Jump to content

vaba

Member_50
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About vaba

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Kladno
 • Fanoušek značky
  IWC

Recent Profile Visitors

6,285 profile views
 1. To převaření (ohřev) nálevu má zajistit rozvinutí všech chutí, ale v případě pouze soli není proč. Ano, kuřata mnohdy obsahují zárodky salmonely (okolí kloubů), ale důkladnou tepelnou úpravou se ničí. Ve vodě je možné (ve staré zástavbě, tam kde voda nemá pravidelný odběr), zachytit zárodky legionel, pokud by tam bylo cokoliv jiného, to je průšvih (viz několik lez zpět v Praze (průsak kanalizace, uložené nad poškozeným vodovodním potrubím).
 2. Odešel mi domácí DELL a k pokračující výuce potomka potřebuji náhradu. Zcela určitě DELL Latitude E (dock), numerická klávesnice CZ (i přelepky), když bude podsvícená tak +, SSD (i 128 stačí), display nedotykový, RAM min 8, instalace W10 CZ To asi vše. Děkuji za nabídky
 3. Vono rozbitej je sporný - z Prahy už neletí do DOH A320 ale B787, což sice není výhra ale dá se těch 5_50 vydržet a na MLE už je to "jen" 4,5 hoďky v B777-300.
 4. Přesně tak - pokud nemají plno, tak přijde nabídka. Koupit hned, tak je to ranec, pokud není chybný tarif.
 5. Byl jsem tam před 3 týdny na potápění - cesta zpět MLE-DOH obsazenost cca 30%, DOH-PRG jen cca 20% (zadni čas Dreamlineru prázdná, vpředu každý svoji řadu).
 6. Jak to podáváš, tak je to realita. Přišla teď nabídka na upgrade, tak ji využijeme na cestě tam. Cesta zpátky zatím počká - třeba se pochlapi před návratem s nabídkou.
 7. Kč, pro 3 tedy 15 000, původní cena ekono 3 letenek 46 000, tak a zpět, teď 15 000 navíc za všechny na cestu tam. Odlet 18.12.. Zpět letíme 31.12. s stopem v DOH 9,5 hod. A noclehem, tak to už upgrade nepotřebujeme.
 8. Ano, teď mi přišel upgrade, letíme PRG-DOH-MLE, a celý za 5k do business/osoba
 9. Zanzibar je ještě potom cca 8,5 hodiny (já tradoval přes DOH). Nakonec jsem vybral Maledivy (6 hodin do DOH, potom už jen 4,5 na MLE). Letím s 9 let starým cestovatelem.
 10. Ta kouzelná formulka musí znít " doprava je v ceně zboží (součástí ceny)" ale ne doprava je zdarma. To hrozí dopocet podle tabulek pošty.
 11. To bych neradil - vznikne plynný chlor, a máš vystaráno.
 12. Tak do MLE se létá a moře je prázdné
 13. OK, rezignuji na řešení, dožiju bez toho. Všem děkuji za reakce. Zamykám
 14. Existuje možnost v Outlooku nastavit automatické ukládání všech příloh (jak Doručená, tak i Odeslaná pošta), jak těch budoucích, tak i zpětně. Třeba někam do cloudu, případně složku v NB? A to bez toho, že uvedený email otevřu, pracuju s ním. Děkuji
×
×
 • Create New...