-
Posts
14400 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Frostie
-
Frostie - vozík - pomoc s financováním opravy
Frostie replied to Frostie's topic in Ostatní diskuse a zábava
Díky moc všem za pochopení vážnosti situace a podporu opravy vozíku jakoukoliv částkou. V této chvíli vybráno zatím 3.622 Kč od 7 dárců Samozřejmě, bude vždy aktualizováno. -
Milé osazenstvo CHMG, s povolením @Bert si dovoluji se na vás obrátit se žádostí o pomoc v situaci, na kterou bohužel sám nestačím. Nyní, 1. května 2026, se mi několikrát opravovaný vozík rozbil tak, že jsem během jízdy doslova padl na hubu a musel do nemocnice - dnes jsem byl propuštěn. Poškození vozíku viz fota níže, předběžná výše ceny opravy je prozatím 23 - 26.000 Kč. Do opravení vozíku jsem odkázán na pohyb pouze doma a tzv. bez mechanických nohou. Myslíte, že byste byli ochotni mi v této prekérii pomoci a vybrali mezi sebou požadovanou částku? Předem děkuji za vaše příspěvky v jakékoliv výši. Potvrzení o daru jsem na žádost schopen vystavit. Číslo účtu: 2300474311/2010 ve Fio Do poznámky prosím váš nick, pokud tedy nebude chtít být tichým dárcem. Předem díky za vaši ochotu, které si i vážím.
-
-
-
Klobouk dolů. Nádherně sepsaná recenze ještě hezčích hodinek, i když já s mými parametry bych je mohl nosit akorát na tom klobásovém prstu
-
Díky moc, @Bert + @adasek Pošlu opět podíl z dalšího prodeje, jako již před tím.
-
Dámy a pánové, dovoluji si sem dát link na veškeré vybavení Mizuno, vč. běžeckých bot. Zástupcem pro ČR je můj bratr, takže se jedná o ověřený a spolehlivý kontakt. Při větším nebo častém odběru lze případně dohodnout individuální slevu, tzv. na telefon. Díky https://eshop.avlka.cz/
-
@Toblin tak to jsem nevěděl, ty se mi zamlouvají. Podívám se na ně a díky za odkaz!
-
@Toblin hodinky hezké, ale mé oči by se nesnesly s inverzním displejem
-
Co mě právě naštvalo
Frostie replied to chronomag-restart-vlaken's topic in Ostatní diskuse a zábava
@Xenomorfus samozřejmě, i to lze použít bez výhrad! -
Co mě právě naštvalo
Frostie replied to chronomag-restart-vlaken's topic in Ostatní diskuse a zábava
@kuncák7 Jirka Kodetů by řekl: Dejte to okamžitě pryč, dělá se mi mdlo -
S Patrikem vše dle řádných regulí, hodinkový obchod v levelu 1A. |Díky a mé plné doporučení.
-
-
@Vit Jestli je to legrace, tak paráda. Jinak pravé kočky divoké je v ČR pár nižších desítek kusů, na Slovensku pár nižších stovek. Každopádně, je podstatně vzácnější, než rys...
-
-
Co mě dnes potěšilo :)
Frostie replied to chronomag-restart-vlaken's topic in Ostatní diskuse a zábava
@warann protože Tě mám rád a jak se zdejší osazenstvo mělo možnost se přesvědčit, mohu-li, pomohu! Sloužím lidu! -
Co mě dnes potěšilo :)
Frostie replied to chronomag-restart-vlaken's topic in Ostatní diskuse a zábava
Přátelé, ač jsem na to v pátek 20/02 zapomněl, jsem tu s vámi již 15 let. Někdo je rád, někoho to irituje, ale slovy klasika, není člověk ten, který by se zavděčil lidem všem... Každopádně si vážím zdejší soudržnosti, ochoty pomoci v nouzi, až na výjimky značné bezpečnosti koupě a prodeje, atd. Díky za vše! -
S Márou jako vždy vše na 1A. Pravý gentleman tohoto fóra. Ochotně poradí, parádní pokec. Mé plné a jasné doporučení, kdykoliv rád znovu!
-
-
