Jump to content

MaxT

Member_50
 • Content Count

  1,492
 • Joined

Everything posted by MaxT

 1. Ježíšek přiletěl o 2 dny dříve. Asi jsem byl moc hodný
 2. Já taky. I po půl roce tvrdím, že v AP dosud nic lepšího nevyrobili.
 3. To dělá ta fotka, která vytáhla ten skeleton. V reálu jsou mnohem čitelnější než třeba Daytony nebo AP Off Shore. Ty indexy a ručičky jsou vytaženy o level výše než zbytek a vypadají jakoby přilepené těsně pod sklem. V kombinaci s velkou vrstvou sněhobílé Lumi, je čitelnost naprosto v pohodě i pro mne, který trpí stařeckou vetchoslepostí.
 4. Tyčky v tahu u DD nejsou z keramiky ale také ze zlata. Jen jsou uloženy v malé keramické tubičce, která slouží jako ložisko. U zlatých Dayton to není, tam je pouze zlato.
 5. MaxT

  Rolex Daydate

  Měl jsem léta champagne a před pár dny jsem je prodal a koupil silver právě kvůli čitelnosti. Je to o dost lepší, ale pokud Ti jde hlavně o čitelnost tak jedině bílý a nebo černý. Stříbrný je pořád sunburst a v kombinaci s lesknoucíma se ručkama a římanama je to za šera furt ne úplně ideální. Ale jak jsem psal, oproti champagne o dost posun k lepšímu.
 6. Oba výstupky pod i nad korunkou jsou velká jednolitá tlačítka. Veškeré prolisy či údajná zapuštěná tlačítka jsou pouhými designovými prvky. Nevím jak to lépe vyjádřit. Tlačítka jsou perfektně a lehce ovladatelná, přesto si nedokážu představit jejich neúmyslné stisknutí. Za mě super vyřešeno.
 7. Beru zpět. U GO nejde o překrytí, ale o okrouhlou mezeru mezi věncema. Možná ta okrouhlost spáry je to co mi podvědomě vadilo. Jinak alespoň u těch Radkových 70's jsou věnce také vedle sebe.
 8. No vidíte. Já jsem vždycky naopak bez jakéhokoliv racionálního důvodu obdivoval fakt, že Lange má ty orámované chlívky pro každou číslici. Přišlo mi to jako vyšší level ani nevím proč. Čistě subjektivně. Nyní ale mohu říci, že při pohledu z boku(ale musí to být hodně z boku), je li datum na trojce tak prostřední příčka mezi číslicemi trochu překáží v čitelnosti. Jinak pozici data na 3 mají právě jen Odysseus. Ve všech ostatních je uprostřed a nebo mírně doprava či doleva od středu a v těchto případech dělící příčka nemůže mít na čitelnost absolutně žádný vliv. Pár GO jsem j
 9. @martar čím to je nevím, ale více než sunburst v kombinaci s AR (údajně je pouze vnitřní, ale rozhodně se to chová jako by byl i vnější)bych v tom asi nehledal. @Locky Foto spony teď udělat nemohu jelikož jsem na dovolené a hodinky jsou stejně jako ostatní v bance. Dovolenkovou loterii jako každý rok vyhrály DayDate jelikož se za ty roky na nich další vlásečnice ztratí. Jinak stejně není co fotit. V základu je k nim obyčejná trnová spona s nápisem LANGE. Proto jsem přiobjednal překlápěčku na kterou však stále čekám. Politika Lange pro model Odysseus a to jak pro ocel tak i zlato je takov
 10. Samozřejmě, že je nemám 2x. Prvně jsou nedostupné. Jsi li v pořadníku(já jsem byl od 10/2019), je jedno zda li jde o ocelové či zlaté. Čekačka je 18-36 měsíců a stále se zvyšuje s tím, že přednost mají zákazníci Langeho. Zadruhé, nevím kde bych na to vzal. Už tak jsem musel prodat dost kousků abych měl na tyto. Vybral jsem si(vyšla na mě řada) model na gumě a k nim přikoupil kůži se sponou a překlápěčku kterou zatím nemám. Měla by dorazit do konce měsíce.
 11. Na slunci. Jinak za 3 dny +- 0sec. @jenik77 Tah neexistuje. Mám gumu se sponou a kůži se sponou. Neprodává se to ale jako celek. Na výběr je buď na gumě a nebo na kůži. Chceš li obé, je potřeba druhou variantu dokoupit. A dýnko je tady. Dýnka ale fotit neumím, takže obrázek je z ofiko webu.
×
×
 • Create New...