Přejít na obsah

Junghans Meister Classic


Doporučené příspěvky

Po dlhom, predlhom vyberaní, váhaní a zvažovaní som od včera hrdým majiteľom svojich prvých "ozajstných" hodiniek. Ano - mám ešte zopár vintage hodiniek, ako dedičstvo po dedovi, ale zatiaľ nie sú na nosenie a ani som si ich nekúpil sám. A ano - mám ešte jedny Orienky Mako, ale to sú také "otloukánky" na šport a do vody a nie seriózne hodinky (ospravedlňujem sa všetkým orienťákom, tak to proste cítim). Proste MOJE PRVÉ HODINKY !!!  :clap:

 

Vo výbere boli ešte Stowa Antea, Laco Vintage, Christopher Ward C5 Malvern Automatic a tieto Junghans, ktoré mi učarovali najviac.

 

Sú proste úžasné, klasická elegancia - neviem sa na ne vynadívať spredu aj zozadu a ani neviem, že mám niečo na ruke (oproti tým 20 dekovým Orietom).

 

 

post-23928-0-23609100-1448019226_thumb.jpg

post-23928-0-86884100-1448019235_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulujem, skvelý výber z uvedených. Krásne hodinky s nadčasovým dizajnom :).

nad verziou s manuálym náťahom si neuvažoval?

 

uvažoval, ale predsa len by mi chýbala dátumovka z praktického hľadiska. K tomu čistému minimalistickému designu by sa ani nehodila, tak som proste zvolil kompromis medzi ultra designom a funkciou, ktorá má tiež nádherný desing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělý výběr s ještě skvělejší strojovnou. Předpokládám, že budou šlapat velmi přesně.

 

no - zatial davaju +10 / den, ale to sa hadam este usadi. ked nie, co s tym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem vsetkym.

 

musim povedat, ze cim ich dlhsie nosim, tym sa mi stale viac pacia.

 

nenosim sice do prace obleky, ale ku koseli su proste idealne, s tymi orientkami to nebolo ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...