Jump to content

fide

Member_50
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About fide

 • Rank
  Učedník

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím všechny, řeším opět trekové boty, protože kvalita současných bot je hrozná. Před 7 lety jsem měl boty od Salewy a ty vydržely 5 let, ale teď boty od Salewy mě vydržely rok. A vyzkoušel jsem teď Salomony a ty taky vydržely rok. Potřeboval bych teď boty na jaro/léto/podzim převážně na procházky se psem a občasné túry. Můžete mi prosím nějakou značku doporučit? Viděl jsem, že hodně lidí kupuje boty od La Sportiva např. Ultra raptor.
 2. Tak Sandero má moc malý kufr. Chtěl bych jen spolehlivý vůz, co mě odveze z bodu A do bodu B. Na zábavu bude v budoucnu jiné auto. Ten Ford je asi na tom s korozí lépe než ty Mazdy 6?
 3. Zdravím všechny, potřeboval bych Vaši radu. Chtěl bych koupit auto s následujícími parametry - cena 100 - 150 tisíc, kombi, benzín. Můj nájezd za rok je tak 7000-8000. Nechtěl bych žádné auto z koncernu a tak mě napadají auta jako je Mazda 6, Honda Civic (je to hatch, ale kufr by mohl být dostačující), Ford Focus, Dacia a jiné. Neporadili by jste mi prosím? Už v tom trošku. A nejlepší by bylo, kdyby jste náhodou věděli o nějakém k prodeji.
 4. Zdravím všechny, tak nakonec opravdu jsem se rozhodl pro nějakou elektrokoloběžku. Hledal jsem něco v cenové relaci - cena 30-35 tisíc, pro cestu do práce a z práce (občasný terén i kopec) a mám 4 favority: Inokim quick 4 - výhodou je váha - 21 kg a skvělé zpracování. Jen nevím jestli ten výkon by stačil na pohodové vyjetí kopce. EV Viper S - výkon je větší než u Inokim. Jen tuto značku málo kdo recenzoval. Vsett 9+ - výkonově podobně jako Viper S. Ale recenzí je již více, ve kterých tedy nechválí moc vzdálenost na jedno nabití. Hugo
 5. Od Fiido mě zaujal ještě M1 Pro. A Rad sport děla folded bike taky, ale už cena je 1600. https://radpowerbikes.eu/products/radmini-electric-folding-fat-bike?variant=32082365644893
 6. To máte pravdu :). V elektrokolech se mi zdá, že je větší výběr v nečínských značkách. https://eu.super73.com/collections/all-bikes/products/super73-zg
 7. https://radpowerbikes.eu/products/radrunner-electric-utility-bike?variant=29150781243485#specs Poslední tip.
 8. Fiido M1 Pro vypadá taky slušně.
 9. To jsem netušil to o Hugu, protože se mi to zdálo, že hodně věcí si dělají sami. Jinak auto mám, ale radši do práce těch pár km jezdím MHD a zvažuji právě to nahradit něčím jiným. Skútr je zajímavá volba a měl jsem jej taky, ale ta svoboda už není tak velká.
 10. Ale asi jsem našel dobrou alternativu a to Janobike E20 - má to Panasonic baterii a vypadá to robustně.
 11. Co to studuji, tak čínských značek je spousta: Kugoo - patří k těm levnějším Janobike - asi nejlepší poměr cena/výkon Kaabo - asi jeden z nejkvalitnějších. Jen cenově už někde jinde. Ale jde mi i zkušenosti s Čínou, i když chápu, že v Číně se vyrábí slušné věci.
 12. Chápu, ale nechci míchat dopravu se sportem. Sportuji dostatečně, takže mi jde vyloženě o dopravu a občas to chci střihnout polní cestou.
 13. Úmysl je ten, že chci z domu do práce to občas vzít i přes polní cesty a kopce. A do práce nechci přijet propocený :). Elektrokole - výhoda lepšího komfortu. Elektrokoloběžka - výhoda lepší skladnosti. A nezavrhuji žádnou z těch možností. Za mě bych si koupil Hugo Scorpio (podpora české výroby), ale láká mě to Himo (cena a slušné elektrokolopro pohodovu jízdu) nebo třeba Janobike (cena a rychlost). Jen se obávám kvality a nechci moc podporovat Čínu.
 14. Můžu se zeptat, jak jste spokojený s Janobike?
 15. Studuji koloběžku Kostka E-Hill a má jednu zásadní nevýhodu. V kopcích nenapomáhá moc. Takže tato možnost padá.
×
×
 • Create New...