Jump to content

xbraj19

Member_50
 • Posts

  2,376
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xbraj19

 1. Nějak jsem na to zapoměl. Vánoce se blíží....pokud máte jinou představu o ceně, dejte vědět třeba se domluvíme.
 2. Divím se že tady ještě jsou. Nejlevnejší Transpolar Landmastery na světě (a taky jedny z nejlepších Landmasterů). Než místní člen prodá svoje hodinky, aby je vzal, tak dám ještě nahoru. Ještě update: K hodinkám je krabička, manuál a karta. Tah na ruku 18,5cm + 3 dílky.
 3. Doma mi to zavazí, tak za 400,- (nebo 5lety Ararat by byl fajn)
 4. Ten Tudor chodil do Koscomu přes Bechyněho, jakožto distributora.
 5. Minor brand? To že ty hodinky neprodavají v každém nákupáči neznamená, že je to minor brand. A co se týká servisu, tak v dnešní době je asi jedno, kde to servisují. Do Japonska to trvá DHL tři dny.
 6. Jsou super…..do té doby, než z evropské limitky udělají normální model s tahem a o 200€ levnější
 7. @warann Asi jsi neměl ty správné GS Ja to mám naopak GS mám několik i starších, Tudory jsem měl několikrát na ruce a nikdy mě to nepřesvědčilo je vyměnit za GS. Ale jsou to fajn hodinky za rozumnou cenu. Pokud netrváš na modré, tak ty GS ve springdrive jsou super, mají datum na správném místě. Časem udělají určitě i modrou.
 8. Velmi málo používána autosedačka za paár šupů
 9. Nový úlovek. První GS automaty a to možná jeden z prvních kusů (11/1965) ještě se strojkem označeným "chronometer" než jim to švýcaři "zatrhli.
 10. SBCN003 Summiter jsou pryč, na Transpolary pár dnů rezervace.
 11. Něco na cestě a něco v hledáčku a v rámci udržování rovnováhy vesmíru musí něco ven. Uvidím jestli jedny z nich nebo oboje. Seiko SBCW009- Mitsuro Ohba Transpolar Adventure - limitka z roku 1997 (1887 kusu) k poctě japonského cestovatelé a dobrodruha Mitsuro Ohby, který jako první přešel pěšky Severní pol (z Ruska do Kanady). Cesta je vyznačena na nádherném modrém ciferníku. - Kinetic strojek s GMT - 5m45 - je možné, že kapacitor je novější, protože drží dýl než původní 5m45 - Titanové monocoque pouzdro, titanový tah s extenzí (klasická prospex ala MM300) na ruku cca 19,5cm, titanová luneta s kompasem - fantastický modrý číselník s mapu přechodu - safír s vnitřním AR - k hodinkám je origo krabička (viz ilustrativní foto - mám ji schovanou v krabicích v komoře a nechce se mi ji teď vytahovat), vysačka a kartička Stav: nošené, sem tam nějaké vlásečnice hlavně na sponě a tahu, pouzdro je ve velmi pěkném stavu, safír bez škrábanců Cena: 22 000,- včetně pošty v ČR nebo osobní předání v praze a okolí. Ilustrativní foto krabičky: Seiko SBCN003- Summiter -vyráběl se mezi roky 1997 a 2003 a v roce 1997 je měl na ruce při svém prvním pokusu o výstup na Mount Everest japonský horolozec Ken Noguchi (stal se nejmladším horolezcem, který pokořil 7 nevyjšších vrcholů) - hodinky z roku 2003 - unikátní quartz 7k32 s měřením atmosferického tlaku a ve splupráci s otočnou lunetou indikujícíc i výšku. Další funkce - alarm, datum, druhé časové pásmo, okamžitý ukazatel atm. tlaku a tlakové tendence. Jedná se o jeden nejkomplikovanějších analogových quartz kalibrů Seika a je tam třeba 9 ruček. Složitější (o měsíční fázi je ) 7k36 v modelu Cruise master a ve speciální verzi Marinemasteru/Transocean, kterou udělali pro japonského yachtaře (opět nějaký rekord/prvenství) - titanové pouzdro s nádherným dýnkem a pohodlným titanovým tahem s plynulou extenzí - plastický číselník, krásně reliefní otočná luneta na určování nadmořské výšky - safír s vnitřním antireflexem - k hodinkám je Prospex krabička a manuál - jak jednou Instant napsal "nadupané old school prospexy" Stav: hodinky jsou v krásném stavu, vše funguje, tak na ruku 18,5 + 2 díkly (cca 2cm), před rokem na servisu v Onyxu. Cena: 18 500,- včetně pošty v ČR nebo osobní předání v Praze a okolí
 12. Po dvaceti letech, co jsem si ho vzal od rodičů, nakonec musím uznat, že ho nevyužiju. Byl párkrát v Tarách (v 70. letech) jinak doma ve skříni. Švy drží, zipy zipují, kožené doplńky taky plně funkční. Jediné závada je u ucha utržený jeden konec, nicméně průbojníkem jdou udělat dírka aby se ucho znovu zapnulo do přezky. Celou dobu byl skladován v suchu ve skříni v paneláku, takže neni zatuchlý ani smradlavý. Materiál - hrubá modrá celtovina Za 600,- Kč nebo lahev Grappy/Araratu/Žufánka (ne Slivovice) přenechám do dobrých rukou. Ideálně osobně v Praze a okolí, nemám tak velkou krabici, aby ta konstrukce do ní vlezla.
 13. xbraj19

  Bazar Bechyně

  To nemáš pravdu…
 14. Nomura si asi vsadila na oslabení koruny a ono nic…..tak se toho snaží dosáhnout aspoň poplašnou zprávou.
 15. Ty “stovky” novych variant ročně chrlí Seiko už posledních 50 let, takže nic nového. Stačí se mrknout do starých katalogů.
 16. Moc pěkné, ten výkus na rezervu je super
 17. u těch Union bych se tě snažil ještě přesvědčit, že ne....ale teď už tě přesvědčovat nebudu Edit: máš někde foto těch Union na ruce?
  1. Show previous comments  4 more
  2. VintageLover

   VintageLover

   A článek psal taky místní člen, ale moc už sem nechodí. Spíše frčí na insta..

  3. kloubik

   kloubik

   Super @jankoxxx. At se dari!

  4. Rodkopf
 18. Sedačka s bočními tlumiči pryč. Červená stále k dispozici. Koncem listopadu je možné předání i na cestě do Zlína.
×
×
 • Create New...