Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Content Count

  8,237
 • Joined

About Sphinxx

 • Rank
  Hungry Wolf
 • Birthday March 27

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha, Průhonice
 • Fanoušek značky
  Swiss, German & Japan watches

Recent Profile Visitors

12,039 profile views
 1. Sphinxx

  Seiko PADI

  @Vit: Ano, ty se povedly, tohle jsou v zásadě asi dva top modely z řady SUN. Ale jak píšeš, jsou vysoké, na druhou stranu mají super, neokoukaný tvar pouzdra a ta modrá je moc hezká, alespoň mě se moc líbí. Já bych ještě zmínil jednu nevýhodu a to je dost rychle opotřebující se gumový řemen, který ve spodní části trpí na otěry a to mě u gumy za 2K+ dost štve.
 2. Sphinxx

  Seiko PADI

  Naživo je super, akorát sehnat je, už je opravdu kumšt, navíc za rozumnou cenu to prakticky nejde. A jak to krásně svítilo, když se chytly na sluníčku? Svítil skoro celý číselník. A už končím, protože tohle nejsou PADI, tak jen jedna pro zajímavost.
 3. Sphinxx

  Seiko PADI

  A drží se Tě docela dlouho, tak to má být. Ještě jedny PADI, které mne nadchly jsou SUNka, tuším už tady taky jsou. Ale ten Kinetic není pro mne. Co mě ovšem bavilo, byl jejich bílý derivát, to byla pecka veliká, dnes i docela slušná raritka.
 4. Sphinxx

  Seiko PADI

  Přesně tak, u tohoto modelu zcela bez debat, za málo peněz hodně muziky a jak zde bylo řečeno, na jubi jsou super. Taky Tě zde podpořím pár obrázky.
 5. Tome, Ty válíš, ale jako asi nejhezčí PAM, co jsem u Tebe viděl. Velká petelice.
 6. Sphinxx

  Seiko PADI

  Krásné fotky i wristy, takhle u ranní kávy. Tyhle hodinky jsem měl a klidně bych je zkusil znovu, mají něco do sebe.
 7. Prodej je stále aktuální, ale odteď bez rezervací, tedy platí, kdo přijede, toho budou, protože při posledním UPu jsem je rezervoval jednomu členovi, dva zůstali ve frontě, ten původní rezervaci zrušil, poté jsem psal oběma dotyčným a mezitím oba koupili jiné hodinky. Já sice na prodej nespěchám a finance mě také netlačí, ale na tyhle šarvátky (ano/ne) nemám čas. Takže kdo dřív přijde, toho budou.
 8. Stavím se tam až tam bude cesta, protože jinak tam vůbec nelezu ...
 9. No, já nevím, vytahovala mi je slečna v Koscomu, přímo z vitríny, tu zelenou variantu. A já to nemohl přetáhnut přes pěst .. to bylo fakt nepříjemné, nechtěl jsem ten náramek roztahovat do extrému, abych je sundal. Podobný problém jsem měl jen s Roládami ve FG, kde asi to šetření materiálu chápu ... no a paní sama koukala, prostě to nešlo ... ale podávala mi je z vitríny, takže pochybuji, že by byly zkrácené. Jinak já mám zápěstí 22,5 - 23 cm podle počasí, ale i tak běžně hodinky provlíknu (v plné délce). A ty zelené mě dost lákají.
 10. @watchboy : Udělal jsi mi velkou radost, protože srovnáváš dvě dost rozdílné značky, ale především se nebojíš napsat, jak to je. Já se svými většími brášky, tedy ve verzi 45mm mám dost podobné zkušenosti a nebál bych se je srovnat s mocnými PO a taky už jsem to udělal, protože jsem oboje měl. Rado u mne vyhrává ve dvou rovinách - hi-tech keramika + titan, který mám rád, dále pak ultrapřesným a odladěným strojkem, který i přes rezervu 80 hodin+, drží přesnost na +1sec/24 hodin. Nu a pokud se vrátím k Tvému srovnání, pak Omega cenami odskočila do nesmyslných vod, kdy dnes ten model stojí 140.000,-Kč a to už je pro spoustu lidí značný argument, proč se ohlédnout jinde. Na druhou stranu, poslední "bondovky" jsou excelentně povedené v detailech, nicméně odskok z 98.000,-Kč na 140.000,-Kč si nedovedu obhájit ani já i kdyby tam byla sedmidenka, pořád je to jen "základní tříručková hodinka". Recenzi máš super, velmi dobře se to čte. U Tvých CC mi vadí jedna věc, že jsem je při zkoušení v obchodě ani neprovléknul na ruku, což jako moc dobře nechápu, na to, že se jedná o 42mm model. Závěrem jen napíšu, že pokud by byl zájem, tak jsem schopen sem dát fotky SMPc i velkých 45mm CC, sice ne pohromadě, ale i odděleně v rozdílech. Ta 45mm je malinko jiná, na druhou stranu velmi obstojná, tak to je jen návrh.
 11. Díky za názory. Tak to je síla tedy, ať to dobře dopadne, asi bych byl taky naštvanej, po tak krátké době.
 12. Jojo, VW to má vychytané i v těch menších autech typu UP. Do města super.
 13. @hopa26 : Golf v CNG? Jsi s tím spokojený?
 14. Rezervace padla, dotyčný nepřijel údajně z důvodu vytížení, takže jedeme dále. Kamarádovi, který má o hodinky zájem jsem slíbil lepší cenu, aby to bylo fér, tuto promítnu i sem, ale je to jediné snížení ceny na absolutní minimum za tento krásný kousek v dlouhé záruce, na kterém není ani co fotit. Za tuto cenu bych si rád domluvil právo přednostní nabídky zpětného odkupu. Tedy nová cena po výraznějším snížení pro prodej: 124.990,-Kč. Trade za výše uvedené modely je 140K.
 15. A proto i ta D5 se s tou hmotností dost pere. A D5 s filtrem bych já nechtěl.
×
×
 • Create New...