Jump to content

Zdeněk H.

Member_50
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zdeněk H.

 1. Těším se moc na ten průhled. Na SKX mi moc chybí. Netuší někdo, jestli by se víčko z SNZG15 nedalo na SKX použít, když jde o stejný kalibr?
 2. Vysvětlí mi někdo, proč mám "Status varování?" Asi bych se vyděsil, kdybych tušil o co jde...

  1. Show previous comments  7 more
  2. long

   long

   Nezlobils doma ? Je to online propojené.??

  3. Zdeněk H.

   Zdeněk H.

   Hodnějšího člena fóra tu ještě neměli, takže vážně netuším. Navíc mi to tam svítí už dlouho, takže zřejmě jsem se ještě nepolepšil :-(

  4. Zdeněk H.

   Zdeněk H.

   Tak status mi svítí pořád, asi už budu do smrti ocejchovanej. Škoda, že vůbec nevím proč...

 3. Můžeš to prosím upřesnit? Chystá se nový model? Nicméně jsem byl teď s asi půl roku starým kalibrem 7S26 u hodináře a řekl mi, že je vylepšený. Má prý nově všechna ložiska s rubínovým kamenem a měl by prý být výrazně odolnější. Označen je prý jako 7S26 - C. Mně osobně trápí absence ručního nátahu, takže Tvoje informace ve mě vyvolává naději, že se na tom třeba něco změní. Mostra totiž nemůžu, chci zůstat u SKX.
 4. Tak si představte, že se mi kroužek uvolnil a začal se samovolně posunovat. Původně jsem si myslel, že jsem se snad zbláznil, protože byl jednou tak a jednou onak. Ke konci se už ale posun konal při lehkém zatřepání zápěstím. Tak jsem navštívil hodináře. Výsledek není nicméně 100%, a to je jen díky tomu, že je kroužek šišatý. Takže dávám za pravdu ggrandovi. Pan hodinář odvedl svoji práci dobře.
 5. Konečně začínám žít mechanicky!

  1. Show previous comments  2 more
  2. Krakonosh

   Krakonosh

   Snad nemyslel konec studia - do práce z práce :)

    

  3. JAJA

   JAJA

   To jo dobře. Baterka patří do kalkulačky.

  4. Zdeněk H.

   Zdeněk H.

   Automatika. Nicméně příště už bych byl chytřejší a volil bych automatiku s možností ručního nátahu, protože o víkendu se moc nepohybuju :-)

 6. Tak jsem to oměřil a je to plus mínus 18 cm. Škoda, že toto můžu říct jen o zápěstí... Každopádně jsem si minulý týden pořídil SKX007 (už podruhé) a aktuálně to vidím tak, že si dám od záměru kupovat oblekovky malou pauzu. A asi zcela definitivně upouštím od záměru kupovat jakékoli další kvarcky. Omlouvám se za tu názorovou nevyrovnanost, ale něco se v mém životě změnilo, a to po pár týdnech strávených zde na fóru.
 7. Nikdo nic? Nechce se mi na zakládat nové vlákno...
 8. Tak přátelé, víte jak jsem vyřešil svůj problém - najít něco podobného SKX007, ale quartzky? Koupil jsem si SKX007 :-) Jako správný začátečník jsem už pochopil i já a měním kompletně strategii. Seiko quartzky budu nosit ke košili v práci, možná je tam budu i parkovat. Na všechno ostatní (čti volný čas) budou SKX007. Začnu na gumě a uvidíme...
 9. Tak hlásím, že problém vyřešen. Jel jsem dnes do Altra, objednat si kovový tah. Řekl jsem jim o smítku a vyndají ho. Cena bude 120 Kč. Co se týká mezinárodní záruky, tak jí respektují, vztahuje se však pouze na strojek. Díky všem za názory/pomoc.
×
×
 • Create New...