Jump to content

eloga

Member_50
 • Content Count

  3,204
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About eloga

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Za vodou
 • Fanoušek značky
  Seiko, Japan Made First.

Recent Profile Visitors

6,357 profile views
 1. Ok, to je titulek, zapomenutý cestovatel, houby, akorát že lidi jsou trubky a nemají paměť. Tenhle borec jel po válce Minorem přes celou Saharu a zpátky, proti tomu je celá šaškárna s dakarem prdlajs.. Ale dobrý Karle, díky za vzpomínku, ten Minor, dvouválec, dvoutakt, 20 koní..... jo to byli cestovatelé..... a cestou v poušti generálku .... ne motoru jako traboši, ale rámu, takže kastli dolů a zavařit. No a pak v padesátých ho komouši zničili. Jako vše že. Uff. Já to tak trochu znám, bo jsme toho Minora doma jezdili, no byla to jiná doba, ale auto to bylo solidní, jen ten motor
 2. tvl nádherná intelektuální záležitost letět Raketou na Mars a tady se z toho zase vyklubaly naprostý pelmel, některý lidi tam fakt půjdou pěšky a ti nejhorší se budou plazit po kolenou. Z příspěvků nade mnou je zcela zřejmé o koho půjde, jen Bertovi potvrzuji tu motorku.
 3. dost dobrý, konečně jsem si také jednou zase zařval a bylo proč, a teď AS Roma a je to doma.
 4. no v kufru ale už nějak dlouho, že...
 5. odkudpak si to vytáhl? FAE v Argentině, před válkou. Tango Argentino. Jo hoši, jeho vnuk ještě žije, píšem si...
 6. Tady v tom vlákně je autorem přesně naznačeno - proč SEIKO a třeba Quartz. Prostě Seiko - Japan made first. Když se toto pojednání čte, je klidně možné zapomenout na problémy kolem nás včetně kovidu. Je to úžasné. Veliké díky, uznání a poklona autorovi, fakt paráda.
 7. Je to reklama a není myslím již aktuální, /tedy v rámci reklamní kampaně Vánoce 2020/ a spíše jsem to nechtěl zařadit do vláken pod Primem, nějak to tam nepasuje a tady mohu sdělit názor, snad se to snese. Uff. Tohle snad není ani Primu hodno, spíše to připomíná ruské Kamy... a proto - jak hluboko jsme klesli?
 8. eloga

  Seiko Grand Quartz

  Platí stále, díky za nabídky.
 9. eloga

  Seiko King Quartz

  Platí stále, na každou nabídku mrknu. Díky.
 10. Hezká vzpomínka, no ale u mě to je stále v přímém přenosu, ani se mi nechce věřit, jak ta léta letí vážení. Gagarina jsem viděl na Václaváku hned jak sem přijel/1961/, Armstronga na Měsíci v roce 1969 v černobílé televizi v noci. Když to porovnám s tím dneškem - dnes je to fakt věda a technika na úrovni, to se s tím čeho se vlastně ti tehdejší lidé museli odvážit a v jakých strojích a podmínkách - tak to je nesrovnatelné. Prostě to je jiná dimenze, jen tady na Zemi kolem nás to je lidsky horší a politicky složitější než v těch 60/70 letech. Největší nadějí tehdejší doby, jak jsem to chápa
 11. Náš Boss je super a myslí na Budoucnost. Berte jistě si četl Dänikena, že?
 12. hezky Martine, gratulace, vozíkem na Hvar na tamto je čas.
 13. no ale je to, zmáknul si to, velké díky, teď je to tu čistý a v klidu.
×
×
 • Create New...