Jump to content

Pege1012

Member_50
 • Posts

  1,015
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Pege1012

 • Birthday 06/12/1960

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava

Recent Profile Visitors

10,142 profile views

Pege1012's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. No jo na ebay když transakci zobrazím je tam cena položky 49 dolarů, poštovné 0 a clo 10 dolarů. Paypal samozřejmně pouze lonečnou cenu, tedy 59 dolarů. A to vůbec netuším co napsal obchodník na balíček.
 2. Tak už to potkalo i mne. Zakoupen řemínek aligátor vyrobený na zakázku ve Vietnamu. Cena 50 dolarů, při platbě na mne vyskočilo (platba paypal) že v důsledků poplatku bude cena 59 dolarů. Když jsem kupoval na jaře první řemínek, nic jsem neplatil, obchodník vystavil aukci a já zaplatil a deklarovaná cena asi 7 dolarů. Nyní mi přišlo oznámení o celním řízení, prý mám doložit kolik jsem zaplatil. Pošta Royal Mail. Napsal jsem obchodníkovi jestli může poslat fakturu, ale oni budou chtít potvrzení o převodu ne? Takže se asi platbě nakonec stejně nevyhnu? Docela to nasere, ale holt příště už raději jenom z Evropy.
 3. Jenom hloupý dotaz, dá se někde v cizině ještě koupit YSL Opium EDP? Došlo zásoby došly před více jak rokem a nějak mi ji žádná vůně nedovede nahradit. Díky za postřehy, případně za typy na něco podobného.
 4. možná to byl tady ten, taky můj první, lepší fotku jsem bohužel nestáhnul
 5. Minulý čtvrtek jsme se vrátili z Kréty. Byli jsme od 24.6. na 14 dní, první týden bylo lidí ještě málo, druhý se to začalo plnit. Jinak pohoda.Respiráory a ústenky pouze v hotelu a cestou do jídelmny. Dezinfekce všude, jídlo formou bufetu, musíš používat dodané jednorázové rukavice. Jinak venku bez roušek. Celkově pohoda. Nevím jaká teď jsou pravidla, tuším od 8.7. Řecko zpřísňovalo.
 6. Díky moc za postřehy, jinak jsem opravdu manuálně nezručnej. S tou vidličkou zkusím tam ještě hodit ty větší vidličky. Ještě mám dotaz, jak štelujete ten doraz tím kolečkem? A potom zda necháváte ty vidličky normálně kolmo se strojkem, nebo je vyklápíte? Díky
 7. Ahoj všem, asi mne už z toho j...., vždy jsem nosil tahy a měl jsem klid. Teď jsem chtěl na PO vyměnit kov za aligátora a jsem v pasti. Bergeonem No 6767 to na jední straně stáhnu, ale nevyháčím. Jenom jsem stěžejky ožužlal. Nyní jsem koupil z Ali čínský bázmek, se kterým se vůbec nechytám. Vůbec to nezachytím, když jsou ty stěžejky ožužlané. Tak se chci zeptat jak ten tah sakra dostanu dolů? Mám to vzít silou a normálně stěžejky vypáčit? A následně použít nové? Vím, existuje Bergeon 7825, ale není ten primárně na Rolex? Nevím když to vypáčím silou, co můžu všechno podělat? Nebo to vzít do DEalu v Ostravě, aby na mne koukali jako na pako? Nejradši bych to nechal tak ale teď mám ještě větší cukání, že tam ten řemen potřebuji. Díky za případné rady
 8. Super komunikace, rychlost i vstřícnost požadavkům. Řemeny ze pštrosa jsou boží a tak ještě jednou Jirko díky.
×
×
 • Create New...