Jump to content

Roman I.

Member_50
 • Content Count

  6,406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Roman I.

 • Rank
  nic

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Pardubice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vše naprosto v pořádku, výborná komunikace, rychlá platba
 2. Já mám trochu delší.Kousek pod bradu. Dnes jsme byli s paní na vejšlapu a já jdu rychleji než ona s pejskem. Takže jsem na ně občas čekal. Okamžitě jsem vychytal úhel podseknutí a opíral se o ni jak kluci od výkopů o lopatu. Bezva. @milis. Hul je pekna. Jestli chces, tak ti taky takovou udelam. Jestli mas furt chabrus zada, tak se s ni muzes k staru belhat po Hradci.
 3. Takova blbost. Už dlouho jsem chtěl hůl na špacíry do lesa. Tak jsem ufik větev z náletového javoru, obrousil, ozdobil, kamarád udělal kovanou špici a voila, už s ní dělám parádu. Je delší, po rameno, abych nevypadal jako dědek.
 4. Z těch hub, co mají dole chladiče, jdou bez problémů se naučit právě růžovka a holubinky. Není to nic těžkého. Holubinky jsou jednoduché, a když si nejseš úplně jistý, uždibneš si do pusy kousek klobouku. Nejedle jsou hořké jako prase. Ze začátku se nauč holubinku namodralou, Ta se nedá splést. Potom ještě holubinku mandlovou a bukovku, to jsou houby, co mají na pohled hezké, takové temně medové až hnědé klobouky. Ostatní holubinky řešit nemusíš. Růžovku vyďoubneš z jehličí kompletně celou, nemá kalich smrti. Tu sukýnku má vždycky vroubkovanou a na řezu nebo když je porušená, tak má načervenalý okraj. Podle mě při troše pozornosti nezaměnitelná houba. Když svoje spektrum Rozšíříš o tyhle dva druhy, v kuchyni poznáš obrovský rozdíl. Do ostatních hub se podle mě už nemusíš tlačit. Já chodím na houby od malička, Trochu je znám, i když nejsem žádný super houbař, tak malý žampion na kraji lesa bych se třikrát rozmyslet, než bych ho sebral.
 5. Dneska to nebylo tak spektakularni jako vcera, nicmene mlade masaky jsou pro me jedny z nejlepsich pochoutek.
 6. Roman I.

  Roman I.

  Helson jsou přejeté ty původní. Jsem překvapený, jak pěkně sedí na ruce. Ale těžké jsou jak kráva. Mám levačku už o 5 čísel delší.
 7. Roman I.

  Roman I.

  Letošek je nějaký bláznivý. Ploprof jsem chtěl zkusit, ale jak, aniž bych prodal ledvinu, na to jsem nepřišel. Tak když se objevily na chrono24 tyto Helson, vzal jsem je na zkoušku. A do mé sestavy divnohodinek docela pasují.
 8. To sem dopad . Nene, jsem spokojený a líbí se mi.
 9. Já jedu sous vide v tomhle. Zavařovák z Lidlu mám dlouho, má termostat i minutku, vakuovačku využívám pro ovoce i maso do mrazáku často, takže houno zle. Jako že bych kvůli jednomu steaku sous vide to rozjížděl, tak to ne, ale zahřát vodu na 50 stupňů, hodit do ní na 20 min. pstruha, pak do studený vody, zvýšit vodu na 60, udělat steaky z kuřete na hodinku, studená voda a dodělat to na 73 stupňů krkovice do rána, kam přihodím ráno brambory a červenou řepu, tak tím nasekám teplý večeře pro celou rodinu na tejden. Pěkně po porcích. Toho robertka jsem měl pučeného, ale odpařovalo to vodu, všechny hrnce mělké, špatně přikrývatelné. Ten zavařovák to sjede taky, jen nemá desetiny stupně, ale to si myslím, že asi není potřeba pro amatérské vaření doma. Tu vakuovačku mají občas v akci, je skvělá, jako ostatně všechno od Catleru. Moje milovaná značka kuchyňských krámů evr
 10. A jak píšu Bertovi, jinej už nebudu . Vždyť by na světě byla nuda, kdybychom byli jako vejce k k vejci edit: nesnáším filmy, kde se někomu moc ubližuje a u filmu Vyšší princip mám na konci slzy v očích. Bez prdele. Tak co potom po mě chceš
 11. Prokopa neznám. Jeho hodinky nesleduju. Nezajímá mě to. Bohematic mě nadchnul. Tak o něm hezky píšu. Já mám trošku westernový vidění světa a nadchnu se poměrně jednoduše. Jiný už nebudu .Ódy neubližijí .Stejně jako druhý má právo si myslet, že je to úplná blbost. Vše pořádku.
×
×
 • Create New...