Jump to content

Radik

Member_50
 • Posts

  3,981
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Radik

 1. Jojo, zažil jsem obdobu tohoto slibování a vymlouvání se v úplně jiné oblasti a jiné situaci a dotřepat to s dotyčným člověkem se mi po mnohých urgencích a neustálém posouvání termínu podařilo nakonec taky až s několikaměsíčním zpožděním a po částech. A to nedodržel ani termín, který si jako poslední definitivní sám stanovil. Když jsem nedávno dostal mail s žádostí, kde by se to celé roztočilo znovu, už jsem ani nereagoval. Po pár dnech dorazil další zřejmě urgující mail, ale ten už jsem raději ani nečetl. Sice tenhle přístup není můj styl, ale po tom všem klesá důvěra v další spolupráci hodně rychle k nule.

 2. Tu modrou na místních fotkách fakt nechápu. Když jsem tyhle POčka chtěl, samozřejmě jsem šel po modrých. Jejich obhlídka naživo mě ale velmi zklamala. Modrá mně přišla velmi nevýrazná, spíš taková šedomodrá s převahou té šedé. Pocitově velmi nevýrazná a mdlá. Nejdřív jsem si myslel, že je to bílými stěnami a celkovým osvětlením prodejny, ale když jsem je dal vedle modrých keramických vlnek, byly ty vlnky mnohem sytější a modrá krásnější než u těch POček. Nakonec jsem tedy u POček skončil u černo-oranž varianty, která mě na místě oslovila vedle těch modrých mnohem víc. Když ale vidím tuhle fotku, tak je to nádhera. A měl bych jasno. Nechápu to :( Jaké máš z té modré pocity Ty?

 3. před 30 minutami, shewcza napsal:

  Možná nejhezčí modrá kterou jsem na hodinkách viděl. Indexy na můj vkus trochu plytké, ale číselník hodnotím celkově na výbornou. Hodinky působí velkým dojmem, pocitově o dost větší než SO 42mm. Bál jsem se, že ochrana korunky bude tlačit, ale neděje se tak. Jsou to první hodinky které se mi nepodařilo sladit na náramku s mým zápěstím. Musím koupit půl dílek. Náramek je podprůměr, ale stejně mu chci dát šanci. Spona je velký špatný.  To jsou první dojmy. Mám je chvilku, tak je brzo na nějaké soudy. Za ty peníze jsou to super hodinky zvučné značky s dostatečnou rezervou nátahu. Co chtít víc? 🙂

  Díky :) Sponu si pamatuju z LHC, tu otevřít byl boj, tak koukám, že se to nezmenilo. Ale stejně mi chybí. Kdybys je pouštěl, zkus se mě prosím zeptat ;)

 4. před 2 hodinami, Kostra napsal:


  Jojo, vždycky když dojede chronomag kalendář, vyberu nejhezčí fotky a jebnu je do rámečku;-)

  Mě už kdysi napadlo z vlastních fotek, těch subjektivně nejlepších, udělat aspoň A3 na zeď. Ještě že jsem na řešení toho všeho línej :D

 5. Na koho je 42mm moc, má konečně alternativu a věřím, že pro koho to byla překážka, nový model si koupí. Kdo dosud nekoupil a chce, pořád má možnost 42mm, pokud by na něj 39 bylo málo. Kdyby nový měly cokoliv zásadního navíc, už by to byla opět těžká volba bez alternativy 42mm. Mně teda přijde tenhle krok naprosto v pořádku.

×
×
 • Create New...