Jump to content

Chilliluk

Member_50
 • Content Count

  1,643
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Chilliluk

 • Rank
  Terazávislák
 • Birthday 09/15/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Tábor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeden náboženskej ze zahraničí, ale protože jsme v Česku, nahradil jsem českými jmény: Alča nebyla zrovna nejlepší žačkou v hodinách náboženství. Často při vyučování usínala a jednoho dne, když spala, se jí farář zeptal: "Kdo je strůjcem vesmíru?" Andrej seděl vedle ní a rozhodl se ji píchnout klacíkem, aby ji probudil. Alča vyskočila a vykřikla: "Bože všemohoucí!" Farář ji pochválil. Za chvíli se jí farář zaptal na další otázku: "Řekni mi, kdo je náš pán a zachránce?" Andrej ji zase píchl klacíkem a ona vykřikla: "Ježíš!". Farář ji zase pochválil. Později se znovu zeptal: "Co řekla Eva
 2. Naštěstí neprodáno Zamykám a prosím o smazání.
 3. Ahoj, prodám hodinky Casio DBX-100 a DBX-110. Oboje jsou plně funkční. DBX-100 nemají originál klávesnici, ale s originální je funkční neseženete, takové si troufám tvrdit neexistují. K těm DBX-110 bych našel i český doklad o koupi a návod, k DBX-100 mám originál návod v angličtině - celkem rarita. Za DBX-110 bych chtěl 2100,- Kč včetně pošty. Za DBX-100 bych rád 2600,- Kč včetně pošty. Osobní předání je také samozřejmě možné, pak každé o 100,- Kč méně. Foto zatím jen rychlé, později sem dám lepší, nebo případně do SZ.
 4. J.R. Ewing měl v prvních sériích seriálu Dallas občas na ruce klasické LCD hodinky někdy z přelomu 70. až 80. let, ale nikdy se mi nepodařilo rozluštit, které to byly. Kdyby někdo věděl, moc rád bych to zjistil
 5. Já se v poslední době začal orientovat čím dál víc na značku Texas Instruments, a to nejen co se týče hodinek. Zatím ale žádný LED hodinky od nich nemám, jen vybírám a koukám, tak aspoň odkaz na stránky, kde jsou od nich snad všechny na jednom místě: Man (facele.eu)
 6. Koukám, že se nám tu rozmohly LED digi.
 7. Ahoj, měl bych na prodej tento vzhledově celkem zajímavý a zachovalý radiomagnetofon od značky Philips. Je plně funkční, po servisu. Rádio má velice dobrou citlivost a magnetofony jsou u tohoto typu spolehlivé - měl jsem tento typ jako kluk a sehnal jsem si ho kdysi z nostalgie znovu, ale bohužel ho prostě nevyužiji, tak nakonec pouštím dál. Chtěl bych za něj 1500,- Kč včetně poštovného po ČR.
 8. Ahoj, měl bych na prodej pěkný a plně funkční tape deck Technics RS-B555 někdy z konce osmdesátých let. Četl jsem na fóru o těchto věcech, že tato řada je lepší než novější řada BX, protože pochází ještě z doby, kdy se to myslelo s kazetami skutečně vážně a decky nebyly šizeny levnějšími součástkami jako v devadesátkách, kdy už bylo jasné, že nastupují CD ve velkém. Napadlo mě, že by ho tady na Chronomagu někdo mohl ocenit Chtěl bych za něj 3000,- Kč včetně poštovného.
×
×
 • Create New...