Jump to content

bandicoot

Member_50
 • Content Count

  15,201
 • Joined

 • Days Won

  3

7 Followers

About bandicoot

 • Rank
  vyhořelý
 • Birthday 01/14/2008

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

26,464 profile views
 1. Taková nepříjemná ostrost na náramku mě docela vadila u PO, takže chápu stesky a přehození na řemen.
 2. @kuncák7S tim počítám. To je tak jediný, na co se zmůžete, když už Musa je ze hry. Za to, jak se Koza teď zved, mu ale opravdu přeju, aby vám ho tam šoup. Nemusí bejt výstavní, stačí sklepnout Hložanovu pumelici. A furt se hraje o vládce Prahy, takže bych ho bejt váma moc neztrojoval, jsou tam další, co uměj dát fíka. Pikoška by byla pentle, jestli by se Kanga vzdal kopu pro Kozáka.
 3. ten gotickej font na lunetě je teda něco...
 4. Dneska pan optik ve Visus Optik měl na ruce starší Breitling Chronomat s modrým cifrem na nový černý gumě s nápisem. Já tradičně jen SKX, bodejť by ne, když jsem tam za jedny EDC brejle nechal zase třicet litrů. A další na sport potřebuju.
 5. Ty Citizen 9008 jsou supr. Našel jsem pár pěkných fotek. https://watchhouse.de/En/Citizen/CC9008-84E Supr mi tedy přijdou ze všech úhlů snad kromě čelního, kde trochu víc vyčnívá "bordel na cifru" na úkor ruček. Ale ta hloubka cifru je boží.
 6. Fotíte to pěkně, ale do blbýho vlákna. Foťte do inzerce
 7. To je brutální ten měsíc, kdy jsem měl vkuse 14 dní bych spočítal na prstech jedný ruky za celej prac. život...
 8. Prosím, u apple watch 3 funguje monitoring tepu spolehlivě? Ukládá se někam do mobilu historie třeba za noc? Děkuju.
 9. @Rodkopf Dobře ty. Osum pětek za tohle, co nemá moc kam spadnout, prostě ke srovnání s SKX vybízí. Celou dobu jsem čekal na tu cenu a dostalo to rázem jiný rozměr. Pokud jsou strojově cajk, tak je to po jeronimově zásahu kauf jak prase.
 10. Starší pán dnes u Tygra Omega Aqua Terra s tou palubovkou na černým cifru. Na pokec reagoval, že je nosí, aby si neonosil letecký Longines. Po pochvale na ně porad koukal. Taxikář cestou do pelechu měl pak ty novější military Traser na natu od prodejce z Karlína. Prý jsem druhý, kdo si všiml.
 11. No von ten tatik tomu taky moc nepomoh, jak má potřebu to komentovat. Holka teď bude na mušce, takže už někde bylo jak omylem koupila slaný buráky, umyla ve vodě a usušila v troubě. Influencerka jak hovado.
 12. Ja mám menší modrou Boschku a už nikdy nechci hobby. Muzu předvést. Na nábytek je supr stopka na to točení. Vymacknes cudl a okamžitě se zastaví, takže hned naberes další šroub a jedes dal. U nabytku nedocenitelny. Krouťák jak hovado, momenťák supr, vydrž na celej byt. nebyla za tři ale s dobrým vrtakem zastane vše. A s menší baterkou (malá velká v balení) je velmi obratná. I to přisvícení oceňuju.
 13. Nojo, tenhle chlap má historii, postavu, ženský... nemusel by vůbec pózovat s tímhle žlutým hnusem, notabene za desítku.
 14. No ona ta myšlenka Chronotechny byla soběstačně VYRÁBĚT obyčejné hodinky pro obyčejné lidi... Většina tehdejších myšlenek začínala prací. A ne přeprodejem a maximalizací hospodářského výsledku.
×
×
 • Create New...