Jump to content

Aegwyn

Member_50
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Aegwyn

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 • Birthday 02/22/1985

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

4,612 profile views
 1. Zdeňka si moc vážím. Ten den, kdy jsme byli domluveni na předání, jsem měl zrovna logisticky hrozně složitý (to víte, děti a tak). Zdeněk přesto neváhal, přijel za mnou z daleka, čekal na mě s velkou krabicí a ještě se byl flexibilně ochotný přesunout tak, jak se mi to zrovna hodilo. Takové nasazení se často nevidí. Smekám a doporučuji!
 2. Děkuju Honzovi za flexibilní domluvu a rychlý obchod. Precizní a dochvilný, můžu jen doporučit!
 3. Obchod s Liborem můžu jen doporučit - rychlé jednání, příjemné setkání a jasné podmínky. Díky za obchod!
 4. Díky moc za rychlou komunikaci a příjemné setkání. Tak to má s obchodním partnerem vypadat! Jedině doporučuji.
 5. Moc díky Honzovi za bleskové jednání a příjemné setkání. Obchod s ním můžu jen doporučit!
 6. Ahoj, nechystáte se někdo závodit na ČT Author Cupu? Moje tchyně nabízí na ten termín moc pěkné ubytování v Josefově Dole - pokoje pro 3-4 lidi, čerstvě zrekostruovaná kuchyně, sauna v domě. Cena velmi příznivá. Kdyžtak SZ nebo tel. přímo na ni - 606 217 365.

  1. Tom4

   Tom4

   Dej foto tchyně.

  2. Aegwyn

   Aegwyn

   Můžu dát foto ubytování. Svou tchyni nedám, je skvělá!

 7. Ahoj, dostal jsem jako dárek 2 lístky na Cavemana v Divadle Palace. Datum 8. února od 19.00 hod. Už teď vím, že 8. 2. budeme s manželkou v zahraničí, a tak lísky rád přenechám za něco dobrého tekutého (whisky, rum, víno). PC 899 Kč.

  1. Show previous comments  1 more
  2. klasik51

   klasik51

   Děláš chybu, super divadlo. Viděl jsem to dvakrát. Ale asi to jinak nejde, máš důvod.

  3. Aegwyn

   Aegwyn

   Já jedině souhlasím, taky už jsem na Cavemanovi jednou byl, a šel bych klidně podruhé. Ale kryje se mi to s dovolenou, dlouho objednanou - a nehodí se to ani nikomu z rodiny. Tak snad lístky udělají radost tady.

    

  4. klasik51

   klasik51

   Jj, a měl jsem to štěstí(náhodou)že jsem viděl obě alternace. Super

 8. Výborná komunikace, příjemné setkání a celkově vynikající dojem. Děkuji za obchod a doporučuji!
 9. Rychlé jednání na úrovni, blesková dohoda na předání a povzbudivá slova na závěr - díky, Petře, takový přístup mi udělal velkou radost!
 10. Šedivějící pán a Tudor Heritage Black Bay (Bronze?)
 11. Právě jsem našel svoje dreamwatch. Mají všechno: neobvyklý materiál, in-house kalibr, prakticky dlouhý nátah a číselník, který je odlišuje od ostatních Panerai... Tak doufám, že jednou budu moct to tvoje přání NEsplnit - a pořídit si je taky :-) Ale to bude až za dlouho, zatím si je užívej naplno!
 12. Moc krásné! Christopher Ward jde nahoru. Vlastní kalibry, skvělý servis, hodně zajímavých modelů. Čekám, že se tady budou objevovat častěji.
 13. Díky, koušel jsem se porozhlédnout. Letos zatím vyšla limitovaná edice Seiko Astron od Giugiara (viz ZDE), ale to je bohužel quartz. A pak ještě Seiko Marinemaster k 50. výročí potapěčských hodinek Seiko (TADY). Musím říct, že se mi moc nelíbí černo-zlatá kombinace, navíc budou daleko přes limit. Budu pátrat dál :-)
 14. Musí říct, že tohle je nádhera. Seiko se v mých očích opět posouvá o něco výš.
 15. Můžu se zeptat, odkud pochází NATO strap z úplně prvních fotek v tomto vlákně (černý se třemi červenými pruhy)? Předem díky!
×
×
 • Create New...