Jump to content

Delawer

Member_50
 • Content Count

  1,544
 • Joined

 • Last visited

About Delawer

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 02/21/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Up, cena stejná.... 26 tis. komplet, jen řemen je jiný. Místo silikonu kůže. Nejsem sice zastánce kkožených řemenů na potápkách, ale tady jim to sluší :-)
 2. Vůbec nevím. Když ony původní a staré suby byly podle mě hodně používané při potápění, tak možná proto, ale kdo ví. Jelikož já se nepotápím (a proto mám tolik potápek:-D) , tak uvidíme, jak bude barva na lunetě držet :-)
 3. To jsou přesně ony. Tím, že už mám oranžády, tak jsem váhal, ale nakonec to bylo silnější
 4. Díky, když ony se ty hodinky fotí samy :-). Přesně tak, podle mě to jsou také ikony. Kus potápěčské historie a odkaz od Jacques Costeau..... Ty 300 T přímo odkazují na úplně první model. Ono celkově koupit Suby je u nás problém. Tyhle koupil místní člen přes Doxu a šli snad z Německa, v sekci Doxa má k tomu i příspěvek
 5. Díky, tady je jedna, co mám v telefonu. Tady není ten rozdíl velikostí tak znatelný, na ruce a na živo ano. Až se vrátím z práce nafotím to líp
 6. Tak se ke mě dostaly druhé Doxa sub. K prvním oranžádám jsem přihodil i civilnější verzi a to modré 300 T. Něco k nim. Jsou to téměř voňavky, nabízel je tu místní člen a v první chvilce mi až bylo líto je vzít na ruku. To se změnilo hodně rychle :-). Oproti 800 Ti jsou menší. Velikost je 42,5 mm a tím, že mají menší číselník působí drobnějším dojmem. Je v nich klasika - eta 2824-2, už léty ověřený strojek, který je snad všude :-). WR je veliké a lumi je modrá.
 7. Delawer

  Doxa Sub 300 T

  Tak se ke mě dostaly druhé Doxa sub. K prvním oranžádám jsem přihodil i civilnější verzi a to modré 300 T. Něco k nim. Jsou to téměř voňavky, nabízel je tu místní člen a v první chvilce mi až bylo líto je vzít na ruku. To se změnilo hodně rychle :-). Oproti 800 Ti jsou menší. Velikost je 42,5 mm a tím, že mají menší číselník působí drobnějším dojmem. Je v nich klasika - eta 2824-2, už léty ověřený strojek, který je snad všude :-). WR je veliké a lumi je modrá.
 8. Up, cena zůstává 26 tis. pošta nebo káva v ceně
 9. Tak zlaté by klidně být mohly. Barva růžového zlata tomu odpovídá, někde na pouzdru bys měl najít punc. Jsou trochu zvláštní ty napájené stěžejky. Stav dýnka je také zvláštní. Co se týče číselníku, je tam zajímavé to okýnko. Jestli je "skrz" byl tam původně zřejmě ukazatel data, i když by to odpovídalo spíš na den, než datum. Ale je mi zvláštní, že by byl den bez data.... Bylo by dobrý je otevřít, abys zjistil co je tam za strojek. Ze spodu na dýnku bude i označní puncu Dej fotky do sekce vintage, tam zjistíš víc
 10. Když už na lyže a na hory.... jaké hodinky?! Je to docela vysoko, cca 1200 m. Tak si raději vezmu 3000 m, ať mám jistotu. :-)
 11. Musím říct, že jsem bral hodinky Breitling jako značku, která je proflaklá, pouťová. Jejich modely "nablýskané jak psí.... " a tak..... Pak se mi dostal do ruky model SuperOcean, které i přes velikost 41,5 mm vypadaly drobně, ale perfektně zpracované. Každy detail. Dostaly mě. Teď nosím Avenger Seawolf a to už jsou skoro toolové hodinky a nebojím se s nima někde říznout, ale i tak mají stále ten klasický Breitling design.
 12. Up a odpověď na několik dotazů.... ano, na vnějším antirelfexu nějaké malé škrábance jsou, ovšem nic hrozného. Přeci jen to jsou hodinky z přelomu roku 2000. A odpověď na druhou otázku - jsem ochotný jít i do výměny, ale nějaké rozumné
×
×
 • Create New...