Jump to content

Strocek

Member_50
 • Posts

  2,746
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Beroun

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Strocek's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Já mám tu starší a manželce jsem jí pořídil taky a jsem max spokojenej. Já jí používám docela často, jako někde něco rychle posvítit a nemám žádnej problém. Ty dva režimy úplně stačí. Jak de vo tom tady řeč, tak jsem zjistil, že je novej výkonější model, ale taky větší. Nemám potřebu měnit, protože ty současný šlapou dobře. Kdybych kupoval novou vzal bych tu PRO, ale takhle neni třeba.
 2. U E03 kdysi dávno někdo psal, že není nic neobvyklého, když se ti nechtěně zapne v kapse. Nevim nemám zkušenost, ale myslim, že to zaznělo víckrát. Asi jakákoliv svítilna z týhle klíčenkový kategorie nebude vyloženě blbě, takže každej pak podle svých preferencí. Je to rychle na něco posvítit a to zmákne asi každá. Narazil jsem na tohle video, kde srovnává malý baterky a v diskuzích hrozně chválej Thrunite Ti2 je sice na tužkovku, ale za ty prachy... .
 3. https://www.svitilny.eu/nabijeci-baterka-olight-i1r-2-eos/prod_1111.html?gclid=CjwKCAiAyfybBhBKEiwAgtB7fgLKCdgfxbvI4F1rCieCOAm79xtu2ZBe1KnN0VbkpWoMLwA_Vm-KjBoC-wIQAvD_BwE mám tuhle. Rozhodoval sem se mezi těma dvěma a tahle u mě vyhrála a sem max spokojenej. Má lepší nabíjení, nemá tam nějakej gumovej špunt, kterej se časem oběhá a pak možná urve jako všechno na tenhle způsob, tady to je pod na závitem s těsněním. Kupoval jsem i manželce na klíče vod auta a taky spokojenost to ovládání je jednoduše geniální a i dobře utěsněný. Měl bys koupit ještě tuhle
 4. jakže by si třeba sdělili zkušenosti. Teda takhle to nějak chápu
 5. Já právě zippáka nemám po ruce, takže ty nitě atd. jedu nůžkama. Nehty jako nouzovku, když nejsi doma a zrovna si je musíš vokudlat, taky v klidu. Ty nůžky regulérně používám, né furt to je jasný, ale když je potřeba něco menšího fiknout, tak mi to přijde manuálně pohodlnější a přesnější než to řezat nožem.
 6. Já mám Charge TTi taky straně dlouho. Tipnul bych to na 10 let cca. Bez něho nevylezu ven. Zkoušel sem ponosit i nějaký EDC kudly, ale to sem zhodnotil jako zbytečný, když mám Leathermana, tak proč tahat kudlu na víc, když to teda neni do lesa něco většího, ale i tak ho beru sebou. Nůžky jsou nouzovka, ale na tu svou velikost snesou docela dost a používám je docela často a drží.
 7. ten Wingman se dělal i s černýma střenkama, ale byla to limitka. Co sem koukal, tak už nikde neni. Mám Charge TTi i s nůžkama a ty sou fakt nouzovka, a je i drahej, takže bych to viděl na vysvětlení při předávání, že nejlepší je stříbrnej Wingman , krom toho i cena je příznivá a ty nůžky vypadaj, že něco vydržej.
 8. K tomu Skeletonu a Rebaru musíš nosit ještě jedno pouzdro navíc. Víš jak, na ty nůžky, který budeš mít bokem
 9. noze-nuz.com je prověřenej eshop. Taky sem reklamoval a super přístup. Krom toho co sem dycky sháněl, tak měl skladem, na rozdíl od jiných, i nejlepší ceny, takže nebylo o čem. To co sem reklamoval byla zrovna výrobní vada, na kterou sem přišel až druhý den. Takže i kdyby nůž letmo zkontroloval před prodejem, tak by na to asi taky nepřišel. Každopádně sem se mu ozval a dostal sem jinej bez chybičky.
 10. na rozcházení se mi osvědčil tenhle sprej https://www.cisteboty.cz/zmekcovac-kuze-saphir-shoe-eze/. Dřív sem to při rozcházení hodně mazal, taky to trochu změkne, ale je to zbytečný (víc sraní s tím) a ten sprej ten funguje skvěle.
 11. Tak mám kuci nový pecky . Myslim, že teď je to vončo. Prostě ty Iron Ranger musim mít vo půl čísla větší voproti Moc Toe. Každopádně ty předchozí US-8 dostanou řádnou péči a pudou někam na inzoš, tak kdyby někdo měl zájem, určitě bychom se domluvili za nějakej drobas
 12. Kdysi dávno to někdo psal na fóru a moc se mi to líbilo, možná že i tady ve vlákně. Nebudu to asi interpretovat přesně, ale „mít pořádný koule, neznamená vždycky výhodu“
 13. Je to teda už dýl, ale začala mi natejkat jedna nožka krapet víc a u Iron Ranger mám pocit, že to chce vo půlčísla větší.., takže mi už frčí z Rajchu . (Já vim, leze to do peněz ). U Moc Toe ten problém nemám, protože sou profilově vyšší, ale ty IR jak jsou nižší, tak mi to sere. Takže kuci, pozitivní zpráva je, že budou jedny zaběhlý IR velikost US8-UK7-CM26-EUR41 k dispozici. Kdyby někdo měl zájem, tak dejte vědět v SZ, domluvili by jsme samozřejmě nějakou rozumnou cenu. Jenom taková historka z natáčení. Tenkrát, když jsem je kupoval, tak nikde nebyly a v DH by byla zase čekačka na dlouho, tak jsem je objednal přes eBay z Anglie za standardní cenu jako všude, okolo 9tis, no jo, jenže Anglie už nebyla v EU, tak mi je hezky proclili a stály mě asi 11litrů . Já si to tenkrát vůbec neuvědomil, ale tak chybama se člověk učí .
 14. Narazil jsem na Armyburza.cz. Všechno už je pryč.
 15. Na to musim bejt registrovanej? Pokud možno bez registrace.
×
×
 • Create New...