Jump to content

Strocek

Member_50
 • Posts

  2,803
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Beroun

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Strocek's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Jestli prcek neřeší grafiku teď, tak za pár let určitě bude. A aby nějakou dobu noťas sloužil (ale i stolní PC), tak je potřeba vybrat už našláplej a zase herní noťasové budou dražší, protože ty komponenty musej bejt menší aby se vyšly do noťase, takže horší chlazení atd. prostě všechno špatně. Já si vobčas zahraju a nedovedu si představit, že bych hrál na klávesnici u noťase. To bude chtít stejně herní klávesnici bokem, ale neni to taková investice, krom toho nebude bušit do noťase, takže jestli hrát, tak určitě na externí klávesnici a tam neni problém vybrat cokoliv i s RGB podsvícením. Takže jediná rada je, vzít největší částku co je k dispozici a jít si "herní" noťas v tý hodnotě koupit k nějakýmu prodejci.
 2. NTB má jedinou výhodu a to že jde přenášet, jestli ho nebude/š nikam nosit je nesmysl kupovat noťas . Herní PC jedině stolní. Krom toho se dneska dělaj PC krabice s RGB podsvícením a jestli to má kluk rád, tak určitě skříň s RGB prvky. Já myslim, že to dneska má snad každý herní PC. A samozřejmě jdou dokupovat klávesnice podle libosti s RGB podsvícením, který jde nastavovat jednoduchými prográmky. Já mám Logitech G213 za 1500,- a spokojenost.
 3. Pánové herní PC co sem kupoval nedávno na Alze za 40k mám už podruhý na reklamaci... Poprvý nešly ovládat RGB podsvícení (výměna za nový PC) a podruhý grafika nefungovala jak měla... (Zatim čekám). Tak jsem oprášil starej noťas aspoň na Internet a mejly, na mobilu mě to nebaví. Mám ho několik let a spíš jsem ho používal jako záložní na komunikaci. Teď mi přijde extrémně pomalej a chtěl bych se zeptat mazáků. Když bych koupil nový Widle 11 a přeinstaloval ho jestli to pomůže nebo fakt už je to šrot a lepší už to nebude. Jde o tyhle komponenty: Procesor: AMD Turion(tm) II P560 Dual-Core Procesor 2.50 GHz Grafika: ATI Mobility Radeon HD 5470 RAM: 4 GB HDD: 450G Typ systému: Windows 7 Home Premium 64 bitový
 4. Tak von ten solár nebude taky věčnej. A tady jestli baterku vyměníš za 2 roky? To by mi nevadilo. Kukal jsem na ty Luminoxy, maj parádní barevný gumový řemínky s překlápěčkou. To mě taky na nich láká https://www.helveti.cz/reminek-luminox-fpx-2406-35q-k
 5. Strašně dlouho uvažuju o těchhle Luminoxech, právě kvůli parádní čitelnosti. Trochu mě serou ty zastříhlý ručičky, ale jinak mě děsně berou. Maj taky na Helveti.cz
 6. Renče sou super, občas je provětrám, ale měli by udělat něco s tou velikostí. Sou prostě velký na každodenní nošení a to mám docela velkou ruku. Kdyby je trochu zplacatili a změkčili řemínek, tak by to byly nejlepší digi géčka. Tahám pořád 5610 a sem max spokojenej, ale některý funkce tam prostě chybí.
 7. Já bych to neviděl tak černě, ale jako spíš individuální modifikace dle aktuálních potřeb uživatele .
 8. Férově přiznávám, že sem se pobavil . Hele nikdy neni pozdě, ale myslim, že by si měl hledat jinej nůž Ještě mě napadlo, že by si mohl udělat dole zoubky jako kombinované ostří. Jeden už tam jako je, tak že by to ladilo
 9. jj ten je parádní, ale už je to na mě moc velkej pracant, kterýho bych asi smysluplně nevyužil, tak jak by si zasloužil. Mě se ten novej docela líbí. Počítám, že to začnu řešit příští týden, ale uvidim ještě jak to dopadne v neděli .
 10. Lanďáka mám už nějakej pátek v merku. Chtěl bych novýho, tam je ta dvaosmička jasná, ale rozhoduju se ještě mezi Géčkem v naftě. Asi to vypadá na to čtyřkilo než třistapade. To géčko je vo ranec dražší, spíš mě to racionálně táhne k tomu Lanďáku, ale znáš to, koupíš nějakou levnější alternativu, ale stejně tě to vnitřně sere až to nevydržíš, to co sis koupil s prodělkem prodáš aby sis pak koupil to co si dycky chtěl. Takže když by sis koupil rovnou to co si chtěl, tak uděláš nejlíp. No neni to jednoduchý si vybrat.
 11. Taky sem si pořídil novýho pracanta. Koukal jsem jsem na Mikovácký alternativy a jsou o 3500,- dražší... . Člověk by jim i udělal kšeft, ale vocaď pocaď .
 12. Já mám IR vo půl čísla větší jak MT. Ještě musim podotknout, že jsem k tomu došel co jsem všechny RW docela dlouho ponosil a počítal s tím, že něco povolí a došel jsem dlouhodobou laborací k tomuhle . Vono taky jak kdo má jako nohu, mě docela začal natejkat nárt a protože jsou IR profilově nižší jak MT, tak musim mít IR vo půl čísla větší. No neni to jednoduchý ti povim .
 13. tak IR sem na chvíli vodložil a zase jedu MT
 14. Ten klip na tom oranžovým bych sundal. Při práci s kleštěma by mě sr*l a nosit Leathermana na klipu v kapse bych si nedovedl představit. Je dobrý, že tam ta možnost asi je, ale nikdy sem to tam neměl, protože je to zbytečný a spíš to překáží. Mám TTi, ale bude to stejný, možná že na tý G10 to bude ještě větší voser .
×
×
 • Create New...