovým vítězům v této většinou nerovné bitvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ci to nebude trochu aj tym, ze Robert Redford je lavak..

Tj. asi věc zvyku. Já jsem levák a hodinky nosím vždy na levé ruce. 

 

Snažně vás všechny (coby odborník) prosím, nekoukejte se na ten film. Pusťte si radši Adrift (u nás Než přišla bouře), což je skvělá věc popisující skutečný příběh - ano, ta holka byla vážně tak drsná....

Ahoj, díky za info. Koukal jsem na to jen tak periferně, spíš jsem seděl u compu...

Nicméně, zajímaly mě čistě ty hodinky, proto jsem se zeptal. Od toho je snad toto vlákno, ne?

Upraveno uživatelem ismit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...