Jump to content

Klokan

Member_50
 • Posts

  456
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Klokan

 1. Nic, vyřešilo se samo. Díky a omlouvám se.
 2. Ahoj, využil bych ochoty Kuncaka - žije ještě projekt tramvajové linky Počernickou ulicí do Malešic? Pokud ano, v jakém je to stadiu? Díky.
 3. Ahoj, díky za reakce. Rostlina je venku v květináči, přesný druh neznám, dostal jsem pár sazenic. Celkově rostlina vypadá naprosto zdravě, listy nemají žádné známky napadení nebo nedostatku živin. Hnojím střídavě hoštickými slepičinci a Kristalonem Gold, vše v zálivce. Konzistence - čím dále od stopky, tim měkčí, houbovitější, v řezu snad také nic neobvyklého, až na barvu semínek, ta se mi zdá podezřelá, ale jsem začátečník, tak nevím ... Určitě zkusím doplnit vápník.
 4. Dneska je den dotazů za odborníky: Jsem malopěstitel a tohle se mi objevilo na jedné rostlině. Postižený je cca každý desátý plod. Obávám se o osud celé úrody. Poradí někdo co by to mohlo být a jak s tím zatočit? Díky. Edit: Lepší foto
 5. Ahoj, prosím o radu. Přestala mi fungovat wifi tiskárna HP 135, ale jenom z PC. Z iPhonu tiskne bez problémů. V PC jsem ji tedy odinstaloval, ale za boha ji nemůžu znovu nainstalovat. V ovládacím panelu dám Přidat tiskárnu, PC ji najde, ale nedá možnost tiskárnu přidat. Tiskárna je připojená k wifi. Co dělám blbě? Už se s tím morduju 2 dny, tak každá rada je vítaná. Díky.
 6. Koupím TV, nejlépe 55", 4K, podmínkou plná funkčnost, příjem DVB T2. Předání Praha a okolí. Díky za nabídky do SZ.
 7. Laro Optik ve Strašnicích se mi starají o zrak už asi 15 let a jinam bych nešel. Párkrát do roka mají akci na 50% slevu na skla Zeiss, nic lepšího jsem neměl.
 8. Díky, ale obávám se, že tohle je pro mě jaderná fůze ...
 9. Který blb vymyslel "vylepšení" O2 TV? Dřív jsem mohl z nabídky vyházet programy, které nesleduji a vytvořit si vlastní seznam kanálů a kanály seřadit. Na dotaz, jak to bude po vylepšení, jsem se dozvěděl, že V nové O2TV 2.0 není již nadále možné vytvářet vlastní seznamy kanálů, plánuje se zde však možnost přidat kanál do oblíbených a těchto oblíbených kanálů budete moci mít až 10. Upgrade za všechny prachy ...
 10. Sezóna se blíží ... Automatika 8000 Křídlo 4000 Baterka + kompas + taška zdarma při koupi celého setu.
 11. UP Automatika 8000 Křídlo 4000 Baterka 1000 Kompas + taška zdarma při koupi celého setu.
 12. Jasně, píšu o normální situaci, kdy končí platnost, ne o ztrátě. Stejně tak jsem musel na úřad kvůli pasu. Neříkám, že DS je něco špatného, dlouho jsem ji jako s.r.o. využíval a vím co umí.
 13. Protože ji nepotřebuji. Za posledních 10 let jsem byl na úřadě asi 3x a vždycky kvůli věcem, které bych přes datovku stejně nevyřídil (nový OP apod.). Portál občana mi stačí.
 14. ... kterou nemám a mít nechci. Stejně jako většina občanů, kteří ji nemají povinně. Nevím, co by jim udělalo kdyby na portálu byla ikonka, přes kterou bych se k údaji dostal.
 15. UP Návrhy, i nemravné, vítány, dohoda jistá!
 16. Aha, takže když nemám datovku, nemám nárok? To je služba za všechny prachy.
 17. Pls jak se k tomu výpisu dostanu? Na stránce portálu to nemůžu najít. To, že jsem paranoik, ještě neznamená, že po mně nejdou ...
 18. Z časových důvodů nabízím potápěčskou výbavu: Křídlo DUX PRECIS 15, hliníkový backplate vč. kapes na závaží 5000 Kč Automatika APEKS ATX 40: 1. stupeň APEKS DST 4 2. stupeň APEKS ATX 40 + Octopus Náhradní 1. stupeň APEKS DS 4 Manometr APEKS Za komplet 10000 Kč Baterka ARCHON W 39 komplet včetně nabíječky a náhradních baterií 1500 Kč Kompas SUUNTO 200 Kč Pokud někdo vezme všechno, je cena 15000 Kč plus přidám zdarma tašku SCUBGEAR na kolečkách, do které lze vše snadno složit. Vše má za sebou cca 50 ponorů. Důležité upozornění: Je to už nějaký pátek, co bylo křídlo a automatika ve vodě, doporučuji revizi. Předání Praha a okolí - silně preferuji prodej jako celek.
 19. Dobře, uznávám. Místo "jsou zakázané" opravuji na "nejsou vítané". Stačí?
 20. Klobouk dolů před tvojí odvahou. Dneska se tady zpívá a tančí, jakékoliv pochybnosti jsou zakázané!
×
×
 • Create New...