Jump to content

D.M.hodinar

Member_50
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About D.M.hodinar

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

5,136 profile views
 1. Omlouvám se za "plevelení" ale prosím Vážené fanoušky Primek, pokud by se našel ochotný kolega, který by tento ciferník měl na prodej, případně celé hodinky,osazené tímto typem ciferníku, poprosil bych s dovolením o případnou cenovou nabídku. Moc děkuji za prostor a přeji spoustu skvostných kousků do Vašich sbírek.
 2. musím se přiznat, že tady jsem ve slepé uličce, proto se obracím o pomoc - stačí i jen dobrá fotka z podciferníku; to už vše podstatné napoví...... (snad )
 3. Dobrý den všem, dostal jsem se k zajímavé otázce a přiznám se, že neumím správně odpovědět ; jak přesně funkuje nastavování budíku na bicich čtvrtkách. K otázce mám tyto fotografie, kde není úplně jasné zda "doplnění" mechanismu nastavení buzení je funkční. Můžete někdo poradit či snad přidat foto?
 4. Zdravím, určitě minimálně vyčistit a promazat. Měl jsem tady HEUER VERONA stejný kalibr (cal.12) na opravě kvůli nefunkčnímu automatu (zanedbaná údržba) a problém byl v ložisku mezilehlého kola na můstku základny (výměna). V automatu jsou pouzdra pouze z barevných kovů, a bez údržby trpí. Tak "opatrně", určitě před každodenním nošením doporučuji tyto základní úkony nechat udělat.
 5. kdyby to nedopadlo, napište, pomohu Vám.
 6. ahoj, pokud nenarazíš na servis, pokusím se ti pomoct , jezdím i do Ova.
 7. jsou moc pěkný,...... že bych se postavil do řady,...
 8. Jasan, je to přeci jen fotka, ale mrknul jsem na zásoby a sedí to. Ale jsme jen lidé ... a tudíž, připouštím i omyl. Uvidíme s čím přijde Víťa.
 9. hm,..... to je zhruba cena hodinek (obecný kov), ale v korunách
 10. nemyslel jsem to špatně. (měl tam být úsměv, ne podiv) tady jsou slíbená fota
 11. ahoj. Učebnice pro II.ročník odborných učilišt a učnovských škol, učební obor 0463 HODINÁŘ Zítra ti vložím foto jo,.... strana 134-136.
 12. D.M.hodinar

  POMOC!!

  ahoj, mechano ví co píše, byl bych v klidu, totiž mimo šroubky jsou ještě všechny důležité prky jištěny osazovacími kolíky, ty nedovolí jakýkoli posun do stran.
 13. 2.3. jsem v Olomouci, do PV je to kousek, mužeme dát srázek někde na benzině a ja si to poměřím
×
×
 • Create New...