Jump to content

HondzaX

Member_50
 • Content Count

  1,289
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About HondzaX

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  hodinky

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Neni to má nabidka. Jen jsem poslal odkaz na jedny dostupné, a to ve snaze pomoc. Nad rámec, ale upřesním, že ty, co zde šly za 7000,- jsou úplně jiný model, než ty z odkazu (jiný strojek, jiný číselník, velké datum, jiná velikost, ale i jiná retail cena). Samozřejmě tím ale neříkám, že se třeba i ten model z odkaz nedá sehnat někde levněji. Nezjistoval jsem to.
 2. https://www.chronoshop.cz/alpina-startimer-pilot-chronograph-komise-420200021
 3. Udávaný web je opravdu oficiální prodejní místo. Je to již mnoha členy ověřený prodejní kanál, takže se zcela jistě není čeho bát.
 4. Posílám nahoru, a to rovnou s doplněním toho, že k hodinkám je originální krabička i karta.
 5. UP a rovnou sleva na finálních 300,- za kus.
 6. HondzaX

  Seiko, Festina

  Seiko 7500,- Festina 2500,-
 7. UP. Nějak nerozumím tomu, že tu ještě visí. Hodinky ve stavu nového kousku. Kompletní balení se zárukou. A navíc za cenu úplně nejnižší možnou.
 8. Včera jsem koukal na ty na tahu. Potvrzuji Tikzotova slova, jsou fakt hodně dobrý. Myslím si, že je to přesně barva pro ty, pro které byla původní černo zlatá varianta až moc barevná, nebo až moc retro. Za mne moc povedený kousek. Tady jedna rychlofotka, když je ještě měli. Jinak fotek jsem udělal víc, takže je sem postupně nahážu. P.S. pro ostrou fotku musíte rozkliknout.
 9. Jako vždy, vše tak, jak má být. Děkuji!
 10. Ač je to asi nošení dříví do lesa, tak si jedno polínko přesto přisadím. Vše naprosto v nejlepším pořádku. Od Jardy jsem jak nakoupil, tak i prodal, a v obou případech bylo vše na velkou jedničku. Skvělá domluva a čestné jednání. Moc děkuji za vše Jardo, a bylo mi ctí!
 11. Vše proběhlo přesně dle naší domluvy, která byla jasná a věcná. Moc děkuji za obchod a příjemné povídání.
 12. K dispozici již jen stojánky Tissot.
×
×
 • Create New...