Přejít na obsah

Seiko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ani s 1 neudelas chybu, vem ty, co se Ti libi vice. Osobne bych vzal SKX 009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fajn. Problém je, že tyhle pětky tu spousta lidí neměla, tak si melou to samé pořád dokola, tj. SKX. Nooo...já je měl v několika verzích. SNZF jsou větší hodinky než SKX. Pokud hledáš kombinaci pepsi luneta a černý ciferník, jdi do SKX. Jinak SNZF jsou víc dotáhnuté do detailu - mají totiž skutečně modrý ciferník, lesklé ručky ladí k lesklým indexům, mají výrazně lepší tah, mají průhled na strojek, rozdíl ve svítivosti bude minimální, protože SKX nesvítí jak ostatní Seiko divery. Fotky neber jako porovnání, ale jako navnadění(různé nasvícení, různá expozice). SKX mají svíticí bod na lunetě, to je určitě plus. Závit na korunce...nevím. Osobně jsem nikdy neměl problém na pětkách s klasickou korunkou(těsnění je tam stejné v obou případech), zato jsem měl problém u každých SKX. Nevím proč u Monster je závit naprosto ok, ale u SKX mám dycky pocit, že ten závit strhnu,pokazím na začátku. Rozdíl ve WR prakticky není, nepoznáš. Osobně bych ale volil raději Monstra nebo zmíněné Suma, ale tam zas hrozí, že za výrazně vyšší částku se potkáš s chybama sestavení a provedení, které potkáš na pětkách a často ani tam ne.

EDIT: Pětky mají tenčí stěžejky, řekl bych klasické, dají se krásně vytáhnout z pouzdra. SKX mají tlusté stěžejky, ale jsou bez hranky, pouzdro je bez děr v nožkách, tak je pěkný opruz je z pouzdra páčit.

post-11518-0-49707600-1452544324_thumb.jpg

post-11518-0-78302700-1452544325_thumb.jpg

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...