Jump to content

Mari

Member_50
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Mari

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 11/27/1974

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zlín

Recent Profile Visitors

7,155 profile views
 1. @Frostie a všichni ostatní. Hodinky včera dorazily ke mně a domů jsem se vrátil před chvílí. Nějakou dobu se zasekly u Dokusana. To je tím, že v předvánočním čase se nám nepodařilo sladit naše osobní rozvrhy na osobní předání. Abychom předešli možné ztrátě během přepravy Českou poštou v tom před a po vánočním chaosu, tak jsme se domluvili na odeslání po Novém roce. Doufám, že to moc nevadí. Teď k hodinkám: Udělal jsem unboxing a první dojem je velice příznivý. Jsou to pěkné hodinky. Odstíny cifru a řemínku jsou pěkné. Hodinky jsou příjemně velké (malé) a tenké. Průhled je zbytečný. Datumovka d
 2. Lube, kdyby ses jich chtěl zbavit a místo toho si pořídit nějaký kvarcový mrdky, tak se ozvi. Nikde jsem je neviděl už dlouho skladem. Sice jsem si dal novoroční předsevzetí, že tento rok nebudu kupovat žádný hodinky, ale...
 3. Nastavení > Jméno > iCloud > Fotky > Stáhnout a ponechat původní
 4. Pohádka ne! Dnes se říká “příběh”
 5. @beeman rád se nechám zkásnout o další zlaťáky, když prijdeš s něčím zajímavým. Ale ty ty nápady máš. Č. 74 dorazilo před vánocama. Pěkná práce. Vystěžejkovací hrot jde sice ztuha zašroubovat a ne úplně do konce, ale to není na závadu. Jak by řekl Dr. Skružný, na funkci to nemá vliv.
 6. @mkshort: píše, že se mu třesou ruce. A ty mu radíš tohle? To z toho vlásku udělá vinutou pružinu
 7. Ford Kuga se spotřebou 15-22l na sto? To jezdí celá četnická stanice na “laciný” benzín?
 8. https://support.apple.com/cs-cz/HT207165 Úplně dole.
 9. Neplatil. Bez cla. Ono asi záleží na tom, jakou cenu napíše odesílatel. Já jsem vzal tu nejlevnější variantu z eBay, protože jsem chtěl dýnko s tou "čmáranicí". A došlo mi to za 12 dnů.
 10. Dnes dorazila zásilka z Běloruska
 11. U nás asi ano. Ale v USA nevím. Když o 450 000 aut mluví paní, která má tak 40 kg nadváhu. Kdyby zhubla, tak se sníží spotřeba jejiho auta a tudíž emise, na každý kus jejího oblečení by bylo potřeba o 1 m2 látky méně, atd atd. To by měl někdo spočítat
 12. 7 m prut za 159 Kč? To teda čumím. Já jsem bral na jaře z Aliexpressu něco podobného, jak na filo-boxerově odkazu. Tenkrát byla ještě pošta zdarma. Mám 13 m variantu a na ty lidské výšky je to použitelné.
 13. Tu Kondici baterie asi nejde brát moc vážně. Já jsem tam měl asi rok 86 % a po poslední aktualizaci to kleslo na 85. Nevěřím tomu, že by po dobu jednoho roku na tom byla baterie stejně.
 14. Hele, Alois, nechceš se taky ujmout té dávno mrtvé limitky přesýpacích hodin? Jinak zaplaceno a děkuju ti za všechno, co této limitce věnuješ.
×
×
 • Create New...