Jump to content

Pege1012

Member_50
 • Posts

  1,051
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Pege1012

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava

Recent Profile Visitors

10,239 profile views

Pege1012's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Kluci, konečně jsem setřídil svoji diskografii a podle základních žánrů jsem udělal seznamy obsahující interprety a názvy desek které mám postahované. Jde většinou o rock, metal i elektronickou hudbu. Nevím zda tohle je na samostatné vlákno, ale každopádně zkusím nahrát soubory sem. Jsou to celkově skoro 2Tb hudby, většina je ve FLAC, ale i v MP3. Pokud by někdo měl zájem o něco, klidně napište SZ a domluvíme jakým způsobem Vám to nasdílím. Na oplátku třeba uvítám nějaké seznamy od Vás. Pokud by to mělo vadit, klidně zápis smažu. Ambient FLAC.docx České FLAC.docx Cizí MP3.docx České MP3.docx Electronic FLAC.docx Hardrock cizí FLAC.docx Multiinstrumental FLAC.docx Pop FLAC.docx Woman FLAC.docx
 2. Nevím, prostě na tu kartu jsem jednoduše poprvé nahrál velký objem hudby (asi 800 Gb) a teď již jenom přidávám po albech nebo případně mažu. Zapisovalo to sice pomaleji, ale dávat za kartu 7-10 000 to už opravdu nedám.
 3. Kupoval jsem tady tyhle dvě https://www.mp.cz/pametova-karta-sandisk-ultra-microsdxc-1tb-a1-class-10-uhs-i-120mbs-sd-adapter-p-125238?gclid=Cj0KCQjw1ZeUBhDyARIsAOzAqQISP31QPTNPmi2U4Zbw3Hnk0RAc1tcbct0lLRIyeyMN4-bnL5BtMtwaAunEEALw_wcB https://www.mp.cz/pametova-karta-sandisk-ultra-microsdxc-512gb-a1-class-10-uhs-i-120mbs-sd-adapter-p-125237?gclid=Cj0KCQjw1ZeUBhDyARIsAOzAqQJaHULogqt2sYykxtVtzgJ8GXQl2FukcGTr60yQ_7tMo4mf8U1E428aAsbNEALw_wcB ale nevím jestli posílají i na Slovensko. Jinak je podle mne v pohodě
 4. Ahoj všem další z mých dotazů je jak s přehrávačem a sluchátky na dovolené. Berete si je k moří? Jde mi spíše o vlhký slaný vzduch. Samozřejmě sluchátka tam nebudu tahat CA Vega 2020, ale použiju nějaký low end typu Ibasso IT01, přehrávač bych vzal druhý který mám jako náhradní, což je Fiio M11. Může během 14 dnů něco výrazně zkorodovat a tak podobně? Na druhou stranu si říkám, že mobil tam tahá každý. Díky za sdílení vlastních zkušeností a pohledů na věc.
 5. Ahoj všem IT mágům. Můžete poradit prosím, jak udělat nějaký seznam hudby uložené na HDD ve Wordu nebo txt. souborech? Jedná se asi o 2Tb hudby a potřeboval bych, aby v seznamu byly pouze názvy skupin ve složkách tak jak to mám seřazení, včetně seznamu alb u každé skupiny. (Většinou celé diskografie) Děkuji moc za případný polopatický návod.
 6. Rychlá domluva a platba, za mne vše v nejlepším pořádku.
 7. Jo jo s tím přehrávačem je to fakt pecka, ale začíná mi strašit v hlavě červík, jestli nepořídit sluchátka i na ten kabel s 4,4mm Pentacon konektorem takže ještě další výdaj? Myslíš, že časem bude dobré to zkusit?
 8. Tak nakonec na prodejně jsem vybral Yamaha HPH-MT8, na hlavě i s brýlemi seděli lépe než ty Audiotechnica ATH-M50X, byly prostě větší. Zvuk je super, včera jsem s nimi poprvé poslouchal, no a dnes jsem k nim objednal jako přehrávač Shanling M3X. Tak snad budu mít na dlouho vystaráno.
 9. Tak kauza sluchátka vyřešena. Po telefonátu do ostravské pobočky Muziker mi stáhnou na prodejnu oboje sluchátka. - Yamaha HPH-MT8 i Audiotechnica ATH-M50x. Budu si je moct vyzkoušet osobně a potom se rozhodnu, která si odnesu domů. Což je super. Dám potom vědět jaký byl konečný verdikt.
 10. Myslel jsem Sennheiser HD 569, ale jinak objednám si ty Yamahy na prodejnu v Ostravě, sice nevím, jestli bych je mohl zkusit, zkusím tam zítra dopoledne zavolat a zeptat se jestli je nemají na prodejně.
 11. Je fajn že se to dá objednat i cz za koruny, zítra jdu pro peníze do Alzy a tak hned objednám tady https://www.muziker.cz/yamaha-hph-mt8
 12. Zkusil bych, ale jestli mají kulaté náušníky tak se obávám, že mne budou opět tlačit. Jak píše výše McStinger jsou pocitové menší, já mám velkou hlavu asi a brýle. A že by to měli někde na vyzkoušení na prodejně nevím zkusím pohledat. A co třeba tyhle? Ty by měly být větší https://www.czc.cz/sennheiser-hd-569-cerna/198676/produkt?utm_source=srovname.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=sluchatka&srovnameczclid=f0400f8c-716f-11ec-b2d1-ac1f6b0076ba
 13. Děkuji moc, zkusím tedy zda lze někde v Ostravě zkusit ty Yamaha HPH-MT8 a podle toho uvidím
 14. Jako zvukový projev byl dobrý, přidal jsem více hlasitosti, jinak bylo to zase takové basovější, tak vážně nevím. Myslíte, že bude rozdíl když teď používám obyčejné HiRes Fiio MK3, nebo když koupím ten Shanling M3X? Jestli vůbec upgradovat, nebo být spokojený s tím co mám? Ale to je spíš otázka na někoho, kdo dokáže posoudit typy přehrávačů a rozdíl v nich.
×
×
 • Create New...