Jump to content

mAra_

Member_50
 • Content Count

  2,937
 • Joined

 • Last visited

About mAra_

 • Rank
  Ou je
 • Birthday 01/12/1983

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Liberec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Je to holka Elvíra. A ta to má všechno pod palcem... Oběma psům strká prsty do očí, do huby , tahá je... A psi drží... Já jim chci vytáhnout klíště a můžou se zbláznit, jak se snaží uhnout... A naše venkovní kočky, které o kontakt dvakrát nestojí tak se k ní derou do kočáru edit : jestli jsi teda nemyslel mě
 2. Standardní poloha, standardní obsazení...
 3. To já ke svým výfukům dostal i takovou kartičku. Jak malý techničák od motorky to vypadá. To prej mám ukazovat, kdyby mě stavěli..
 4. Já vím, že je to hrůza poridil jsem to opilý jako vtip, že s tím nastvu ženu :-D. To byl právě účel, aby to vypadalo co nejnevkusněji. . Nemám v plánu to tam mít dlouhodobě... ale za tu prču mi to stalo. a Forester je dobrý. Žena na to nedá dopustit, mám to jako auto na psy.
 5. Náhradní vůz jsem dostal - sice compass ale lepší jak nic. Ale jako od dubna to tam u nich stojí... No uvidíme jak tohle dopadne. Prej už by to mělo jít nějak do finále. Dám pak vědět výsledek.
 6. Sou tam snad žena ocení můj břitký smysl pro humor...
 7. Paroží koupené na jak to dopadne s autem, právník říkal prej čtrnáct dní...
 8. Hoši, musím si tu pobrecet... Od ledna mi po ránu v zimě blbě startoval Wrangler... Dal jsem to opravit, vyměnili svíčky a jen tak se v tom postourali... Dobré.. Pak zima nebyla. V dubnu jsem to tam zavezl znova.( No po ránu zase mrzlo) A co myslíte... Je to tam do teď. Prej spálené ventily a musí se vyměnit hlava. A na tu se čeká a čekat a čeká.... Už to řeší firemní právník. Ale tak šíleně jsem nasranej...... Od dubna nemám auto....
 9. Jako já jsem spokojený moc. Upřímně je to moje první integralka, do teď jsem měl vyklápěcí, nebo otevřené. Takže nemůžu fundovaně porovnat s jinýma integralkama. Každopádně. Je tišší než vyklapecka od HJC RPHA90 . Mně je pohodlná, nemlzi se. Nandat tam interkom bylo velmi snadné - je tam všude spousta místa na to. Brýle se mi pod ní vejdou. Ventilace funguje dostatečně. Milé překvapila sluneční clona - není tmavá jako jsem měl všechny doteď, ale je polarizační. Jsem nevěděl, jaký skvělý vynález už lidi mají. Nevím, proč jsem s tímhle nejezdil už léta... Funguje stokrát líp jak prostě jen tmavá... Teď jsem v ní najezdil první dva tisíce a nikde nic neupadlo, všechno drží... Za mě dobrá helma.
 10. Já se včera vracel přes Německo domů do Liberce... Zmokl jsem u Mnichova jako fest a pak ještě u Plzně... Ale jinak byla cesta ok.
 11. Nesprávným použitím nástroje... Potřebovali jsme odseknout kus ledu z mrazáku, abychom měli co do pití... Tak jsem trošku zapáčil...
 12. Jak jsem byl tento víkend na motovolene, tak se mi povedlo zlomit místní limitku. Tak nešťastně, že to celé odnesla čepel a prdla vejpůl... Tak si budu muset něco koupit aby mě přešel smutek...
 13. Už od středy Výletujeme okolo Salcburku... Počasí vychází, a je tu nádherně.
 14. Já když jsem to řešil u sebe tak udělat to tak, aby se s tím dalo i splachovat vyšlo akorát na tu dotaci. Takže ji mám jen na zalévání. A btw byl jsem pak u známých co to mají jakože i na splachování a říkali, že to nikdy stejně nepoužijí, neb voda není úplně krásně čistá a výsledkem je hnusná voda v záchodě, což prý nevypadá vůbec dobře.
×
×
 • Create New...