Jump to content

fide

Member_50
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About fide

 • Rank
  Učedník

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nabízím k výměně hodinky Seiko SRPC13K1 s originálním páskem. Hodinky jsou v pěkném stavu: na lunetě žádné známy poškrábání, na sklíčku až na menší oděrky. Ani nevím, jak se mi to povedlo, ale netroufl jsem si sklíčko vyleštit. Kupováno v Helveti 6.2.2018. Včetně krabičky a všeho k tomu. Výměna možná za nějaké soláry nebo i quartzky. I s nějakým doplatkem. Všechny dotazy prosím formou SZ. Děkuji mockrát Petr
 2. fide

  Seiko SRPC13K1

  UP. Někdo kdo by chtěl automaty a chtěl je vyměnit za soláry nebo quartzky :).
 3. fide

  Seiko SRPC13K1

  Sleva na 5000, ale nebráním se nějaké výměně i s mým doplatkem.
 4. fide

  Seiko SRPC13K1

  Zdravím všechny. Nabízím k prodeji hodinky Seiko SRPC13K1 s originálním páskem. Hodinky jsou v pěkném stavu: na lunetě žádné známy poškrábání, na sklíčku až na menší oděrky. Ani nevím, jak se mi to povedlo, ale netroufl jsem si sklíčko vyleštit. Kupováno v Helveti 6.2.2018. Včetně krabičky a všeho k tomu. Cena je 5500,- Kč včetně poštovného nebo kávy v Brně. Výměna možná za nějaké solary. Všechny dotazy prosím formou SZ. Děkuji mockrát Petr
 5. To už je docela dost, i když vzhledem velikosti podlahové plochy to není tak moc. Ale s takovou cenou se skoro dostanu i na tepelné čerpadlo včetně podlahového topení (počítám s dotací). I když dotace na TČ asi je jen pro výměnu a ne pro novostavbu, i když otázkou je, jak je to kontrolováno.
 6. Trochu se mi rodí jedna myšlenka v hlavě. A to Tepelné čerpadlo vzduch?voda + Zelená střecha od Isoveru. Na oboje dostanete dotace. Na rekuperaci taky lze dostat dotaci a otázkou zda nemít i rekuperaci.
 7. To vypadá zajímavě. Jak to vyjde cenově? Počáteční náklady + provoz? A čím se ohřívá voda?
 8. Pánové, určitě jste při stavbě domu řešili čím vytápět. Co vychází asi nejlépe? Plynový kotel, Elektrokotel, Tepelné čerpadlo, Rekuperace (nemusí se pořizovat klimatizace)? Jedná se o malý dům s jedním patrem a podkrovím s podlahovou plochou cca. 110 m2. Děkuji mockrát za zkušenosti.
 9. Knauf nedělá systém pro větší sklon než je 10 stupňů. Ma minerální vata nějakou nevýhodu? Cenově vychází asi nejlíp. Ještě jsem našel systém od Ekfrostu - http://www.ekrost.cz/sklon_strechy.html . Musím zvážit a poptat kolik by reálně stala střecha od konstrukce výš. Ta střecha ma cca. jen 110 m2.
 10. Zajímá mě, jaký systém skladby by byl nejlepší. Isover používá hydrofilní vlnu a cenově se to zdá jako skvělé řešení. Píšou cca. 1200 za m2. To moc není velký rozdíl oproti klasické pálené tašce. A např. Bauder taky má pěkné řešení. Jen je musím poptat. Jinak např. Greenville mě napočítala zelenou střechu na 3500 Kč za m2. To už je docela dost. Jinak biodiverzní střecha je jen o skladbě rostlin. Což by se u extenzivní střechy dělalo hůře, ale šlo by to. Ale nejsem zahradník, abych věděl, jak vytvořit biodiverzitu.
 11. Zdravím pánové, máte někdo prosím zkušenosti se zelenou střechou? Nejlépe s extenzivní.
 12. Tak nejlepší neznamená nejdražśi:). Z posledních, co jsem měl, tak nejlepší pro mě byl Oliva V Melanio.
 13. Zdravím panové, Sezóna pomalu začne a mám prosbu. Dejte mi prosím nějaké tipy na doutníky od Boba, které pro vás jsou ty nejlepši. I nějaké cigarillos nahoďte. Děkuji moc.
 14. Pánové, leží mě tu Xikar Propylen a bylo použito jen pár kapek. Tak kdo by jej třeba za stovku chtěl a byl z Brna, tak mu jej prodám.
 15. Doutníkový i hodinkový začátečník s dobrým pivem . Nebylo to špatné. Už se těším na další. Díky Bobe
×
×
 • Create New...