Jump to content

Roman I.

Member_50
 • Posts

  6,828
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Roman I.

 1. Tak jo. Mluvim ze svy zkusenosti 1000 miles mam. Jestli se chces pajcovat s podrazkou, tak dle chuti kazdeho soudruha . Ale kuze na botech do marastu na podrazce je stylova, to zas jo.
 2. Nevím, ale tohodle bych se zatím určitě nebál. Pořád jde o mizivou část společnosti. Myslím si, že v západní Evropě a vlastně i v USA docházelo k daleko násilnějším excesům a systém to ustál. Takovéto řvaní je součástí demokracie. Lepší, než kdyby ty demonstrace byly nějak násilně omezovány. Jinak, abych nevzbudil sebemenší otázky o svém postoji, s těmi z Václaváku nesouhlasím ani co by se za nehet vlezlo. Včerejší pročítání Twitteru o reportáží z demonstrace bylo pro mě chvílemi až fyzicky bolestivé. Hnus.
 3. Já nevím, hodně jsem o těch demonstracích přemýšlel. A nakonec jsem došel k závěru, že je vlastně fajn že se pořádají. Pro celou společnost je to příležitost je ustát a vstřebat. Dokázat, že hloupý extremistický postoj nemá obecně šanci. A vzhledem k tomu, že se v průběhu jednoho měsíce v podstatě herci ani diváci moc nezměnili a neposunuli k větším číslům diváků, tak se s tím společnost zatím vypořádává dobře. Pouze určitá hysterie médií dává zbytečně velký prostor . ovšem tak to si může o tom dovolit mudrovat člověk, který nemá na chod státu vliv. Pro politika je to jasné vysvědčení,
 4. Urcite to podlep. Pokud tedy nebudes chodit jen po koberci.
 5. Akorat že se nosní sliznice z kombinace vařba a mixer bude léčit tak tři dny
 6. Sorry, já už fakt nikdy nebudu nic nakecavat do toho mobilu. Jsem jak celovětově koktavej magor. A navíc si to ani nezkontroluju. Pardon
 7. Tome, tak jsem nakonec škrob nepoužil, ale zariskoval s xantanem. 1 g do mixéru, když jsem mixoval 1 l a řídké majdy. Vyšlo to báječně. Jsem hrozně nadšený z celého procesu.A musím se poplácat po rameni, protože na prvotinu to dopadlo úplně parádně s vědomím toho, že se za ten měsíc přípravy mohlo posrat kdeco.A musím se poplácat po rameni, protože na prvotinu to dopadlo úplně parádně s vědomím toho, že se za ten měsíc přípravy mohlo posrat kdeco.
 8. A po tydnu obrazky hotovy. Priste se bude podbarvovat.
 9. Jeee dekuju. S tim pudinkem me to nenapadlo. Puding je 38 g na 500 ml mlika. Ta omacka ma v sobe uz pevnou slozku, takze zkusim dat tech 40g do 2,5 l a uvidime.
 10. Prosím o radu. V demižónu jsem prohnal alkoholovým kvašením 5 l chilli omáčky, potom jsem jí 14 dní v aerobně octovatěl. Nyní se chystám jí dochutit, a nalít do lahviček placatek a pak pasterizovat. Problém je v tom, že je poměrně řídká. A dlouho se mi ji svařovat nechce, chtěl bych ji jen krátce provařit a a zahustit jemným kukuřičným škrobem. Ale já s ním vůbec neumím pracovat a bojím se, a že netrefím poměr k dosažení konzistence šampónu nebo tam budu mít cucky. Měl byste někdo radu? Děkuji uctivě. edit: jde hlavně o to množství. Jsem připravený udělat 5 dávek po 1 l, ale drbat se s malými dávkami se mi věru nechce. A taky nemám zkušenost, kdy přestane ten škrob houstnout. A aby nebyla bezva horká omáčka, ale po vychladnutí tmel nebo lepidlo.
 11. ty jo, koukám, že jsem za blázna. Omlouvám se za ty dvojité věty. Já se učím diktovat zprávy a posty do mobilu a takhle se to někdy zvrtne. @Campino no, já to po protočených 100 hodinkách tady na fóru přestal řešit, protože mě ani jedny z nich nedostaly do OWG stavu, takže se už nimi nestresuji. Kolik jich bylo po té stovce, už nevím. Takže možná než jednoduše nadšený jsem vyčerpaně uklidněný.
 12. Tak jestli ty svině russký to pojmou v tomhle stylu, tak to může být ještě celkem prdel. Těch pytlů budou potřebovat fest. Zmrdi
 13. Podezřelý chronoklid. Ať čapnu jakékoliv z nich, jsem spokojený. Hlavně se už netrápím které, protože je mám tak rád nějak všechny.Ať čapnu jakékoliv z nich, jsem spokojený. Hlavně se už netrápím které, protože je mám tak rád nějak všechny.
 14. Sakra ja jsem jak cetba na pokracovani. Pravej rukav navratu do klucicich let pokracuje. Tater nadcenej
 15. Já těm hokejkám nějak nerozumím. Cizinci, co mastí v KHL, že na to mají pajšl. Ještě bych se skřípěním zubů pobral odklouzat kontrakt, abych těm zmrdům neplatil 2/3 smlouvy a nezrušil si třeba několikaletý příjem, ale podepsat tam po 24.2.. mi přijde jako silná káva. A ty kecy, že politika do sportu nepatří. Nic než alibismus. Patří a vždycky patřila. U totalitních režimů tuplem. Prostě jsou součástí russáckého propagandistického cirkusu. Zase takoví chudáci nejsou. Prachy za svoji kariéru berou velice slušné. A že mají kariéru krátkou? Tak znám se s více hokejisty, kteří hráli extraligu a kupodivu se dokážou uživit i po konci aktivního hraní. Z čeho je mi ale fakt na blití, tak je přístup slovenského národního hokejového svazu. Povolat do reprezentace týpky, kteří baví tu partu, která mojí zemi prohlásí za nepřítele a přes svoje hlásné trouby vyřvává, že vede válku se Západem a s NATO, k tomu aby měl jeden opravdu kuráž. A zvlášť, když Slovákům dorůstá opravdu silná a zajímavá hokejová generace.
 16. Pokus c2 siven a makrela. Pred koncem zauzeni do štěpky trochu šalvěje. Zatím siven vede.
 17. Já se musím podělit o radost. Pořídil jsem si takovouhle blbost na zauzení štěpkou a dnes tím protáhl lososa. Premiéra. A dopadl skvěle. Odlupoval se, plný šťávy s uzenou chutí. Jen sůl, citron, čerstvě namletý pepř, chleba a uškubnutý rajčata. Musím se ještě naučit to poladit s různými bylinkami, trocha cukru kvůli barvě, no spousta zábavy. Dle videí zvládne do velikosti tak 1,5 kg pečeně z velkýho zvířete snad všechno.
 18. tak znova :-). Emoce vs logika. Podívej se na titul a přečti si první odstavec. To, že označil drtivou většinu Čechů za podporovatele Ukrajiny už nikdo nedočte. A navíc ten piknik nebyl primárně o Ukrajině, si myslím. Takže co? Takže úplně na piču zbytečnej štěk, který má jen jeden směrovku. Nasrat lidi, který budou mít v zimě hluboko do žlabu a v březnu posílali nějakou korunu na Člověka v tísni. Tehdy byla podpora Ukrajiny myslím přes 90%. V zemi, která s Polskem, USA a Británií jednoznačně nejvíc Ukrajinu podporovala. Takže gratulki. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kyjev-odsoudil-sobotni-demonstraci-v-praze-a-oznacil-ji-za-p/r~252a21002d1411ed8d680cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-2&utm_campaign=Aktualne
 19. Já nejsem žádnej mudrc, vím jen jedno. Když makají emoce, nemaká logika. Teď jsou ve společnosti vyšponovaný emoce, společnost neuvažuje. Není v tuhle chvíli síla, která by emoce uklidnila, prostě zchudneme a fest a to se na náladě ve společnosti silně odrazí. Ten obyčejný chlápek, kdo má pocit, že neudělal nic špatně a je bitej, bude hledat viníka. To je v jeho očích vláda. 70000 lidí na tom Václaváku je vzorek těch, co jsou o tom přesvědčený. A je úplně jedno, kdo má logicky pravdu. A na to Fiala dojede. Neumí pracovat s emocemi. Dnes to pako zopakovalo, že to byli proruští organizátoři. Zase do toho šlápnul. V den, kdy jsou toho plný noviny. Tak je debil? Ani jeden z těch 70000 tam slovo organizátoři neuslyší. Uslyší jen proruští. Měl držet hubu. Nabil těm vocasům z ANO, SPD a dalších, aby to překroutili a podpořili v lidech myšlenku, že si o nich vláda uvažuje jako o proruských kolaborantech. Že je stát nechápe, že..... a jede se dál. Na plný pecky. Bez logiky Já nevím, já jsem Fialu volil a mám jeho politiku rád, ale kurwa, ať si vezme někoho, kdo umí komunikaci, aby mu srovnal jeho myšlenky. teda jestli mu to ego dovolí. Protože jestli to bude tímhle směrem šponovat dál, tak se stane smutnou součástí super velkého průseru, ať měl myšlenky sebeušlechtilejší.
 20. Všechno je v řiti. Tohle už nikdo nezastaví. Prostě v dějinách to tak chodí. STBák rozkradl kompletně státní kasu, Fialova vláda je odsouzena k nepopulárním opařením, v jejím čele složitý a věřím, že i celkem mravný, ale hůře srozumitelný vysokoškolský profesor a do toho válka s ruskejma fašounama. Tohle nemůže prostě skončit dobře. Lidi nebudou mít co žrát, zloděj a jemu podobná lůza budou v nich deziluzi a strach živit, co to dá, to je fakt jak lejt benzín do hořící stodoly a Koalice nemá jak to zvrátit. Zmrdi ruský si Evropu povodí přes energie jak kočka myš. Lidem bude hůř, přestanou mít pocit, že můžou něco ztratit a bude to lítat. Navíc některý budou padat z dost vysoký hrušky, protože nikdy se v Evropě obyvatelé neměli tak dobře jako posledních 30 let. A můžeme nadávat na skopčáky, že se spřáhli s russákama, ale zase byli to oni, kdo živil poslední roky zadlužený hladový jih Evropy, což kdyby nebylo, tak je Evropě ouvej už dávno. Můžeme nadávat na green deal, ale pravda je, že si lidstvo skládá dynamit pod prdelí fakt fest bez ohledu na to, co ho čeká za několik desetiletí... Jak jsem psal píše, jsem v tuto chvíli bezbřehý pesimista.
×
×
 • Create New...