Jump to content

Chilliluk

Member_50
 • Posts

  1,644
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Chilliluk

 • Birthday 09/15/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Tábor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Chilliluk's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Já nosil TI-57, kterou jsem ale měl ještě po tátovi - už tenkrát to byla vykopávka, akumulátor KO, tak jsem seděl u zásuvky a měl připojený adaptér ..už tenkrát to bylo jako dneska v telefonech vytáhnout starou Nokii, ale to srovnání není přesný, protože pořád strčila funkcemi mnohé kalkulačky spolužáků do kapsy :-)
 2. Jeden náboženskej ze zahraničí, ale protože jsme v Česku, nahradil jsem českými jmény: Alča nebyla zrovna nejlepší žačkou v hodinách náboženství. Často při vyučování usínala a jednoho dne, když spala, se jí farář zeptal: "Kdo je strůjcem vesmíru?" Andrej seděl vedle ní a rozhodl se ji píchnout klacíkem, aby ji probudil. Alča vyskočila a vykřikla: "Bože všemohoucí!" Farář ji pochválil. Za chvíli se jí farář zaptal na další otázku: "Řekni mi, kdo je náš pán a zachránce?" Andrej ji zase píchl klacíkem a ona vykřikla: "Ježíš!". Farář ji zase pochválil. Později se znovu zeptal: "Co řekla Eva Adamovi poté, co se jim narodilo jejich 26. děťátko?" Andrej zase píchl Alču klackem a ona zakřičela: "Jestli do mě znovu zapíchneš tu věc, zlomím ti ji napůl a narvu ti ji do prdele!"
 3. J.R. Ewing měl v prvních sériích seriálu Dallas občas na ruce klasické LCD hodinky někdy z přelomu 70. až 80. let, ale nikdy se mi nepodařilo rozluštit, které to byly. Kdyby někdo věděl, moc rád bych to zjistil
 4. Já se v poslední době začal orientovat čím dál víc na značku Texas Instruments, a to nejen co se týče hodinek. Zatím ale žádný LED hodinky od nich nemám, jen vybírám a koukám, tak aspoň odkaz na stránky, kde jsou od nich snad všechny na jednom místě: Man (facele.eu)
 5. Koukám, že se nám tu rozmohly LED digi.
 6. Původní klávesnici (pokud tam ještě nějaká je) musíš opatrně sundat a nalepit oboustrannou lepící páskou jinou klávesnici (nejlépe z Casio DBX-102, DBX-112 nebo DBC-62) a trochu ji zastřihnout, aby dobře sedla. Pak záleží na tom, zda je na hodinkách ještě něco špatně nebo ne, to už je cca stejný jako u všech digitálek. Samozřejmě člověk taky musí mít štěstí, někdy prostě hodinky rozchodit nejdou, klávesnice nefunguje vůbec (většinou problém v pouzdře)..ale většinou funguje. Někdy se tak stane, že musíš mít několikery hodinky, abys z toho dal dohromady jedny funkční. Ty hodinky, co se mi jednou už podařilo rozchodit, vždycky už fungovaly bez problémů další roky a fungují dodnes (snad i ty, co jsem prodal). Jsou to takový moje srdcovky, takže už mi rukama prošlo pár kusů. Některý jsem zachránil a prodal, jiný jsem si nechal, další zachránit nešly a zbyly jen díly (a některý jsem zničil vlastní blbostí nebo nešikovností, když se něco nepovedlo, to přiznávám). V současný době mám troje kompletní funkční a jedny na cestě, u kterých doufám, že bych je mohl dát dohromady a mít čtvrtý.
 7. Původní originál klávesnice je vždy stoprocentně nepoužitelná - jako rozteklej asfalt. Člověk si musí ty hodinky doma trochu dodělat, aby je mohl nosit...ale na druhou stranu, právě proto je nemůže nosit každý. Vlastně jsem takovej magor asi jenom já, kdo je skutečně pořád běžně používá...asi jsem nikoho takovýho druhýho neviděl
 8. Jojo, černá, ale to je naprosto "normální", to mají všechny DBX-100. Většinou je to v podobný fázi, jako je na obrázku, a dál se to nezhoršuje. Asi jen jednou jsem narazil na kus, který neměl bleeding - a bohužel zrovna byl displej nefunkční. Tyhle hodinky musí člověk brát takový, jaký jsou, a to i s jejich nedostatky - pak ale dokáží sloužit roky bez nejmenšího zaváhání. Je to prostě zvláštní.
 9. Já nosím skoro pořád starý dobrý DBX-100, protože když si vezmu jiný, hned mám pocit, že už to nejsem já. Tyhle jsou moje pracovní, což znamená, že toho zažily víc než průměrný géčka....no a pořád fungují
 10. Tak se rozhoduji, co si po dlouhé době pořídím, a to mezi těmi novými Casio GBX-100 a taky relativně novými protreky PRT-B50. Máte už někdo tyhle protreky? Asi to nakonec vyhrajou, protože mi přece jen přijde, že toho nabízejí za svoji cenu víc. Nicméně, konečně Casio začalo jít poměrně zajímavou cestou s novými modely. Přijde mi až komický, že některé starší modely protrek než PRT-B50, které jsou vlastně proti nim zastaralé, jsou mnohem dražší. Ta cena PRT-B50 je fakt dobrá a konečně někoho napadlo pořád neomílat jako modlu solár a rádio a nabídnout místo toho něco užitečnějšího za dobrou cenu.
 11. jendazhor: Tyhle AMW 700 se mi vždycky líbily, i teď bych je docela rád vyzkoušel...kdysi jsem je nějakou dobu měl. Líbilo se mi na nich právě to, že to je taková "tichá voda břehy mele"...zdá se na první pohled, jako že nic moc, ale nakonec za málo peněz hodně muziky.
 12. Po několikahodinovém usilovném prolézání internetu jsem našel nějaké lidi z Malajsie, kteří vyrábí bezely na některá stará géčka...no a prý ho mají, tak jsem objednal a nechám se překvapit :-) Díky za pochvalu...autodráha je klasika Ites z dětství, kterou jsem vyhrabal ve sklepě a sestavil pro kluka..... Tyhle géčka jsou i bez bezelu dost velký, tak nevypadají bez něj tak hrozně, ale přece jen bezel je bezel, s ním jsou pak jak vystřižený ze Starcraftu nebo Falloutu...a takový Pipboy se vždycky hodí
 13. Já musím konstatovat, že mi to tu s odstupem času připadá, jako by staré digitálky byly hodně na vzestupu...to tak před deseti lety se tu až na výjimky digitálkám všichni smáli a teď tu má každý druhý krásné kousky, které často ani neznám...jen tak dál :-)
 14. Já dneska nosím DW-6700 bez bezelu...ale dal jsem si předsevzetí, že jim musím sehnat bezel, nebo musím koupit ještě jiný, který ho mají v dobrým stavu...to je prostě hrozný, tyhle starý géčka jsou tak zajímavý a všechno to skončí na kusu plastu :-)
×
×
 • Create New...