Jump to content

Filip.J

Member_50
 • Content Count

  3,760
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Filip.J

 • Rank
  korporátní střevo
 • Birthday 02/11/1980

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  U 24.zDL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Remcy remcy... Radost mám naprosto nečekanou Edit: Jo a ještě to má šroubovací korunku! Podle mě se tohle Casiu fakt povedlo.
 2. Mně už definitivně hráblo. No ale podívejte se na ten tvar pouzdra, tu kombinaci leštěných a broušených ploch, akorátní velikost, parádní čitelnost (vidíte tu velikost fontu na datumovce?!), sekundovku zařezávající s indexy... Strojek sice nemá moc kamenů, ale je přesnější a odolnější než ten 21k v Seiko Pětkách a má podstatně delší rezervu nátahu... a stojí to míň než nádrž nafty...
 3. U nás v T-křižovatce na světlech nemohl odbočit autobus, protože ta 18 metrů dlouhá harmonika má co dělat, aby se do té zatáčky přes celý pruh poskládala, a když se mu tam zprava naserou dva cyklisti, že zatáčejí taky, tak v čem je problém, že jo... nebo jestli si jako mysleli, že jim ten autobus počká, až ho milostivě celý podjedou... nevím, jestli vlastně mysleli. Stezka pro chodce a cyklisty, zcela prázdná, tři metry široká, vedla souběžně s tou silnicí, na které překáželi, o 10 metrů dál za travnatým pásem. Posekaným, byla z té silnice vidět...
 4. @shewcza, blahopřeju! Všem pevné zdraví a rodičům navíc i pevné nervy!
 5. Jop, to bude test level 2 Kdybych věděl, kde si vyfotím hodinky večer, vzal bych si na to nějaké oblekovější.
 6. Při ždímání jsem testoval, jestli reklamy na Géčka nekecají.
 7. @M@chino, co je to za model prosím? Těmi bych se taky rád zatížil.
 8. Potřebovali jsme se zbavit kapusty, tak jsem ji zprocesoval co nejjednodušeji to šlo - a vono je to překvapivě dost dobrý! Asi ji brzo zprocesuju znovu.
 9. Moc hezké to máte, pánové, moc. Jeden vedle druhého.
 10. Přes devět let na Chronomagu. Musím se po té době ptát na výběr baterkových low end mrdek, nějaké si vyberu, pak impulzivně přikoupím ještě jiné mrdky, protože za to suché z nosu proč ne a winder to nepotřebuje... a pak se do nich bláznivě zamiluju, jak se mi to s žádnýma mechanikama nikdy nestalo. Jsem úplně marnej. No ale aspoň ušetřím.
 11. Polotučné jubilee k polotučným hodinkám - co bys chtěl jinýho Tady jsou ve srovnání s plnotučnou dajvr gumou, skoro se za ní schovají Ó la lá! ------------ Dneska jsem trénoval na dovolenou.
 12. Teď večer jsem ale neriskoval a šel do vyšší WR.
×
×
 • Create New...