Jump to content

vaba

Member_50
 • Content Count

  335
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About vaba

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Kladno
 • Fanoušek značky
  IWC
 1. Včera dorazily peníze i doporučujícímu až po podání reklamace. S omluvou za zdržení
 2. V případě dolní ostruhy je vidět na rentgenu hezký "zvápenatění" úponu. Taky jsem měl rázovou vlnu a každý 1/2 rok si nech dělat ortho vložky (chodím po podložce, a oni pošlou vložky přesně na stav chodidla. A bez bolestí
 3. Byl jsem ve čtvrtek - a Molécule 234•38 už nebude, myslím že mají poslední kus.
 4. Jsem na tom podobně - telefonát 2.6. - odkaz na posečkání do týdne, včera podána reklamace po telefonu, potvrzení do e-mailu o podání. V rozhovoru pouze poučení že mají 30 dnů. Ani doporučující nemá žádné informace, takže taky musí podat reklamaci.
 5. Jo, mám koukni na https://www.sbazar.cz/v.baroch/detail/107743685-detske-kolo-galaxy-20-nova-cena Doplním údaje 6 převodů 10 kg váha výška sedla od země 60 cm Stav odpovídající dennímu používání - oděrky. Ale jezdí. Prohlídka Kladno Praha, v týdnu jedu Jihlava, J. Hradec Vašek 606651756
 6. Tak dnes vyzvednuty IWC Aquatimer 371928, (2008), požadavek na sevis strojku (nikdy nedělán), polishing (dojebaný povrch) a něco s AR (vnější pryč, vnitřní nezjištěn). Dodržen termín dohodnutý při odevzdání, stav povrchu vrácen do stavu "nestydím se za vás", AR vnější po dohodě neobnovován (košile jsou prevít a ještě dělám s chemikáliema). Děkuji chlapi.
 7. K hořkému pivu se musíš dolít. Chce to čas....
 8. Doufám, že ve stejném stavu nejsou moje IWC
 9. Jsme v aktuální situaci - jsme certifikovaný výrobce sanitačních prostředků, mezi které patří i dezinfekce na ruce, povrchy. Alee. nechceme vyrábět neohlášenou dezinfekci , kterou si nechal registrovat 15.3.2020 Agrofert - Anti-Covid. Nemá potřebné atesty, jen výjímku MZ. Žádné testy neproběhly. Máme svoje řádně evidované, testované, ale nedostatek ethanolu, který zde dodává hlavně TEREOS TTD. Takže buď budete vyrábět náš produkt, nebo nic nedostanete, případně zbytky. Pokud je ale budete ty zbytky chtít zpracovávat, musíte si vyřídit celní sklad (ten do teď nebyl potřeba, protože jsme měli denaturaci jiným způsobem, ale TTS ji nechce provádět, proto je nutný Celník) - zde tolik do předpisů nevidím. Zřízení a zařízení celního skladu je ale v daném čase nereálné. Naše výroba běží na cca necelou 1/2, ale nemáme surovinu. Zde ale dotaz - nemá někdo dopravu cisternami pro ADR, tř.3 - hořlaviny? Minimálníobjem cisterny 30 m3.
 10. Účinek je řádově nižší (redukce počtů) než IPA,a přidává se zmíněná žíravost na ošetřených plochách. Na pokožku opravdu ne.
 11. Viz odkaz krtenek, glycerol je tam proti vysušování pokožky, není nutný pro funkci
 12. Neumí narušit vnější obal viru, zjednodušeně
 13. Trochu přidám do diskuze- jedna z částí našeho portfólia je i personální hygiena, a i dezinfekce plošná. Jeden z výrobních závodů je zde v ČR.Ted k fungování - pokud se nejedná o komerčně míchaný produkt, je nejvyšší účinnost ethanolu, nebo IPA (isopropanolu) na hranici 70%, ne víc ne min. Redeno samozřejmě demi vodou. Na trhu je teď problém s dodávkami IPA, výrobci zdražili o 50%.Součásti dezinfekčních prostředků mohou být obě se složky v různé kombinaci, potom se účinek zvyšuje. To samé platí o dezinfekcí ploch. Na viry ale neplatí dezinfekce typu Savo -chlornany.
×
×
 • Create New...