Přejít na obsah

Levné hodinky


Luk

Doporučené příspěvky

Původně jsem zamýšlel postavit společenské hodinky, ale protože se to zatím zadrhlo na ciferníku, poskládal jsem z nich tak trochu letecké. Výsledek není špatný. Navíc je možno dále ciferník postiknout svým vlastním logem.

Nerez ocel, minerální sklíčko, průhled na strojek, vodotěsné 5ATM, průměr 41mm bez korunky, svítící indexy a ručky, strojek 6497, kožený pásek Di,

cena 282,-dolarů bez pásku.

post-967-1187714865.jpg

post-967-1187714886.jpg

post-967-1187714904.jpg

Upraveno uživatelem Luk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zrovna dneska jsem si "poskládával" něco jako Stowa Marine Original nebo Jacqes Etoile Lissabon Saximus s Unitas 6498.

Nenašel jsem odvahu "hodit to do placu". Doufám, že tato Lukova aktivita přinese v reakcích nějaké užitečné postřehy a zkušenosti.

Za cenu do 500,- dolarů a někým, kdo udělá odpovídající ciferník, to může být pro spoustu lidí úplná továrna na sny. Ať se to někomu líbí nebo ne. :speak_cool:

 

Luku já našel ciferníky jen asi dva to je ten zádrhel? Nebo máš lepší informace? Připravují další???

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dneska jsem si "poskládával" něco jako Stowa Marine Original nebo Jacqes Etoile Lissabon Saximus s Unitas 6498.

Nenašel jsem odvahu "hodit to do placu". Doufám, že tato Lukova aktivita přinese v reakcích nějaké užitečné postřehy a zkušenosti.

Za cenu do 500,- dolarů a někým, kdo udělá odpovídající ciferník, to může být pro spoustu lidí úplná továrna na sny. Ať se to někomu líbí nebo ne. :speak_cool:

 

Luku já našel ciferníky jen asi dva to je ten zádrhel? Nebo máš lepší informace? Připravují další???

 

Né, jiné info nemám. Jsou tam jen dva pro tento strojek. Nechal jsem si ocenit svůj návrh ciferníku tady. Výroba galvanoplastikou, zlaté indexy a stříbrný ciferník a potisk. Samostatně by vyšel cca na 200,-kč, ovšem náklady na výrobu jsou 100000,-kč. ( forma atd) Takže hledám jinou cestu. Tak jsem hodinky poskládal a chvíli je budu nosit, než se to vyvrbí jinak.

Upraveno uživatelem Luk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né, jiné info nemám. Jsou tam jen dva pro tento strojek. Nechal jsem si ocenit svůj návrh ciferníku tady. Výroba galvanoplastikou, zlaté indexy a stříbrný ciferník a potisk. Samostatně by vyšel cca na 200,-kč, ovšem náklady na výrobu jsou 100000,-kč. ( forma atd) Takže hledám jinou cestu. Tak jsem hodinky poskládal a chvíli je budu nosit, než se to vyvrbí jinak.

 

Udělat na vyjiskřovačce, někde ve fabrice jako melouch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám někoho, kdo by šel se mnou do toho. Potřebuju človíčka co by do nákupu dal NOW-HOW. Já bych na oplátku zaplatil poštovné $28,95= asi 600Kč.

Díly mám všechny nalezené, akorát mi chybí ta zkušenost s obchodováním za hranicemi a hlubší jazykové znalosti. Do smrti vám to nezapomenu a Pánbůh vám to oplatí na dětech. :notworthy:

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.ofrei.com/page1251.html

prosím poví mi někdo něco k tomu pouzdru neumím anglicky tak jenom že jsou to 300m vodotěstnost

jinak moc zajmavá stránka

3mm hruby zafir z predu, 2mm zo zadu, korunka je srobovacia, tlacitka tiez srobovacie !!! (neviem co to znamena), pojme cifernik o priemere 30.5mm, je s lupou takze pozuzivat len s cifernikmi bez dna v tyzdni

 

staci tak?

 

(poznamka prekladatela: puzdro je paradne ale pozor na cifernik, ofrei ma v ponuke len ciferniky s priehladom aj na den v tyzdni a aj tie mi prijdu trochu mdle)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dostal som chut si nieco objednat, ale len tak tak to prekroci cenu postovneho, takze ak by niekto nieco bral z ofrei tak by som sa rad zviezol.

edit: S postovnym samozrejme pomozem.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělat na vyjiskřovačce, někde ve fabrice jako melouch?

mno elektroerozivní obrábění na výrobu ciferníku není asi to pravé (výbornej robocut mají Lom Praha) to už mám za sebou. Nyní se pokouším o Laser. Jsou ncéčka co fiknou nerez z přesností 0.005 mm do tl 0.2 mm se sílou řezu 0.1 mm a poměrně dokonalou hranou. Zatím výsledky nejsou úpně 100%, ale je to cesta. Jde vo to upravit design tomu co ten stroj umí a vo to se nyní pokouším. Inspirace byla z mejch bejvalejch oblíbenejch Panerai. Takže je to sendvič, někdy až třívrstvej. Uchycení nožek ciferníku se pájí z vnitřní strany poslední vrstvy. Takže jako u Panerajek luminiscenční vrstva v pořádný porci dospod a překrejt vrchní vrstvou . Nebo zapustit tritiový kapsle, jenže na jejich zakoupení jsem zatím krátkej. Pokud by měl někdo typ, tak sem sním. Jo a vo to samý se pokouším i s ručkama, jenže je ten matroš zatím jaksi nestabilní. Toť asi vše k ciferníkům, někdy ty pokusy nafotím a hodím je sem pro info. Zatím malá image pro ty co by si chtěli vyrobit nějaký pouzdro. :thumbsup_anim:

post-817-1189190156.jpg

post-817-1189190169.jpg

Upraveno uživatelem hciq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo zapustit tritiový kapsle, jenže na jejich zakoupení jsem zatím krátkej. Pokud by měl někdo typ, tak sem sním.

já od výrobce (mb-microtec) nakupuju, ale už hotové hodinky, na nákup kapslí potřebují nějaké lejstro kvůliva tomu že to je radioaktivní matroš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já od výrobce (mb-microtec) nakupuju, ale už hotové hodinky, na nákup kapslí potřebují nějaké lejstro kvůliva tomu že to je radioaktivní matroš

to bych snad dokázal zařídit... co společnost mající certifikát pro nakládání s... a likvidací nebezpečného odpadu.

Upraveno uživatelem hciq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...