Jump to content

KOMA

Member_50
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About KOMA

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 • Birthday 01/10/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  ///M3.30
  ///M3.46
  BMWlife
 1. Doporučuji k obchodování, vše dle dohody, velká spokojenost, tak to má být ! děkuji
 2. Super domluva, rychlé jednání, doporučuji, díky moc
 3. Díky Donuts, to byla rychlovka. Koukal jsem na ně a teda nic moc ty hodinky a už vůbec bych je nečekal u závodníka. Ještě jednou díky.
 4. Snad nebude vadit, že použiji toto vlákno, nechtělo se mi zakládat. Potřebuji pomoci s identifikací hodinek na ruce ? Fotka nic moc, snad to někdo pozná, já jsem použil co se dalo a prd.
 5. Motorkáři mají dvě velké nevýhody.. 1. Jsou nepředvídatelně rychlý 2. Nejsou vidět
 6. Aha taky kupuji zájezd přes němce a nevěděl jsem, že potřebuji vízum, musím to teda ještě prostudovat. Jinak jsem se dozvěděl, že nejlepší je nakoupit v bezceláku v dubai, když se letí zpátky, tak uvidím co tam bude , jestli se tam dostanu. Kdyby to bylo opravdu aspoň o třetinu levnější tak bych šel do něčeho lepšího. Díky za info ..
 7. Ahoj, chci se zeptat jestli jste někdo nebyl v Dubai ? Jak je to tam s hodinkama, prej maj super ceny. Vyplatí se si vzít sebou něco na hodinky ? Nemáte nějakej odkaz na eshop nebo tak něco, at vím jak se to tam pohybuje ? Jestli je to tam o hodně levnější, koupil bych si tam něco do zásoby, když to bude naruce nebo schovaný v kufru tak clo neplatím ?
 8. Nebyla by fotečka těch CSA Fortis Pilot Chrono ? Nikdy jsem je neviděl a najít to nemůžu ..
 9. Používám Rapport watch winder EVO7, mám dvě kostky v černé barvě. Líbí se mi, že do toho nahážu baterky a postavím si to kam chci. Už mají nějaký lepší model, hliníkový myslím. Kupoval jsem to v Brně u Hanáka kolem 4500 CZK za jednu kostku, měli i jiné barvy. Jsem s kostkou spokojen a to maximálně, akorát jsem si mohl koupit místo druhé černé třeba bílou. ..
 10. Momentálně multiplayer Call of Duty 5.. a jinak jsem za svůj krátký život hrál snad všechny pecky... Když jsem měl 386 tak jsem pařil Prehistorik 1 - 2 a Hunt, takovej kořínek s brokárnou rozstřeluje příšerky na kusy masa ..
 11. Abych řekl pravdu, ty původní IWC nic moc, ale tady ty Birdy ..
 12. Přiznám se i já jsem si párkrát klikl
 13. Jestli se v té reklamě vyznáš, můžeš prozradit jak to funguje ? To ti google dává nějaký peníz měsíčně a může ti tam hodit jakoukoliv reklamu ?
 14. Hraji každý rok aktivně minigolf, na ten velký jsem si ještě čas neudělal, snad to přijde. A co na ruce pánové, něco od štubiho ? http://www.jaermann-stuebi.com
 15. Cenu jsem nikde nenašel a to jsem tomu chvíli dal... takže bude asi hodně, hodné .....
×
×
 • Create New...