Přejít na obsah

Poradte čínský strojek a hodinky s big date


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mrkl jsem a asi to zkusím. Teda s tou levnější značkou MTE. Zdá se, že by to mohl být důstojný konkurent Alphy.

Koukám na to jako blázen :wacko:

Kdybych plánoval nové Nové hodinky, tak bych se asi za 250$ neudržel. Na fotkách vypadají velmi, ale velmi dobře. Pro někoho by mohl být problém průměr 38 mm. Nechceš rozbít prasátko, a udělat testovacího jezdce? :angel:

post-953-1199360932.jpg

post-953-1199360959.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na to jako blázen :wacko:

Kdybych plánoval nové Nové hodinky, tak bych se asi za 250$ neudržel. Na fotkách vypadají velmi, ale velmi dobře. Pro někoho by mohl být problém průměr 38 mm. Nechceš rozbít prasátko, a udělat testovacího jezdce? :angel:

Nechci :)

Myslím, že bych si za $250 dokázal vybrat hodinky, které by se mi více líbily. Třeba tyhle Orient Star.

post-1232-1199382952.jpg

Nicméně prodejce jsem se rozhodl otestovat v levnější značce M.T.E. a objednal jsem tyhle s mimostřednou vteřinovkou a zdobeným strojkem údajně evropského původu za $45.

post-1232-1199382780.jpg

post-1232-1199382793.jpg

Upraveno uživatelem dubraro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a objednal jsem tyhle s mimostřednou vteřinovkou a zdobeným strojkem údajně evropského původu za $45.

Řekl bych, že termín "evropskýho původu" znamená čínská kopie UNITAS s můstky nahrazenými "tříčtvrtečním platíčkem" - tenhle strojek se používá v replikách IWC F.A.Jones. Cena je ovšem neuvěřitelně nízká, taky jsem neodolal a jedny si na bastlení a hrátky s ciferníkem objednal :).

 

Edit: M.T.E. Mount Everest 8848 metrů :lol: - kam na ty názvy choděj by mě fakt zajímalo...

Upraveno uživatelem Viktor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že termín "evropskýho původu" znamená čínská kopie UNITAS s můstky nahrazenými "tříčtvrtečním platíčkem" - tenhle strojek se používá v replikách IWC F.A.Jones. Cena je ovšem neuvěřitelně nízká, taky jsem neodolal a jedny si na bastlení a hrátky s ciferníkem objednal :).

 

Edit: M.T.E. Mount Everest 8848 metrů :lol: - kam na ty názvy choděj by mě fakt zajímalo...

 

Taky jsem na ně koukal, ciferník by se musel předělat, ale jinak nevypadají zle a cena je brutální. Prosím, napiště potom své zkušenosti. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři? :D Mě se ty hodinky celkově líbí, vyjma toho pitomého loga a grafiky popisu. Jen mají malý průměr, tipuji tak 40-42mm.

 

Apropo, zdá se mi, že ta destička na strojku je jaksi pootočená... Pokud je bude někdo objednávat, tak prosím o echo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři? :D Mě se ty hodinky celkově líbí, vyjma toho pitomého loga a grafiky popisu. Jen mají malý průměr, tipuji tak 40-42mm.

 

Apropo, zdá se mi, že ta destička na strojku je jaksi pootočená... Pokud je bude někdo objednávat, tak prosím o echo.

 

Jo taky bych se k objednávce připojil ( třeba by nám dali na 5 ks slevu nebo poštovný zdarma... ) , jinak ciferník samozřejmě rád připravím, lehké mutace abychom neměli všichni stejnej samozřejmostí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Se mnou taky počítejte, naopak bych nepočítal se slevou - už takhle jsou levný. A asi bude lepší, když si je každý koupí sám, IMHO větší šance neplatit DPH než při hromadné objednávce.

 

Mám dotaz! Já bych radši s mimostředkou na šestce, které jsou trochu dražší. Co vy na to?

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mnou taky počítejte, naopak bych nepočítal se slevou - už takhle jsou levný. A asi bude lepší, když si je každý koupí sám, IMHO větší šance neplatit DPH než při hromadné objednávce.

 

Mám dotaz! Já bych radši s mimostředkou na šestce, které jsou trochu dražší. Co vy na to?

 

 

líbí se mi i ty co si psal...budeš je objednávat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bych se přidal...nevíte někdo tu velikost?

 

Watch size:Diameter:44mm(excluding the crown). Thickness:11mm

Movement:High-quality SS Machine 17 Jewels Movt(From Europe).

Vibration:18800A/h

Power Reserve:48 hours

Case: 316L stainless steel

Dial:white Dial.

Crystal: sapphire crystal

Back cover:sapphire crystal

Water-resistant:5 ATM

Strap :High quality Leather strap

Buckle: Stainless steel

 

Safír ??? :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Watch size:Diameter:44mm(excluding the crown). Thickness:11mm

Movement:High-quality SS Machine 17 Jewels Movt(From Europe).

Vibration:18800A/h

Power Reserve:48 hours

Case: 316L stainless steel

Dial:white Dial.

Crystal: sapphire crystal

Back cover:sapphire crystal

Water-resistant:5 ATM

Strap :High quality Leather strap

Buckle: Stainless steel

 

Safír ??? :sad01_anim:

 

 

 

safir se mi taky nezda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...