Jump to content

Zmizík

Member_50
 • Content Count

  6,925
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

6 Followers

About Zmizík

 • Rank
  Princ Chronoslav

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena
 • Bydlí
  Hradec Králové

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Liješ v hogo fogo společnosti. My tu na severu jsme rádi, když vedle nesedne někdo z Darkova s virusem, a Marosh se nepolije. To tu považujeme za pěknej večer. Já jednou viděl v hospodě Vimra.
 2. Ale no tak - každej má svoje dítě s velkým obočím (https://www.postavy.cz/47840-gerald/) a spojení debila s čímkoli na kolech je nebezpečný vždycky a naopak. A měsíční ban pro pána krále je podle mě pěkná prasárna.
 3. Zmizík

  1977

  Nemáte někdo na prodej hodinky z roku 1977? Cenové rozpětí cca plus mínus 50-120k.
 4. Potěšilo mě, že konečně znám někoho, kdo se osobně potkal s někým, kdo má tu koronu. Zas ale bohužel je to brácha, takže tím se to všechno maže.
 5. No mně se minulej rok nekdo naboural do účtu na Spotify a díky tomu mám úplně zkurvenej 2019 výběr. Normálně sem se s ňákým troglodytem přetahoval vo písničky, než mně asi po měsíci napadlo změnit heslo. Jel ten dobytek furt ňákej rap, ale strašně hnusnej, to sem ani nevěděl, že něco takovýho existuje.
 6. Simtě, ty seš jak starej dědek. Co je ti potom, jestli nějakýmu cyklistoj vběhne do cesty kanec?
 7. Než to pošlu zpátky Thomannoj - nechcete někdo Strymon Iridium? Kupoval jsem ho 10 dnů nazád jako B stock s plnou zárukou, absolutně nic mu není. Cena 10 500,-Kč i s počtou. Já zůstanu u Salva modulů, i když ten Iridium hraje naprosto parádně a do sluchátek s tím reverbem to je maso.
 8. Už si to hovno radši nerozmazávej, budou se ti lidi vyhejbat.
 9. Zmizík

  Novinky Ball

  Tak ať se v podnikání daří, zvolils neotřelej způsob marketingu. Hlavně nenápadně vole.
 10. A kontrolujou homologaci toho vejfuku?
 11. Zatím mně to vychází tak, že Palo S. tady nadává Rytířoj do zmrdů a vyhrožoval mu ve zprávách policií za to, že spatřil na webu hodinky Zeno, který sou jeho, protože má krabičku.
 12. Já měl plechový suby jen takový ty se zelenou lunetou, a když sem je vzal na ruku, měl sem pocit, jako když mám sejka pětky. Emoce neproběhly, tak sem je prodal za kilo Sibiřoj. GMT keramiku nosím moc rád a mám je rád.
 13. Do vegana si každej rád kopne.
 14. Já nemůžu najít toho pejska, jinak mám všechno.
×
×
 • Create New...