Přejít na obsah

Nejen veselo může tu býti...


Murphy97

Doporučené příspěvky

"Vítej v klubu", řekl mi před pár hodinami smutně jeden kamarád zde v Sofii.

Ano - již tam patřím. Kam? Mezi početnou skupinu rodin a lidí, kterým byl vykraden byt, či dům. Naštěstí jen vykraden.

Neměli moc času, díky alarmu to bylo cca 5 min. do dojezdu bezpečnostní služby.

 

Přesto jsme o pár věcí přišli :crying_anim:

A páč jsme na hodinkovém fóru, nebudu se tedy rozepisovat o 42" LCD, notebooku, dvou foťácích, špercích (trochu zlata, stříbra a Swarovského) které postrádáme, ale o hodinkách.

 

Naštěstí ty dvoje, se kterými jsem se tu v posledních dvou měsících chlubil zůstaly, bo byly v inkriminovaném čase na rukách majitelů (tedy ručce mé paní a mé).

viz: http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=23689 a http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...94&hl=Omega.

Bohužel, zmizelo nám od nich balení a kompletní dokumentace vč. garančních karet a všech certifikátů - u těch mých to bolí trochu více...:-(

 

Přišel jsem ale o kousky, které ani tak moc nezrujnují mou peněženku, jako spíše mé srdce.

Celkem 9ks již nikdy v životě neuvidím:

- dvoje Zeppeliny (quartz i automat) jako dárky od mé ženy

- dvoje nádherné Primky, koupené zde na fóru před třemi týdny od New X-Boba (k tomu dva krásné kousky jako návdavek...)

- a tři "předrenovační" kousky od táty (2xPoljot, Prim)

 

Truchlete se mnou, prosím.

 

BTW: máte-li jakékoli doporučení, jak a kde získat nějaké osvědčení a garance k mým Omegám a manželčiným TH, budu Vám velmi vděčný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hnus a ještrě větší hnus je, že tam klidně vlezou i s alarmem, drzost nezná mezí ... Zkusil bych občas obejít nějaký místní zastavárny, nebo občas mrknout na inzertní servery. Tu krabičku i s dokladama určitě zkusí střelit ... Hodn štěstí a nervů

Upraveno uživatelem abbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, chlapi, zkouším jít už potřetí spát, ale nevím, jak na to...

 

Já mám teď doma třítýdenní dvojčata a chápu, že někdo nemůže spát ...

Jinak upřímnou soustrast. Bohužel to fakt asi už nikdy neuvidíš - pokud všechno vybrali za 5 min, tak to byli profíci a Ti to asi nebodou prodávat v místní zastavárně :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně moc nepiju, ale v podobných případech mi pomáhá pár panáků whisky.:)

 

"Trojanska slivova sedmigodišna" (sedmiletá Trojanská slivovice) začíná působit....

 

á própos: není to asi ještě na nákupní vlákno, boť nevím, zda-li se nejedná o momentální pominutí smyslů, ale asi se mi chce něco koupit, když mi zůstaly jen ty univerzální sirotky...

 

že by Railmastery; sice odvážné, ale přece jen trochu více do obleku a na střídání???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
á própos: není to asi ještě na nákupní vlákno, boť nevím, zda-li se nejedná o momentální pominutí smyslů, ale asi se mi chce něco koupit, když mi zůstaly jen ty univerzální sirotky...

Kup si moje.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to svinstvo.Mam nekolik pododnejch zazitku a tvou nespavost chapu.Me trvalo dva tejdny ,nez jsem se srovnal s tim,ze se mi nekdo vesele hrabal v mejch hadrech a ,ze bezpecnost meho domova je v troskach.....pekne hnusnej pocit a spatny spani.Preju ti,at to rychle rozbehas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to humus. Nám před pár týdny ukradli kola ze sklepa. Vstupní dveře do baráku neporušené, ocelové mříže před sklepy neporušené, dveře před sklepy neporušené, zámek na mříži do sklepa pryč. Kola kupovaný dohromady skoro za 60 tisíc taky pryč. Byl jsem tak vytočenej, že jsem se chtěl okamžitě stěhovat, ale už mě to přešlo, stejně bych si asi nepomohl. Naštěstí jsem měli uzavřenou dobrou pojistku, takže máme nárok možná až na 700 Kč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem podobnemu unikl asi pred tremi tydny. Byl jsem v praci a dopoledne mi volal majitel bytu, ze mu ukradli tasku se vsemi vecmi, dokumenty a klici. A vzhledem k tomu, ze trvale bydliste ma v byte, kde bydlim (on ho pronajima) a mel tam i klice, tak je jasne, co se mohlo stat. Na nic jsem necekal a vyrazil okamzite domu vymenit fabku. Ale jen jsem MHD (auto nemam), a tak jsem mel celou cestu bobky, protoze tomu zlodeji stacilo sednout na taxik a rict adresu z obcanky a byl by tam mnohem rychleji nez ja. Nastesti jsem kousek od zastavky v obchode koupil fabku a dorazil vcas. Takze to dopadlo dobre. Ale kdyz tady ctu ty vase spatne zkusenosti, tak zacinam byt nervozni, protoze v sobotu vecer dorazim domu po 2 tydnech v zahranici... snad tam bude vsechno ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímnou soustrast.

U těch značek, které ti zmizely asi nemá cenu to hlásit výrobci. To se vyplatí jen u drahých kousků, které se servisují v CH a kde tudíž může za pár let vyjít najevo že byly kdysi tvoje. Pak by se ti vrátily.

 

Ale Primky v Sofii asi nebudou úplně běžné zboží, takže zkus sem tam obejít zastavárny nebo kouknout na web jestli někdo nenabízí tvoje hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímnou soustrast.

U těch značek, které ti zmizely asi nemá cenu to hlásit výrobci. To se vyplatí jen u drahých kousků, které se servisují v CH a kde tudíž může za pár let vyjít najevo že byly kdysi tvoje. Pak by se ti vrátily.

 

Ale Primky v Sofii asi nebudou úplně běžné zboží, takže zkus sem tam obejít zastavárny nebo kouknout na web jestli někdo nenabízí tvoje hodinky.

 

Diky Jayi, Tobe i ostatnim,

urcite trochu patrat budu jak na netu, tak osobne.

Samozrejme to co chybi nema ani tak hodnotu financni, jako emotivni.

 

Vracim se ale k me otazce na zacatku vlakna.

Zmizely nam kompletni boxy s veskerou dokumentaci, certifikaty, kartami, atd. atd. od Omega Seamaster PO l.e. Quantum of Solace a damskych Tag Heuer Monaco.

Co mam nyni delat? Je mozne nekde pozadat o vystaveni nejakych duplikatu, predevsim kvuli mezinarodnim zarukam? Jsme totiz tak trochu cestovatele....

 

diky vsem jeste jednou za rady a pomoc,

M.

post-8128-1258049695.jpg

post-8128-1258049705.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hnus,mě už vykradli dvakrát naposled před 4 lety před vánocema.Nejhorší byl pocit, že mi někdo chodil v bytě a hrabal se ve věcech a také ztráta věcí které mají pro člověka nevyčíslitelnou a citovou hodnotu např. věci po prarodičích atd.

Zkusil bych požádat o vystavení duplikátu, myslím že když to doložíš zápisem od policie tak by to za pokus stálo.

Držím palce a jak již bylo psáno - buď rád že nebyl nikdo z vás doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...