Jump to content

luidis

Member_50
 • Content Count

  605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

2 Followers

About luidis

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  MS kraj

Recent Profile Visitors

6,255 profile views
 1. luidis

  GLYCINE Combat SUB

  Ať si kdokoliv říká, co si říká, jsou to prostě fajn hodinky. Pěkná fotka, ať slouží.
 2. Tyhle nátěry jsou peklo. Buď se to drolí, nebo je to lak, který se za mokra chová jako led. U nás to narvali na cyklostezky na kraji cesty, takže když odbočuješ do pravého úhlu, užiješ si adrenalin.
 3. Klidně můžou mít "tisíce", ale otázka je, jestli to vychladíš, takže jak psal Filip, hned ti to spadne dolů na nižší mód. L2D je na dvě tužky, jestli se nepletu, to ani více svítit nemůže, těma tužkama bys to neutáhl. Dneska klasika 18650 baterka a svítilna 1000 lumenů, podle značky a typu může svítit i kontinuálně, jestli uchladíš. Já mám čelovku, odzkoušeno 15 minutami svícení cca 2000 lumenů, ale v zimě, takže uchladilo. Takže určitě ano, šlo to nahoru za poslední roky. Samozřejmě seriózní výrobci píšou správné lumeny, čistá alibaba čína lže o očí.
 4. Snad po roce na ruce...
 5. luidis

  B43 DESTRO

  Připojím se k Víťovi, L-T přece od počátku experimentuje s pouzdry a ciferníky, Radkův šťouch jde trochu vedle. Stejně tak se připojím s názorem na strojovnu, první model, který nesmrdí plechařinou na metry. Jinak já nosím hodinky na pravé, takže pro mě by to byl model, který by vypadal "normálně".
 6. Dvacet let staré bondovky jsem v "top stavu" zatím ani jednou neviděl.
 7. luidis

  Ukaž své Alpiny

  díky, neuvědomil, dotklo
 8. Upozorňuji čundráky, kteří hledají jih podle hodinek, že nastalo období dělit polovinu výseče mezi malou ručkou a tou debilní jedničkou, nikoliv dvanáctkou. Ať nešlapete částečně východním směrem. Konec hlášení.
 9. Osobně čekám, že přijde nařízení shora a třeba fesťáky se zruší všechny. Zatím nikde nic nepíšou, webové stránky akcí jedou jako za normálních podmínek, ale ono to asi přijde.
 10. ?Nic nenasvědčuje tomu, že by byl spáchán násilný trestný čin nebo že by žena spáchala sebevraždu. Případ kriminalisté šetří jako náhlé úmrtí,? řekl Novinkám mluvčí policie Zdeněk Chalupa.
 11. Za rok 2019 zemřelo na českých silnicích 547 osob. Nejvíce je to samozřejmě v létě. Konkrétně v březnu 2019 to bylo 36 usmrcených. "Stovky" je tedy poněkud mnoho, spíše to zatím byly jednotky, což se samozřejmě špatně odhaduje. https://www.policie.cz/clanek/statistika-nehodovosti-900835.aspx?q=Y2hudW09Mg%3d%3d E: tak koukám, že i přesto zemřelo v březnu 25 osob.
 12. Ty Lowa Taurus už používám druhou sezónu. Ideál na naše hory, používám je na čundry pod širákem. 20 km chůze bez problémů, občas jsem s nimi i běžel a ok. Podrážka ani tvrdá ani měkká, celkově stabilní pohodlná bota i k těžšímu batohu. Do Tater bych v nich nelezl, ale k tomu určené nejsou. Na mokrém šutru si v nich nejsem až tak jistý, na sněhu kloužou. Spíše třísezonní bota. Membrána zatím nezklamala - občas jsem žuchnul do nějakého toho potoka nebo rašeliniště a ok. Dával jsem za ně něco přes dvojku a z mé strany jednoznačně spokojenost. Taková armádně-čundrácká bota, předvoj Zephyru, řekl bych.
 13. U nás v práci jsme využili situace a teplotu měříme normálně termokamerou, Flukem. Stojí asi čtvrt mega, tak snad to ukáže dobře
×
×
 • Create New...