Jump to content

eloga

Member_50
 • Posts

  3,506
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Za vodou
 • Fanoušek značky
  Seiko, Japan Made First.

Recent Profile Visitors

6,928 profile views

eloga's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. to je hezký, ale nic to neplodí, dej si tam fíkovník, pod Řípem ideální klima a plac...
 2. to je špica, pohoda kolem studny
 3. Vrbu už vykopli, bo ve Spartě není problém vykopnout trenéra kdykoliv, na to mají svá pravidla v kabině a nějakou skleněnou Rózu
 4. nádhera, člověk když vidí tu prácičku od Seika, tak je rád, že to může alespoň zkouknout, prostě pár kousků přibylo... díky
 5. ten Kechlibar v článku s mobilizací píše logicky, problém asi bude v tom, že ruská "logika" je skutečně ruská, to jest carská, sovětská a kágébácká v jednom a ve stylu Nas mnógo. Tím myslím, že z našeho pohledu jsou to jen rusáci a stejně to klidně písknou. Pak už se děj vůle boží a "ruská logistika". Což značí, že by je mělo stihnout vše mizerné, o čem tam Kechlibar píše.
 6. Gombo no dobrý, díky za info, v Bratislavě, to je momentálně pro mě moc daleko, jedině formou nějaké kooperace nebo že bych ti to přepustil.
 7. na tohle už tady vlákno není, jedině mezi čínu...,když to schválí owner.
 8. Gombo, máš jako vždy pěkné kusy. Dotaz, lázně pro produkci z DDR máš na Slovensku? Měl bych pár abonentů případně též. Díky.
 9. Andy ok, beru na vědomí. Kdyby tak tě budu informovat.
 10. v poslední době hodinky skoro vůbec neřeším, tak beru quarzky, na práci ty Indigla, maj výdrž a slouží mi i k noční orientaci. Prostě superplus v rámci cena/výkon.
 11. nojo, tak 90% se vám zdá hodně, , takže jsme tu jen lidé že , když tedy slevím, ať nežeru - tak 77 - 85%. Lepší to nebude, ale měl jsem za to, že ten Malevil četl málokdo. Jak je vidět, spíš nikdo.
×
×
 • Create New...