Jump to content

Maiestatus

Member_50
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Maiestatus

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 07/22/1989

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kdysi jsem zde prodával PRG 80T a za boha jsem nemohl najít náhradní dílek tahu. Tak jsem ho konečně našel. Ať se mi přihlásí aktuální majitel či kdokoliv, komu by se tento téměř nesehnatelný předmět hodil a rád mu ho předám. Ideálně osobka v Praze, v případě pošty se dohodneme individuálně.
 2. Taky se přidám k hodnocení, vše v nejlepším pořádku, plus příjemný pokec.
 3. Musím potvrdit samé klady. Rychlá domluva, příjemný pokec a ještě za mnou přijel až domů... Co víc si přát.
 4. Můžu potvrdit, všechno v naprostém pořádku a rychlejší než blesk. Děkuji
 5. Všechno jak má být, rychlá komunikace, co víc dodat...
 6. Měli jsme spolu rozjednaný obchod docela dlouho a všechno nakonec dopadlo dle domluvy. A hodinky mi hodil až do práce, krása :-)
 7. Tak hlavně to jsou úplně jiný hodinky. Měl jsem je a jestli neřešíš u Steinhartu podobnost se Submarinery, tak jdi spíš do Oceanů. Na Oceanech je výborný, jak to jsou univerzální hodinky. Tričko, košile, i ten oblek zvládnou. Monstra maximálně k tričku, jinak člověk vypadá jako exot. Za mě obě a střídat :-)
 8. Titanový tah si můžeš pořídit. Vyjde zhruba na 1500 a oproti gumě se mění i koncovky, které by ti ale měli dodat i s tahem. Je celkem pohodlný, ale guma mi příjde lepší. Tenhle je na pomezí mezi kůží a látkou: http://www.ebay.com/itm/Genuine-Casio-Watch-Strap-Replacement-for-PAG-80L-PRG-80L-PRW-1000LJ-Watch-/331362781858?hash=item4d26c2caa2:g:EiQAAOSwbqpTyRVN Co vzpomínám, tak se víc verzí než tyto tři nedělalo.
 9. Jde vyměnit naprosto v pohodě. Musíš se podívat ven a nebát se používat Google. http://www.amazon.co.uk/Casio-PRG-80-Black-resin-replacement/dp/B005EAZD4E/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1456594958&sr=8-1&keywords=prg+80+band
 10. Musím potvrdit, Tomáš je super. Úžasně rychlý a co se domluví, to platí. Díky
 11. Od Jindry jsem kupoval jeho Breitlingy. Nejen, že za mnou přijel do Prahy, ale když jsem měl nejistotu ohledně přesnosti a stavu strojku, tak Jindra neváhal a oběhal se mnou všechny servisy v Praze aby je nechal otevřít a zkontrolovat. Nakonec jsme se dohodli na tom, že servis zařídí přes Sibiře a vzal si to celé na starost. Když jsem se pak s hodinkami za dva měsíce znovu setkal, všechno bylo v naprostém pořádku, takže můžu jedině doporučit. Ještě jednou díky za obchod a za férové jednání.
 12. Koukni se do uzavřených. Jestli budou v pěkném stavu, tak by za 3000 mohly jít. Já jsem je tuhle prodával na titanu za 1600, protože už jsem neměl další dílky na prodloužení tahu.
 13. Jak bylo domluveno, tak bylo provedeno, díky. Musím zdůraznit úplně úžasné odolné zabalení.
 14. Maiestatus

  Tissot PR 516 GL

  Ahoj, mám teďka Mocovy Tissotky a musím říct, že jsou vážně super. Kovový tah je k nim ideální, zkusil jsem i mesh, ale tah mi přijde lepší, zajímavější a víc sedí do retro stylu těchto hodinek.
 15. Byl problém ve výšce, nebo těch 45 mm přez lunetu? Jsou díky tomu titanu vážně úžasně lehký?
×
×
 • Create New...