Jump to content

VitekB

Member_50
 • Content Count

  1,379
 • Joined

 • Last visited

About VitekB

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday November 3

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Holeschowitz
 1. Já s tím souhlasím, od nás taky bere NOTINO, Alza, Mall, atd. napřímo. LVMH je zajímavá situace. Jsem docela v šoku, jak dlouhou dobu v sortimentu nebudou. To už musí být na obratu cítit.
 2. NOTINO a šedý dovoz - no nevím, pracuji pro jednu velkou kosmetickou firmu a dodáváme napřímo všem, včetně NOTINO. Žádné přeprodeje, hlavně díky pokrytí většiny evropských zemí přes ČR, bych v případě našich značek vyloučil (minimálně u NOTINO). Pak je tu Alza, která mi před měsícem prodala od Issey Miyake neprodejný vzorek, na checkcosmetics mi vyjelo datum výroby rok uvedení na trh, tj. 2015...
 3. Nakupujete někdo přes Českou spořitelnu? TraderGO? Resp. pokud bych teď chtěl začít, jaký byste zvolili postup? Nehodlám tam dávat nějaké větší procento úspor, ale chtěl bych s částí něco zkusit udělat. Plánoval jsem příští rok kupovat byt, takže mám všechno dost blbě zaparkovaný a teď si hypo na koupi nemovitosti brát fakt nechci.
 4. No jo, jenže když je po něčem poptávka převyšující nabídku, tak regulací ceny akorát dojde k vytvoření černého trhu a ve výsledku bude zase stejně draho. Prostě je nás tady moc.
 5. Podle mě je aktuální stav horší, dozvídáme se to se zpožděním. O jednom (resp. nakonec 3) případu z doby 30 nakažených v Praze vím, byla tam prodleva 15 hodin. Nakazily se tady, bez cestování, z nuly do příznaků 3-4 dny. Všechno lidi pod 50.
 6. Kam s úsporami v korunách na různých účtech? Nerad bych kvůli inflaci přišel o všechno. Koupit rychle nemovitost? Na byt v Praze nemám, takže garáž?
 7. VitekB

  Vítova cesta

  Naživo tedy velké překvapení! [emoji846][emoji108]
 8. Tak podpora nic nevyřešila, že prý platba je neplatná. Borec chce, abych mu to poslal přímo na účet, což pochopitelně neudělám. Trochu se bojim, aby si nakonec za pár měsíců ty údaje nevyplnil a platba neproběhla, až to přestanu sledovat .
 9. No právě, tam je potřeba vybrat transakci, se kterou mám problém . Ale už jsem je nějak kontaktoval. Například v mobilní aplikaci se jeví vše OK, je tam "paid", tak nevim. Podle vláken z ledna až února v ebay community je to častý issue, ale aplikovatelné řešení jsem nenašel. Asi to zkusim zaplatit bokem přes paypal, kupující normálně komunikuje, pak si pohlídám, abych to neplatil 2x.
×
×
 • Create New...