Jump to content

Frostie

Member_50
  • Posts

    14400
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Frostie

  1. Díky moc všem za pochopení vážnosti situace a podporu opravy vozíku jakoukoliv částkou. V této chvíli vybráno zatím 3.622 Kč od 7 dárců Samozřejmě, bude vždy aktualizováno.
  2. Milé osazenstvo CHMG, s povolením @Bert si dovoluji se na vás obrátit se žádostí o pomoc v situaci, na kterou bohužel sám nestačím. Nyní, 1. května 2026, se mi několikrát opravovaný vozík rozbil tak, že jsem během jízdy doslova padl na hubu a musel do nemocnice - dnes jsem byl propuštěn. Poškození vozíku viz fota níže, předběžná výše ceny opravy je prozatím 23 - 26.000 Kč. Do opravení vozíku jsem odkázán na pohyb pouze doma a tzv. bez mechanických nohou. Myslíte, že byste byli ochotni mi v této prekérii pomoci a vybrali mezi sebou požadovanou částku? Předem děkuji za vaše příspěvky v jakékoliv výši. Potvrzení o daru jsem na žádost schopen vystavit. Číslo účtu: 2300474311/2010 ve Fio Do poznámky prosím váš nick, pokud tedy nebude chtít být tichým dárcem. Předem díky za vaši ochotu, které si i vážím.
  3. Klobouk dolů. Nádherně sepsaná recenze ještě hezčích hodinek, i když já s mými parametry bych je mohl nosit akorát na tom klobásovém prstu
  4. Díky moc, @Bert + @adasek Pošlu opět podíl z dalšího prodeje, jako již před tím.
  5. Dámy a pánové, dovoluji si sem dát link na veškeré vybavení Mizuno, vč. běžeckých bot. Zástupcem pro ČR je můj bratr, takže se jedná o ověřený a spolehlivý kontakt. Při větším nebo častém odběru lze případně dohodnout individuální slevu, tzv. na telefon. Díky https://eshop.avlka.cz/
  6. @Toblin tak to jsem nevěděl, ty se mi zamlouvají. Podívám se na ně a díky za odkaz!
  7. @Toblin hodinky hezké, ale mé oči by se nesnesly s inverzním displejem
  8. @Xenomorfus samozřejmě, i to lze použít bez výhrad!
  9. @kuncák7 Jirka Kodetů by řekl: Dejte to okamžitě pryč, dělá se mi mdlo
  10. S Patrikem vše dle řádných regulí, hodinkový obchod v levelu 1A. |Díky a mé plné doporučení.
  11. Oba dva pohromadě - černý vpředu maiňák Bertík, 7 let a vzadu norka Crazynka, necelé dva roky
  12. Deska tyto:
  13. @Vit Jestli je to legrace, tak paráda. Jinak pravé kočky divoké je v ČR pár nižších desítek kusů, na Slovensku pár nižších stovek. Každopádně, je podstatně vzácnější, než rys...
  14. Naše norka Crazynka, nar. 01.05.24
  15. @warann protože Tě mám rád a jak se zdejší osazenstvo mělo možnost se přesvědčit, mohu-li, pomohu! Sloužím lidu!
  16. Přátelé, ač jsem na to v pátek 20/02 zapomněl, jsem tu s vámi již 15 let. Někdo je rád, někoho to irituje, ale slovy klasika, není člověk ten, který by se zavděčil lidem všem... Každopádně si vážím zdejší soudržnosti, ochoty pomoci v nouzi, až na výjimky značné bezpečnosti koupě a prodeje, atd. Díky za vše!
  17. S Márou jako vždy vše na 1A. Pravý gentleman tohoto fóra. Ochotně poradí, parádní pokec. Mé plné a jasné doporučení, kdykoliv rád znovu!
  18. @Pavel87 já je také mám rád a vyhovuje mi seřizování času přes BT
×
×
  • Create New...