Jump to content

eloga

Member_50
 • Content Count

  3,317
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About eloga

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Za vodou
 • Fanoušek značky
  Seiko, Japan Made First.

Recent Profile Visitors

6,564 profile views
 1. Ta nostalgie je pravidelná, dobré je to tu stále, díky. No a dobová fota z Prahy 56/60s jsou pecky. Nejlepší je ovšem pro mne "dobová Folimanka s rozestavěným Nuselákem. Království Folimanka, tvl.... Uff, uff. Auťák s berlínským číslem - to bude Adler, jak tu někdo psal ve veteránech.
 2. Pěkně jedeš, ty šedé vypadají nadmíru decentně až elegantně, to máš superplus... Poslední mi nejdou pod nos, dvojité okénko day/date mi přijde přetažené ze vkusu do jiné roviny. Ale gratulace, alespoň je na co se podívat.
 3. čína, žádný rusák, to by tě s tímhle hnali ze Sajuzu potěhem a sabákoj.
 4. dobré zážitky s technikou, jo ten B400 mám také založený v krabici mezi starými skvosty, na páscích Deep Purple atd......, zlaté časy
 5. moc dobrý stále, Karle, no a naník u pracomputeru, to bude Turing, matematik, myslím.
 6. Ok, díky za přání, tobě též a dobré časy s chronometrem. Já jen že to je věc diskuse, což zrovna ve vlákně na pár řádků tak moc ideálně nejde. Ovšem i já už pár jízd pravidelnosti jel, ale nedělalo mi to dobře, zajedno to vlastní vědomí a za druhé vlastně technická nepřipravenost, když jen běžné hodinky teoreticky stačí, prakticky to je bez šance na výsledek na bednu. Jinak dobrý,
 7. eloga

  Timex Expedition

  Expedice vyšla ok, Expedition na vrcholu bez konkurence.
 8. VS - ten citrus, to je Ponderosa ne? Mě kvetl málo, mám jeden plod, už dlouho, straspol - bez fotek to není ono, ovšem dík za pochopení, že takový mix sem jaksi nepatří, Uděláš nové vlákno že?
 9. Piplík - s těma emotikony radši šetři, bo názor jako názor. Laskavě si pvšem uvědom, že automobilismus nezačinal před více jak 120 léty jako jízda pravidelnosti, ale třeba závodem Paříž-Madrid atd. Na starým Arlbergu i Grossglockneru je ti jízda pravidelnosti jaksi k ničemu... Prostě to nejde porovnávat, to o čem píšeš ty mi připomíná chůzi s řetězen a koulí na noze alias jízda mezi radary, kamerami, a budkami strážníků i policie na každém kilometru, Prostě otročina za volantem, No nic, jízdy pravidelnosti nesnáším, to je celé, ty v tom žiješ takže to nejde do sebe, Servis.
 10. eloga

  Timex Expedition

  Dnes Expedition opět v akcim na Tour Blaník, docela dobrý zálesácký hon. Timex good for wood.
 11. jojo, to jsou časy, zlaté časy, pětky.
 12. Piplík abych se vyjádřil, tak veškeré "soutěže" zvané jízdy pravidelnosti a setinové rallye považuji za naprosté zhovadilosti o ničem. Jak říkal dávno tomu Marcel Renault - Rychlost první ctnost - takže do vrchu a na plný plyn bo bez rychlosti není závod.
×
×
 • Create New...