Jump to content

Zmizík

Member_50
 • Content Count

  6,879
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

6 Followers

About Zmizík

 • Rank
  Princ Chronoslav

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena
 • Bydlí
  Hradec Králové

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. UP. Nechci vás honit ale už bych to fakt potřeboval. Stačila by mně větvička a zbytek už si vypěstuju.
 2. Jednou, asi před deseti léty, mně Slunečník volal, to sem byl zrovna na motorce v Přelouči u pumpy, a ptal se mě, jestli si má koupit hodinky zn. Volna (nebo možná né Volna ale píčovina to byla stejná). Mu řikám: A seš debil tyvole? Vidím tady teda jistej pokrok ale zas nic moc.
 3. Čus, nemáte někdo todle? Taky se tomu říká gumovník. V jakékoli velikosti. https://hobbyrecepty.cz/synadenium-neznama-pokojovka/
 4. Krok zpět je svým způsobem taky pokrok, akorát musíš mít voči nakreslený na prdeli.
 5. Sakra, já to dělám nerad ale musím ten Budvar 33 svým způsobem pochválit. Dá se to docela tak nějak plus mínus pít, hlava po tom nebolí vůbec a jak to má takovou neutrálnější chuť, tak se to za chvilku nezhnusí. Zkrátka, koupil sem si v Leedlu ještě jednu bedýnku. To sem dopad, piju Budvar.
 6. Update 2: Zajímavej poznatek - mám rozdělanej první Budvar, sedím u toho, hraju si na kytáru a teď sem si všim, že ho nemám dopitej. Prostě nepobízí k napití. EDIT: A další - má to takovej ten alkohol, co hned leze nepříjemně do hlavy.
 7. No tak já se obětuju a vypiju jich dneska pět - a budem vidět.
 8. Update: Už sem se toho napil. Vizuálně to vypadá dobře, taková tmavší barva, ale smrdí to trošku po europivu. V chuti převládá mírná hořkost, která se rozleží a pak zůstává zbytečně dlouho v hubě. Jinak to žádnou jinou chuť nemá. Na Plzeň to nemá ani z desetiny, jako pivo za 15,-Kč to není taková tragédie, nevyleju to. Ale žádná senzace to rozhodně není, určitě si neumím představit, že si toho někdo na suda koupí 50l sud a bude to furt pít.
 9. Pánové, koupil sem si dneska v Leadlu v akci 8x Budvar 33, stálo to asi 115 korun. Ale běda vám. Běda vám, jestli to bude nějakej kentus.
 10. Neboj, byla to ta koule a těch -5st. bylo asi taky znát.
 11. Tys mně dal. Brambory tvrdý, křest tvrdej, moc bobkovýho listu, vostudu mám u paní teď. Ale je fakt, že sem to omylem dělal na 80.
 12. Takže díky, je to vyřešený. Milisák.
 13. Nemáte na prodej někdo kolo s přehazkou, pro děťátko cca od 5,6 let?
 14. Tak to je určité zklamání....
×
×
 • Create New...