Jump to content

Roman I.

Member_50
 • Posts

  7,014
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Východočech jak poleno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Roman I.'s Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Slušný stav, fungují, jak mají. To co je na fotce Cena 1300,-. Zásilkovna.
 2. Hodinky jsou v podstate prodane. Resime logistiku. Po predani zamknu
 3. V prodejni sekci je něco, co by Roman moc chtěl. Proto přechodná sleva na 39500 kč, dokud tam budou nové viset
 4. Tak Olomouc. Betonáři
 5. V pohodě, u mě dobrý. Mel si, co chceš. :-)))
 6. A já vůl si říkal, jakou jsi s tím musel dát chudák práci, než to všechno shromáždil :-)))
 7. Ty z toho Pavla budeš mít stejně žaludeční vředy. A on chudák za nějaké přiblblé aktivisty v dětském časopise ani nemůže. Přitom si osobně myslím, že role prezidenta by měla v sobě kousek té staromódní úcty nést. Ale to od věčně rebelujících reptajících Čechů nelze čekat. Snad jen Masaryk se jí trochu dočkal po smrti. V novodobých dějinách jsme nedocenili význam Václava Havla a ta dvojka z Prognostického ústavu tomu všemu nasadila korunu.
 8. Je to hrozná blbost, ale udělala mi velkou radost a podělit se s vámi sem asi patří. Citróny. Domů kupujeme bio citróny, většinou balené po 4, a pravidelně jsou předposlední a poslední trochu vyschlé, protože se rychle nespotřebují. Zároveň kvůli jednomu kolečku do grogu skladujeme v lednici rozkrojený citron několik dní. A já jsem většinou z toho nasranej. Občas je pak vyhodím, čím se naseru ještě víc. A teď jsem se dočetl super figl. Kup bio citróny, pořádně je očisti, nakrájej na kolečka a ty pak na čtvrtinky. Vezmi třtinový cukr, nasypej ho na dno sklenice, mrskni na to citron, dej hřebíček a trošku kardamonu, zasyp cukrem. Pokračuj do spotřebování citrónu nebo naplnění sklenice. Malinko pomačkej, aby pustil šťávu. Zavři sklenici, dej do lednice, a když chceš ocitronovat čaj, grog, punč a jiné laskominy, hrábneš lžičkou. Já tím otunil i mátový čaj na studeno.
 9. Nahoru. Tato limitována edice se dost špatně shání.
 10. Nahoru. Na Chrono24 Jsou dostání dva kusy z usa. Za 75 000 + doprava + výpalné.
 11. po pulnoci jsem sel a na kyvavy pohyb by to byla pravacka, ale protoze jsem linej, ruce byly na perine . Takze zahada kroku vyresena dik sakra prace, nevim o tom, kde to prosim najdu? super diky dekuji mockrat, jsi hodnej, ze boomerovi pomahas. Vazne
×
×
 • Create New...