Jump to content

Liqid

Member_50
 • Content Count

  8,146
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Liqid

 • Rank
  "Závislák"

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Na cestě
 • Fanoušek značky
  ♕ Ω

Recent Profile Visitors

8,834 profile views

Single Status Update

See all updates by Liqid

 1. Zažíváme svého druhu tsunami, nechal se slyšet předseda představenstva koncernu s luxusním zbožím Richemont Johann Rupert. Nejhůř je na tom hodinářský průmysl, který se dostal do největší krize za 50 let. Už v březnu se propadl export švýcarských hodinek o víc než pětinu a čísla za duben budou o poznání temnější. Samotná výroba ve Švýcarsku se takřka zastavila. Z dramatického propadu se trh s luxusními hodinkami prý dostane nejdřív v roce 2022. Hlavní problém je, že se tyto výrobky téměř neprodávají online a kamenné obchody jsou závislé na turistech.

  https://www.forbes.cz/espresso/facebook-se-chysta-na-jednu-ze-svych-nejvetsich-akvizic-posledni-doby-za-deset-miliard-korun-kupuje-giphy/?fbclid=IwAR0a2jSYg2c4kVrtuzpyHouw3HrvNuOP0PWWzsTpaQeL3PxDXsBJ31Vx4Mw

  1. Show previous comments  3 more
  2. Radek124

   Radek124

   Sdělení o odbytové krizi je mi jasné - ale proč by se tomu mělo říkat zrovna Tsunami?
   Pod označením "záplavové vlny" si představím třeba záoceánský parník plný orientálců s nakřečkovaným zlatem, dolarama a Bitcoinama, vyloděných hned naproti AD Rolexu - a ne vyschnutí jejich zdroje kvůli státní politice a karanténě... :whistle:

  3. rekib1

   rekib1

   Myslím, že se nic zásadního konat nebude, silní vydrží a nějaký 20 procentní pokles nic neznamená..Malé firmy budou mít větší problém, nu co? Klasický hospodářský cyklus, který spadnul do recese..

  4. Lamiczka

   Lamiczka

   Imho to odnesou značky, který rostly za posledních pár let retro vlny a renesance mechanických hodinek, podobně jako za Quartz krize, ale nějaký zásadní otřesy velkých brandů bych nečekal. Snad jen, že pořadník na daytony se bude odbavovat rychleji :D a doufám, že Seiko díky tomu přestane s tím nesmyslným chrlením přeplácaných limitek a remaků kultovních modelů, protože na to nebude na trhu dost odbytu

×
×
 • Create New...