Jump to content

Strocek

Member_50
 • Posts

  2,572
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Strocek

 1. 1500,- za míň né. Případně bych za něco vyměnil, ale muselo by se mi to trefit do vkusu. .
 2. Já tam naposled kupoval MT a v pohodě. Využil sem slevu a ušetřil, tuším, že 3litry, tady někde ve vlákně je vo tom řeč. Myslim, že tam v ten čas nakoupilo hodně místních. Už si to přesně nepamatuju, botky přišly trošku dýl než sem čekal, ale zase ne o moc. Takže za mě OK.
 3. Za odvoz! Zabírá místo v garáži a je potřeba s tím trochu pohnout. Stolu nic není, že by byl nějak zničenej atd. je normálně použitelnej a myslim si, že docela pěkněj za tu cenu . Jako psací stůl pro dítě ideál. Osobní předání v Berouně. Kdyby někdo přijel sám, tak s naložením samozřejmě pomůžu.
 4. Mám to taky tak, je fakt že ty IR sou nižší.
 5. Máš ty IR stejně velký jako MT nebo to máš jinak?
 6. Prodám psací stůl, který mi tady zbyl po přestěhování. Velikostně je spíš pro někoho menšího nebo dítě. Stav viz foto. Cena 500,- Osobní předání Beroun SZ Kdyby někdo chtěl ten obraz vedle stolu, je od akademika, tak bych taky prodal.
 7. Prodám automatický strojek Seiko 4R36. Strojek je původní z mých želv. Želvy mi spadly na zem a rotor při pohybu lehounce drhnul. Nějak mi to nevadilo, ale protože přesnost dělala 20s+ za den (již před pádem), tak jsem je chtěl nechat pořádně seřídit a aby se na to koukli co a jak. Vyměnili rotor (1000,-), ale zapomněli je seřídit. Když jsem je chtěl nechat pořádně seřídit, tak že by chtěly komplet vyčistit znova namazat a seřídit, že už maj roky (cca 5let). Nechtěl jsem riskovat abych do toho nestrkal prachy, tak jsem si připlatil a koupil nový strojek. Starý strojek po pádu normálně šel, ale dělal 20+ za den a je s vyměněným novým rotorem, takže už nedrhne, jestli ten pád ho nějak poškodil nejsem schopnej posoudit, ale stejně potřeboval údržbu. Každopádně starý strojek s novým rotorem mi tady leží v šuplíku a kdo by pro něj našel využití, tak je k dispozici za 2000,- + zásilkovna. Osobní předání množné Praha – Beroun SZ
 8. Než to dám někam na bazoš atd. tak to zkusim tady. Měl bych na prodej čuky 3139 a IR 8086, nošený (čuky víc), ale nezničený nebo tak něco, spíš prošláplý s patinou , takže někomu ušetřim trápení. Důvod prodeje je, že mi začaly hrozně natejkat nohy, takže to neni ončo a víte jak to je, pořád na to myslíte... takže jsem si koupil vo půl čísla větší. Velikost US7,5, EU40. IR 3tis, čuky 1tis. Vyčištěný, lízlý RW naturálním olejem. Osobka možná Beroun Praha. Podrobnější info a další foto v SZ.
 9. Na ty optimy jsem nezaregistroval nic špatnýho, takže to bude taková prověřená klasika. Ty CTEK nevim, že by někdo měl, takže nevim jak si stojí nebo v čem sou lepší.
 10. Pánové budu kupovat nabíječku na auto a moto baterku a mám v merku Optimate 6. Je to dobrá volba nebo by měl někdo lepší typ? https://www.battery-import.cz/nabijecky-4/tecmate-nabijecka-optimate-6-ampmatic--12v-6a--tm360/
 11. 750,- neni málo to je jasný, ale jestli to udělaj dobře, tak OK. To pětikilo za zjištění závady mi nevadí, když ho pak odečtou. Víš jak, děláš na tom, nějakej čas zjišťuješ co a jak, aby ti týpek pak řek, tak dík, já to dám jinam když už vim co s tim je, takže mi je dej a čus. Je to nějakej rok zpátky, asi to tady bude někde ve vlákně, mi je seřídili v Pražskym hodinářství, to ještě byli na Barrandově a poladili je tak, že mi snad dělali 2s do plusu za den, přesně nevim, ale byl sem fakt spokojenej a už tenkrát to stálo něco přes pětiklíště a ceny šly nahoru, takže sem s tim v pohodě. Po tom pádu na dlaždičky, to šlo už s přesnotí do pr... ,ale tak uvidíme co s tim provedou v Koscomu. Spíš mě sere, jak je musíš uhánět a urgovat, jako máš pocit, že se tomu nevěnujou (za ty prachy), tak jak by si to zasloužilo.
 12. Výměna rotoru, mě stála litr. Chvilku sem je nosil a předcházeli se hodně, tak sem tam zaběhnul a zkusili to so seřídit na počkání a to si řekli, jenom za tlakovku (už přesně nevim). Ale stejně mi pak dělaly 20 sekund do + za den, což je sice v toleranci výrobce, ale chci míň , tak sem je tam vodnes ať si je tam nechaj dýl a zkusej to poladit. Po dnešní urgenci mi pak týpek volal a říkal 750,- a 14 dnů. Voni si říkaj automaticky za diagnostiku 500,-, kterou ti teda odečtou v případě, že se domluvíte na opravě.
 13. Vidim to podobně. Co sem si je pořídil, vůbec nemám nutkání na jiný automaty. Vypadaj dobře, když s nima někde mrdneš, tak tě to moc nebolí a široká nabídka pásků a tahů z nich dělá neokoukatelnou záležitost. Nejraději je nosim na super jubilee. Blejsknul bych je, ale mám je na seřízení chodu v Koscomu už skoro 14 dní... Zrovna sem jim volal, že už by je jako mohli vyndat z šuplíku a začít s tim něco dělat, tak mi týpek volal za půl hoďky, že se do toho teda vopřou. Před tim jsem je tam měl měsíc na výměně rotoru, protože mi spadly z vejšky na dlaždičky v koupelně. Dle tvrzení Koscomu byl problém s dodávkou rotoru, což se divim u levnýho automatu, kterej Seiko dává do plno modelů, že by nebyl. Takže co se týče toho servisu i to je trochu exkluzivní záležitost. Takže v těch hodinkách máš prostě všechno.
 14. Vzal sem dva, když se osvědčí vemu ještě KAI Santoku, ale myslim, že to bude vončo . Ale potřeboval bych další typ . Chtěl bych nějakou pevnou kudlo do lesa na občasný vejlety, napadla mě Mora Kansbol, ale chtěl sem něco většího na seknutí do větve nebo tak, ale asi by stačila ta Mora. Nechci nic spešl, tak do dvojky .
 15. To je jasný, ale to máš přílepený na dlaždičkách (předpokládám). Na vomítce je to trošku jinak. Nedávno sem sundaval podlahovou lištu zalepenou ke zdi mamutem a šlo to jak pomásle, právě že to bylo na tý vomítce co jí vzal mamut sebou ani nekladla vodpor , takže bych byl na to trošku opatrnější .
 16. Mamut samozřejmě vyřeší plno věcí. Taky záleží jak ten plakát bude těžkej aby to nevyrvalo omítku v jednom bodě přece jenom je to povrchový lepení. Když teda lepit, tak bych to zkusil rozložit na víc háčků aby se rozložila ta váha toho plakátu. U vrtání (mám detektor) ale kolikrát kde si fakt taky nejsem jistej a když to nejde jinak (jinam), tak vrtám fakt jemně po kouskách a kontroluju.
 17. Já bych to viděl na blok, ale nechám to na manželce, nechci zavádět novoty do jejího království ať si řekne. To by se mi taky nemuselo vyplatit . Je pravda, že ty ženský kvalitu nějak zvlášť neocení a věc co můžeš narvat do myčky je pro ně velká devíza.. Takže na cestu uhlíkových ocelí to nevidim. Dali sme vo tom řeč a vidim to asi na ty nože KAI, myšlenku na sadu asi taky opustim, malých nožů máme dost i velký, který stejně nejsou moc využitý, tak to vidim na 3 stejný univerzály.
 18. Ty uhlíkový taky nevypadaj špatně. Ještě to s ní proberu co a jak. Asi by neměla problém pár nožů umejt růčo a hned otřít já to teda tak dělám dycky a ty kudly budu používat taky. Díky za postřehy
 19. přesně jak říkáš , proto do toho nechci cpát nějakej ranec. Je teda delší než sem původně chtěl, ale mrknu na to. Díky za typ
 20. Pánové jako dárek bych chtěl dopřát manželce nějakou sadu 2-3 univerzálních kuchyňských nožů. Měl by někdo konkrétní prověřenej typ? Kdyby japonský (neni podmínkou) byl bych rád. Případně na konkrétní nůž, že bych koupil víckrát. Délka ostří okolo 13cm. Chtěl bych se vejít do 5tis. Může bejt i víc, ale rozumně, spíš bych se chtěl vejít do toho bůra.
 21. I u RW pamatujou na širší nohu a má označení EE místo standardního D, jak píše michalval. Ty velikosti jsou zakletý. Já u RW kupoval větší a pak sem prodal a koupil menší, začla mi natejkat víc noha, tak se vracím k tý velikosti před tim . To mi kuci připomnělo, že tu mám jedny IR 8086 ve velikosti US7,5 a Čuky 3139 taky US7,5. Jsou nošený a určitě už je nevyužiju. Větší IR už mám a místo čuk jsem si koupil MT, takže kdyby někdo chtěl, tak je nafotim a sou k mání za myslim si docela rozumnou cenu. Kdyby někdo tak SZ.
 22. Ten hrníček se mi líbí, sem si říkal, že bych si ho koupil, je za 10 éček, ale z Berlína vyjde s dopravou na 5kilo a to už mi přijde moc. Ale asi mi to nedá...
 23. no to není úplně pravda, přijdeš o čas kterej si s tim strávil. Cesta na počtu a fronta na počtě, pak vyzvednutí když si to nepřevezme, prostě love předem a nebo máte možnost si přijet osobně, dycky říkám
 24. Je to teda hodně, ale hodně dávno, mladická nerozvážnost, ale od tý doby, co jsem jednou do Ostravy nebo tam někam, posílal zadní tlumič na motorku na dobírku a ten ..... si to nepřevzal, tak posílám jedině až kačky cinknou na účtu a nezajímá mě, ani nějaký potvrzení poslaný po mejlu, že sou prachy poslaný atd.
×
×
 • Create New...