Jump to content

Roman I.

Member_50
 • Posts

  6,779
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Orlické hory

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Roman I.'s Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Opět naprosto v pořádku. Děkuji a doporučuji 1A
 2. Včera jsem seděl u vína v kuchyni u stolu s jednou ze svých schovanek. Pilo se, klábosilo a v řeči padaly tyhle věty. "Romane, mně je čtyřicet, pro mě už to vlastně teďka skončilo. Ukrajina je rozbitá, ta země se z toho bude dostávat hrozně dlouho, možná se dočkám normálního stavu někde před důchodem v lepším případě." "Já nebudu vědět do konce života, jestli russákům nerupne v kouli a nenapadnou nás v budoucnu znova. Jak vedle nich můžu aspoň trochu v klidu žít" "Nevím, jestli v českých novinách jdou všechny zprávy o těch znásilněných. ... Jak se s tím ty holky (a nejen holky) vyrovnají. Mají totálně zničené zničené životy. Traumata, nechtěná těhotenství atd." "Víš, co je smutné? Že tam na frontě umírají naši nejlepší chlapi. A v boji proti orkům třeba někde z Burjatska, kteří nechápou, že u nás máme na vesnici vyasfaltovanou cestu a chovají se jak zvířata. " "Ve mně bude do konce života nenávist." "Kdy se mám vrátit? Dcera chce jít v Kyjevě v září do školy." Rozhodnu se v srpnu. Ale russáci bombardují města nelogicky. Jednou Charkov, podruhé Kyjev, potřetí Lvov. Život mojí dcery není loterie." "Anděl strážný stál nad námi. Když jsme utíkaly, rozmýšlely jsme se, jestli utéct ke kamarádce na chatu nebo pryč ze země. Ve vteřině jsme se impulzivně rozhodly, že ujedeme pryč. Druhý den okolo té chaty jezdily russké tanky." XY, 38 let, Kyjev, manažerka, VŠ vzdělání, 2 světové jazyky, máma super milé talentované 11leté dcery Radši jsem držel hubu, pil víno a sem tam si představil sebe v její kůži. Moc odpovědí jsem neměl. A to se dá říct, že dopadly lépe než mnozí a mnohé.
 3. Ahoj, ještě jednou si dovolím poprosit o případnou pomoc. Jedné z holek kleknul notebook a můj dvorní ajťák má zachmuřené čelo, že to je asi na výměnu základní desky. Což je u 15 let starého HPčka trochu debilní. Pokud by někdo z vás měl k dispozici starý již nepotřebný notebook, na kterém by makaly Microsoft office a nějaký video chat, tak budu hrozně rád, když mi dáte vědět. V úctě a Předem díky.
 4. K tomu nošení. Vobčas se přistihnu, že čapnu hodinky, co stojí, plácnu je na ruku, ony se rozeběhnou. Co na tom, že v devět je vlastně půl šesté. Na čas se koukám na mobil, na zápěstí že mám pěkny hoďky. Není zo často, ale stane se. a vydržím v pohodě do odpoledne.
 5. https://nazory.aktualne.cz/komentare/nesmime-mlcet-o-ruske-bestialite-o-unosech-deti-dospelych/r~2b2811c0d36911ec8a24ac1f6b220ee8/ tady Martin Fendrych přesně popsal, co cítím….
 6. No úplně sousedská láska s grilovačkou to není. Navíc jsme byli díky Salfoj a podobným blbům několik let teď ti méně schopní, tak tím, jak nám to dávali sežrat, tak se vzájemné vztahy neposílily. Ale mohli jsme si za to sami. Přestože mám z Hradce několik kamarádů, vnímám ho jako normální město, které mě nijak zvlášť nebere, prostě odvedle, tak v hokeji je nesmiřitelně nesnáším.
 7. Jak kdo byla rozpustilá otázka na sousedy ze Severu
 8. Tak nám pan Dědek udělal v Pardubkách Galacticos. . Takhle našlapaný team tady pamatuju naposledy 2005. Tak snad bude ta 100. sezona pardubickeho hokeje jízda. Chtěl bych si ji moc užít. S tímhle teamem asi začnu pomletech jezdit i ven. Těším se.
 9. Ten stav nesmí vydržet. Ten stav je strašný. Ti zmrdi páchají genocidu a Západ na to čumí a žehlí si karmu dodávkami zbraní. Když bych si pomohl paralelou s pandemie, když onemocněl na začátku ten tlustý taxikář z Prahy, byly toho plné noviny. Když se číslo obětí přehouplo přes 30 000, málo koho to zajímalo. Takže ten zkurvený Babiš za sebou nakonec se nechal 40 000 mrtvých, už je jenom číslo. když skřeti zabili na Ukrajině první holčičku, byly toho plné noviny. když se po dvou a půl měsících války zjistí, že pod divadlem na fleku zemřelo 600 nevinných lidí, včetně dětí, už ta pozornost otupuje a ochabuje. Zvykáme si na zlo. Já už to tady ventiloval několikrát. Z hloubi srdce russáky nenávidím, přeju jim jen to nejhorší A tenhle stav, kdy za sebou nechávají mrtvé, raněné nebo psychicky zdevastované lidi, kteří jim nic neudělali, to je pro mě naprosto příšerný.
 10. Na nic není čas. Takže segedínský guláš bez nějakého sraní. Nakrájet cibuli, hodit do pekáčku pod gril. Jakmile se začne chytat, hodit nakrájené plecko nebo bůček.Osolit, opepřit, vrátit pod gril. Jakmile je zatažené prsknout tam rajský protlak, papriku, trochu čili, mletý kmín, trochu česneku. Část kysaného zelí. Přikrýt pekáčem.Stáhnout troubu na 140°. Podlít. Nečumět do pekáče. To je nejdůležitější. Za 3 hod. jde maso krájet lžící. vyklopit na pánev, prohřát zbytek kysaného zelí do stavu al dente, zjemnit smetanou. dobrou
 11. Jsem byl na ocnim. Mlada doktorka:”podivejte se dolu.” Super kozy. A pak nahoru, doleva, doprava a zase…. Tesim se…. Vynechava dolu a zase nahoru. Svinskej zivot
×
×
 • Create New...