Jump to content

Chilliluk

Member_50
 • Posts

  1,780
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Chilliluk

 • Birthday 09/15/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Tábor
 • Fanoušek značky
  Cyklisto, sesedni z kola

Recent Profile Visitors

7,698 profile views

Chilliluk's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Prodám tyhle docela výjimečné G-shocky s pokročilým modulem. Jsou plně funkční a v pěkném stavu. Pouze hodinky, nemám žádné papíry a nic jiného k tomu. Představoval bych si 2500,- Kč a pošta je na mě.
 2. Už jsem je měl na jubilee tahu, na nato, pak jsem měl i verzi s ocelovým tahem a modrým ciferníkem, ale nakonec prostě tato klasická verze na originál gumě vypadá podle mě nejlíp. No a pak ještě starší verze C02X. Vždycky, když je prodám, nevydržím bez nich ani 2 měsíce
 3. Jsou super. Zaprvé mě moc baví, nejvíc asi při řízení auta, a zadruhé opravdu neuvěřítelně přitahují pozornost.
 4. Jinak tohle je super téma, protože já beru vážně v podstatě jen věci z minulého tisíciletí - všechno novější jde mimo mě a nic mi to neříká
 5. No hele, já vím, že se to říká, ale já Condora denně používám normálně jako repráky u počítače přes Phono vstup a je naprosto v pohodě. Dal jsem ho zrenovovat, když jsem ho před několika lety koupil, a od té doby šlape jako hodinky, kam se na něj hrabe leckterý západní kazeťák té doby, co se týče zvukového projevu. A i to elektronické ovládání kazeťáku mi přijde super, narozdíl od takových těch tuhých tlačítek rádoby lepších kazeťáků. Nedám na něj dopustit.
 6. Prodám Casio DW-6700 Skyforce. Nefunguje baro senzor a bezel není originál, ale z tvrdého plastu a v místě jednoho tlačítka je prasklina viz foto. Ale pokud hodinky nezkoumáte z blízka, vypadají stejně pěkně jako kdysi Cenu bych si představoval 1200,- Kč a pošta bude na mě.
 7. Casia BM-100 jsou super hodinky, vždycky mi přišly zajímavé. Před několika málo lety jsem je dokonce objevil v jednom hodinářství úplně nové, tak jsem je samozřejmě musel vzít. Jak to ale bývá, už je zase nemám. Spoustu pozdějších modelů Protrek nemělo tak vybavený modul jako tyto, tomu jsem se vždy divil.
 8. No už jsem to nevydržel a můžu říct, že jsem z nich nadšený. Asi je jen tak z ruky nesundám
 9. Každý máme jiný vkus. Já je mám od včerejška a dokonce bych řekl, že by to klidně mohly být moje definitivní hodinky, jak moc se mi líbí a jak mi sednou. A navíc ta úleva od všech těch zbytečných funkcí - konečně pořádné digitálky - pouze čas a úplně to stačí a je to krásný protiklad všech těch "smartwatchů", co vám furt něco cpou do hlavy o vašem zdraví a připadáte si jako stabilně na nemocničním lůžku.
 10. To je klávesnice u starého počítače, co mám na hraní si s DOSem - Pentium I 133Mhz. Je to jen zažloutlé klasicky od sluníčka.
 11. Tak a je to tady... velikonoční nadílka
 12. Ty vypadají moc pěkně, zajímalo by mě, kolik by asi tak mohly stát, ale v pěkném stavu asi hodně.
 13. To bych byl teda pěkně naštvanej, kdyby mi tohle dělaly...to už je snad i na reklamaci, ne?
×
×
 • Create New...