Jump to content

Rimmer

Member_50
 • Posts

  254
 • Joined

 • Last visited

Status Updates posted by Rimmer

 1. Taková blbost - kdo umí v Praze dát do kupy/zrenovovat kadeřnické nůžky, potřebují nabrousit a trochu dolisovat čep... Aby to člověk fakt uměl a nezprasil, není to nůž. Jsou památeční z první republiky :-)

 2. Snad už na závěr dne blbce mi spadlo plnící pero hrotem na zem. Přeskakuje, špatně píše. Znáte nějaký servis? Vím jen o specialistech v USA. Je to ocelový hrot LAMY, píšeme spolu už víc než 10 let, tak by mne mrzelo, kdybych o něj přišel.

  1. lefty

   lefty

   Lamy se daji koupit nahradni a vymenit. Zajdi do PenShopu v Panske pasazi v Praze.

  2. Rimmer

   Rimmer

   To právě nechci, rezervní mám, chci ten svůj vlastnoručně opsaný, jestli mi rozumíš. Staré pero je jak staré hodinky

 3. RubberB nebo Everest nebo je to jedno? Zhlédl jsem se v RubberB velcro verzi kvůli přesné regulaci, na netu vesměs chváleno - odradíte mně někdo?

 4. Hledám (pod)nájem kanclu resp. místa pro tři lidi v jiných prostorách od 1.9. v oblasti Pankrác/Budějovická/Brumlovka a blízkého okolí, nevíte o něčem? Prioritou je cena (představa jednotky tisíc za pár m2), klidně nějaký kumbál, jen ať je tam okno a není tam bordel - židle a stůl jsou vítány. Možnost barteru - víc přes SZ.

 5. Pokud někdo máte externí zdroj k vrtiči Designhutte Manhattan nebo aspoň jinému DH, jakou voltáž a polaritu ten zdroj má?

 6. Dáváte někdo do winderu NiMH aku? Jak dlouho se to vydrží točit? Už mně nebaví kupovat pořád nové AA, i lithiové vydrží max. měsíc, chci ho mít ve skříni a kabel tam nedosáhne.

  1. Show previous comments  8 more
  2. Rimmer

   Rimmer

   Zajímavé, zkusil jsem přeměřit lithiové primární články, co byly před pár dny chcíplé a už netočily. Bez zátěže teď mají 1,5-1,6V a zase vrtičem točí. Uvidím, jak dlouho vydrží.

    

   Btw. nedělají se nějaké kontaktní šidítka ve tvaru AA článku s drátem, které bych připojil na externí aku box?

  3. Radek124

   Radek124

   Nepíšeš o jaký winder jde, ale do běžných číňanů se osazuje masově vyráběná asijská elektronika na překvapivě univerzálních základních deskách, kde je všechno (včetně přívodů od baterek, spínačů a LEDek) připojeno běžnými nástrčnými konektory - takže jestli se dostaneš dovnitř, není problém původní přívod odpojit a nahradit vlastním napájením. Ale jednodušší bude nahradit původní externí/dobíjecí zdroj, jak Ti výše radí Tommas4.

  4. Rimmer

   Rimmer

   Je to Designhutte Manhattan. předpokládám střeva genericky čínská. Má to dokonce jack in pro externí zdroj, ale nikde jsem nenašel napětí a polaritu, tak to chci obejít zapojením přes držák baterií, kde je jasné, že to chce 3V. Rozebrání ale není špatný nápad, podívám se dovnitř.

 7. Včera večer v Pendolinu z Ostravy Seiko SKX midsize pepsi na tmavém NATO, nebyl to někdo zdejší?

 8. Royal Oak na ruce blahobytně vypadajícího domorodce ve frontě na bubbletea v pražské Sapě. Real či fake? Po bedlivém studiu pěkně vyložené ruky na pultu nebylo co vytknout, ale origoš nemám nakoukaný.

  1. Show previous comments  1 more
  2. long

   long

   V Sapě jsou velké peníze a když vidíš ty auta, je velká šance, že byly hodinky v cajku. Navíc Vietnamci milují šperky a zlato.

  3. Daemonultimate

   Daemonultimate

   Co jste dnes viděli: Ápéčka s Vietnamcem

  4. sidetone

   sidetone

   Vim o jednom ze Sapy, co ma jedny zlato cerne Royal Oak a jedny sede.. Jinak tam jsou v mode mezi starsima panama spis Rolexy a ted se rozmaha i Tag Heuer

 9. Po letech spokojené OWG askeze jsem si k menšímu jubileu pořídil hodinky, tentokrát už v dospělácké kategorii, v očekávání poklidného dožití. Namísto jednoty se Jsoucnem jsem si uvědomil, že to vlastně vůbec nebolelo a chtěl bych ještě několikery další. Dnešním dnem jsem přestal opovrhovat alkoholiky.

  1. organic

   organic

   Nestraš, takže regulerní recidiva! Brr.

  2. warann

   warann

   hlavně nikde neříkej, kdo je původce nákazy ...;-)

×
×
 • Create New...