Jump to content

Zmizík

Member_50
 • Posts

  7,144
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zmizík

 1. No, a co jestli je situace teoreticky taková, že dědek má prognózu na tejden dva života. A doktoři a kamarádi mu to z čistě lidskýho pohledu prostě nechtěj takhle napálit aby nebyl smutnej. Můžou to teda říct novinářům? Do takovýho dilematu a palby bych se teda nechtěl dostat.
 2. Tak podle mě politika přitahuje po lidský stránce v drtivý většině ješitný samolibý blbečky. A kterej z nich si vo sobě myslí,že je největší machr a specialista na cokoli, tomu hodně není dáno jinde.
 3. Jestli měla ta divná Džamila aspoň trošku pravdu, tak už je to teďka starej, odcházející člověk, kterej přestává patřit do našeho světa a pro něj už to je snad lehčí než pro jeho okolí. Jako prezident stál za hovno a jako člověk asi taky, když byl schopnej obklopit se takovejma hovadama, jakejma se obklopil. Takovej konec mu nepřeju ale není mně toho ješitnýho blba ani líto a už se fakt (ne)těším na Babiše v prezidentský volební estrádě. Dno je eště daleko.
 4. Jo, já vařím. Dostal sem tudle od zákazníka ten den střelenýho dančí kejtu, tak sem to dal zamrazit a čekám na příležitost. Zejtra má přijet tchýně, tak sem řek - dančí se šípkovou. A že to skrz trému udělám už dneska. Hodinu se prcám s přípravou, pak du s psama na 20 minut ven a nechal sem všechno na lince. A moje scheisse katzen si mezitím votevřely dveře do kuchyně a zprznily mně jak kejtu, tak přípravu na karlovarskej knedlík. Tak co s tím kurva, škoda daňka života/nohy... No upek sem to v troubě pro sebe a teď budu tejden žrát dančí kejtu vohlodanou vod koček. Mně to nevadí, kočky sou jak brácha ale nikomu jinýmu bych už to nenabíd, ani tchýni - mám ji rád. Před chvilkou sem to dopek a teda je to kurva dobrý. Tak zas nebudu za hvězdu do píči.
 5. Hele, co to je, když mám vakl na středu - prostě se to přední zubatý kolo horizontálně vrklá snad o 1mm. Stačí něco utáhnout?
 6. Úplně nevím, co ti na to napsat ale tak - víš co....
 7. No přesně vo tom psal Hufnor ale to se tady nesmí.
 8. Marně přemejšlím, jakej duševní neduh přinutí někoho napsat takovejhle slint.
 9. Naštěstí mě už tydle píčoviny, ať už je topravda nebo né, nechávaj netečným.
 10. Já sem se už v patnácti rozhod, že hliníkový profily nejsou nic pro mě. Proste sem si to vymazal ze života. Ale do těch patnácti to bylo teda peklo.
 11. No, je tam 2.4 řadovej šestiválec, cca 150k. A hlavně to má elektricky vysouvatelnou anténu, z toho chčiju.
 12. Dneska po delší pauze na projížďce...
 13. A no jo furt, tak teda měly rozlišení vyšší. Se neposerte
 14. A tak taky byly digitální foťáky 480x360 a dnešní megapixly v mobilech si nikdo vůbec neuměl představit... Nelíbí se mně to, nedává mně to smysl ale za pět deset let bude všechno jinak. Anebo né.
 15. Jojo, myslel sem kolimátor. To sem neveděl, že sou kolimátory i nezapínací, sorry.
 16. Mě by spíš zajímalo, na co ho tam máš - dyť se musí před akcí nějak zapnout, nebo né?
 17. Co má furt kdo s těma slevama? Jakože přídeš poprvý do někam do krámu a vod vrátek začneš vo slevě? To bych čuměl taky jinam. Resp. zkušenej prodavač pozná kupce vod běžnýho votravy. Moc se omlouvám, jestli ti křivdím, tys tam fakt chtěl koupit hodinky a né jen něco "zkoušet".
 18. Vono taky s to blbe nasmeroval a rezes to po vlaknech.
 19. Tvl, brazilská kinematografie. Kdo buchviproč přežije první díl, v druhým uvidí Četník a mimozemšťané. Dál to fakt nedám, dlužíš mně skoro dvě hodiny života.
 20. Mládek to říkal takhle nějak, ale teda s lidma:
 21. A hráls ty vole někdy tenis proti holce, co to někdy aspoň trošku hrála?
×
×
 • Create New...