Jump to content

xbraj19

Member_50
 • Posts

  2,563
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xbraj19

 1. A tím seznamem stanic jsi chtěl dokázat, co? Ja tam u celoplošných vidím většinou akorát Novu, Primu a par absurdit typu Barrandov a Noe TV
 2. Porovnávat rádiové vysílání s televizním je trochu mimo, co se týká nákladovosti. Kdyby to fungovalo, už by tu takové televize byly. Akorát většina takový to zabalila, protože to bylo na našem trhu nerentabilní. To samé zákonem dávat někomu povinnost odebírat obsah je dost úlet.
 3. Stát nepotřebuje, ale trochu soudní občané ji potřebuji. Zkus se podívat na zprávy na Nově a na ČT a pokud nevidíš rozdíl, tak je každá diskuze zbytečná. Navíc pořady podobného typu (ale třeba i modernější), které zmiňuješ běží spíš na komerčních televizích. Na ČT jsou pořady, které v životě na komerční televizi nepustí, protože na tom nevydělají.
 4. Ono je totiž jednodušší tvrdit, že ji máme skoro nejdražší, než si najít statistiky (případně si spočítat kolik to navýšení distribuce v reálu je, že @Pozorovatel)
 5. To že to tak chtěli neznamená, že to není na Ale je pravda, že po 60 letech ty vintage tahy lícují podobně.
 6. @Gustaf ten milk stout je co? To jsem ještě nepil (a vlastně ani neviděl)
 7. Jeden z prvních qurtzů od Seiko a navíc VFA + jeden kus na díly k tomu
 8. Nelíbilo, kromě pár exotů na hodinkových forech je to většině lidí jedno a něco takového je ani nenapadne
 9. Co jsem si k tomu četl (ale zatím jenom hodně povrchně), tak nákladovost by měla být nižší než u klimatizace. Na stránkách Rehau pišou že u domu do 200m2 by se roční náklady měly pohybovat 50-100EUR. Vodu chladíš na +- 16-18 stupňů
 10. Výška je na daný typ chrona v pohodě. Podobně vysoká byla i předloha v 70. letech (Baby pandy). Mě spíš trápí trend nelícujících koncovek tahu.....nevím co je to za debilní módu.
 11. Ja si taky nemyslím, že strojek 6L je něco, co by mělo stát 3400€. S 8L bych problém neměl.
 12. @tarmi Brownwld se ale nepta na to jak to chodí v CZ, ale v zahraničí.
 13. Se u toho tváři, jak kdyby ho to děsně sralo Tou vysokou úrovni myslíš co? Že má prachy? Podle mě je to spíš investor než sběratel.
 14. Super nápad. Mám radši čtení a fotky než videa.
 15. Strašná zpráva, úplně mi to pokazilo začátek týdne. A teď vážně…..do včerejška 95% naši populace ani netušilo, kde Nigérie leží.
 16. Díky, všem. Jsem myslel, že to bude jednoduchá volba, a ono ne...
 17. @ragu Díky. Na Switch jsem se díval. Nevím jestli bych s tím u syna (15 let) sklidil nadšení. Pro mladší dceru by to bylo asi OK.
 18. Potřeboval bych poradit...dá se koupit z novějších konzolí něco, co umí pohybové hry (něco jako bylo WII nebo Kinetic)?
 19. To jo, je to celosvětové spiknutí
 20. @Vortex-Tempus to jsou PAM01334?
 21. Tak to budou palestinci určitě uhlíkově neutrální, když už za nimi stojí i Greta.
×
×
 • Create New...