Jump to content

Chilliluk

Member_50
 • Posts

  1,662
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Chilliluk

 • Birthday 09/15/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Tábor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Chilliluk's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Jo tak přesně tohle jsem četl taky...akorát že jsem se smál jen chvíli a pak jsem byl nasr... Prostě celá staletí a vlastně tisíciletí se tu topilo dřevem a najednou se zdražil plyn a elektrika a je to náhle strašně škodlivý, to aby si někdo nemyslel, že to vyhrál, když po letech zase zatopil v krbových kamnech ...byly to tak strašně trapný články, až jsem si říkal, kdo to zaplatil, aby to napsali?
 2. Trochu to tady oživím. Dneska jsem si spontánně koupil konečně mosazný matný zippo...už jsem na to mířil dlouho. Jinak mám ještě asi 6 zipáků různě rozesetých po místech, kde se pohybuju - některé s pro mě poměrně velkou citovou hodnotou. Musím říct, a je to hřích, že z toho zipáku mám snad větší radost, než kdybych si koupil hodinky (což byl původní záměr, proč jsem šel do obchoďáku). Později se pokusím je všechny dostat na jedno místo a vyfotit hezky pohromadě. V zátiší digitálky Timex a počítač Dell, prostě hezky česky USA
 3. Pěkný. Tenhle typ ana-digi je jedním z mých nejoblíbenějších, ale bohužel na ně mám moc velký zápěstí a vypadá to pak dost divně, tak jsem je nikdy pořádně nenosil.
 4. Vypadají moc pěkně. Jen to logo Adidas je úplně hřích a zatím jsem to nepřekonal, proto je ještě nemám. Nějak doufám, že se po nějaké době objeví normálně s logem Timex.
 5. Up a za 1000,- Kč
 6. Tak to je masakr. To byla "zlatá" verze? Já je kdysi měl a prodal taky na eBay, ale ne takhle pěkný, samozřejmě. Ale i ty moje byly OK, jen klávesnice klasicky neoriginál a nějaký ten bleeding. Prodal jsem je tenkrát asi za 6 litrů (Kč) a myslel si, kdo ví, kolik jsem nedostal.
 7. No já v poslední době trochu zaspal. Ale už je mám taky a musím říct, že super.
 8. Dnes mi dorazily tyto Timex Q Reissue Digital. Musím říct, že jsou to podle mě jediný opravdu povedený retro digi na trhu a překvapily mě kvalitou zpracování (kovové pouzdro atd.). Design myslím taky super.
 9. Tak jsem narazil na něco, co tu asi ještě není - Timex Q reissue digital. Konečně to, co jsme chtěli, alespoň za mě jo...pouzdro by mělo být kovové a dají se u nás normálně koupit. Možná je to už v jiném vlákně, ale já prostě právě objevil Ameriku a rovnou si je objednal. https://www.timex.com/q-timex-reissue-digital-lca-32.5mm-stainless-steel-bracelet-watch/Q-Timex-Reissue-Digital-LCA-32.5mm-Stainless-Steel-Bracelet-Watch.html
 10. Připadá to ještě někomu tak strašně vtipný?
 11. Na EURO bych se být tebou vykašlal a spořil radši v USD, to je mnohem stabilnější měna, zvlašť v dnešní době. Podle mě je v současné době nejlepší asi Moneta Money Bank, kde si můžeš z běžného účtu v CZK peníze směňovat bezplatně na dolary nebo eura. Žádné skutečně dobré úrokové sazby jsem ale u českých bank nenašel, spíš jde o to, že spoření např. v USD je třeba pro mě dobré v tom, že dolarů si vážím a nemám potřebu je utrácet, ale spíš hromadit ...což se nedá říct o korunách nebo eurech.
 12. Dost uvažuju o koupi taky nějakých starých LED digitálek, vždycky mě fascinoval ten krásný ostrý čitelný font samozřejmě nejlépe v červené barvě, a to nejen u hodinek, ale i u kalkulaček.
×
×
 • Create New...