Jump to content

HondzaX

Member_50
 • Content Count

  1,291
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About HondzaX

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  hodinky

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Je to sice "nošení sov do Atén", ale neodpustím si to. S Martinem je to vždy milé setkání. To dnešní jsme navíc okořenili i jedním obchodem. Tradičně vše v naprostém pořádku. Moc děkuji!
 2. Hlásím, že jsem již měl možnost putovní hodinky otestovat. Jelikož se jedná o hodinky z řady Meister, v níž jsou soustředěny hodinky elegantního až oblekového stylu, lze předpokládat, že ani v tomto případě Junghans nepředpokládal, že by se tento kousek měl stát nějakým outdoorovým společníkem na zápěstí. Hodinky se mnou absolvovaly pár dnů nudného kancelářského života, kde jim to, zejména k formálnějšímu stylu oblečení, náramně slušelo. A to jak na ocelovém náramku, tak i na koženém řemínku, který Helveti přibalilo. Přesto jsem neodolal a vzal je s sebou na výlet do Šumavských lesů. Ani tam nezklamaly a i k tričku vypadaly velice slušivě. Co mne příjemně překvapilo tak je volba safíru na vrchním sklíčku (standardně v řadě Meister používá Junghans jejich "sirclan" - tedy tvrzený plast). Stejně tak pozitivně hodnotím, že se v Junghansu nebáli ukázat vnitřnosti hodinek, a tak je dýnko vybaveno kouřovým sklíčkem. Hodinky jsou poháněny baterii, takže nečekejte žádné orgie ozubených koleček, přesto je, myslím, pohled skrze spodní dýnko zajímavý. Hodinky si pravidelně jednou denně synchronizují čas (ale i datum) přes radiový signál. To fungovalo skvěle jak v Praze, tak i na Šumavě. Hodinkám nemám nic zásadního, co bych jim vytknul. Snad jen, ale to je opravdu velice subjektivní, kdyby existovala verze s bílým číselníkem bez mapy a stále s průhledem na strojek. To by pak byla moje jednoznačná volba. Jakkoli chápu, že tím bych z hodinek udělal spíš hodinky relativně nudného vzhledu a odsoudil je výhradně pro nošení k obleku. Což asi nebylo úmyslem pánů a dam v Junghans (P.S. radiově řízená verze s bílým číselníkem existuje, ale nemá průhled na strojek). Moc díky Helveti za organizaci další skvělé putovní akce a možnost si tak vyzkoušet další zajímavý kousek! Přidávám pár fotek.
 3. Neni to má nabidka. Jen jsem poslal odkaz na jedny dostupné, a to ve snaze pomoc. Nad rámec, ale upřesním, že ty, co zde šly za 7000,- jsou úplně jiný model, než ty z odkazu (jiný strojek, jiný číselník, velké datum, jiná velikost, ale i jiná retail cena). Samozřejmě tím ale neříkám, že se třeba i ten model z odkaz nedá sehnat někde levněji. Nezjistoval jsem to.
 4. https://www.chronoshop.cz/alpina-startimer-pilot-chronograph-komise-420200021
 5. Udávaný web je opravdu oficiální prodejní místo. Je to již mnoha členy ověřený prodejní kanál, takže se zcela jistě není čeho bát.
 6. Posílám nahoru, a to rovnou s doplněním toho, že k hodinkám je originální krabička i karta.
 7. UP a rovnou sleva na finálních 300,- za kus.
 8. HondzaX

  Seiko, Festina

  Seiko 7500,- Festina 2500,-
 9. UP. Nějak nerozumím tomu, že tu ještě visí. Hodinky ve stavu nového kousku. Kompletní balení se zárukou. A navíc za cenu úplně nejnižší možnou.
 10. Včera jsem koukal na ty na tahu. Potvrzuji Tikzotova slova, jsou fakt hodně dobrý. Myslím si, že je to přesně barva pro ty, pro které byla původní černo zlatá varianta až moc barevná, nebo až moc retro. Za mne moc povedený kousek. Tady jedna rychlofotka, když je ještě měli. Jinak fotek jsem udělal víc, takže je sem postupně nahážu. P.S. pro ostrou fotku musíte rozkliknout.
 11. Jako vždy, vše tak, jak má být. Děkuji!
 12. Ač je to asi nošení dříví do lesa, tak si jedno polínko přesto přisadím. Vše naprosto v nejlepším pořádku. Od Jardy jsem jak nakoupil, tak i prodal, a v obou případech bylo vše na velkou jedničku. Skvělá domluva a čestné jednání. Moc děkuji za vše Jardo, a bylo mi ctí!
×
×
 • Create New...