Jump to content

dawe009

Member_50
 • Content Count

  2,013
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About dawe009

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Rolex, Omega, IWC, Panerai, Breitling.

Recent Profile Visitors

8,336 profile views
 1. To je nějakej poloviční kůň ale ne? Nebo máš děsně velký děti
 2. Jak řekli, tak udělali. Další super obchod s Petrem. Těžko vymejšlet nová superlativa, vše už bylo mnohokrát řečeno. Moc díky, bylo to fajn, jako vždycky!
 3. Zrovna na velkým skůtru bych se za integrálku nestyděl..a těch příležitostí rozbít si hubu ve městě je snad ještě víc, něž při lítání po okreskách. Ale vzít si integrálu na klasický HD, to je prostě fakt divný. Naštěstí na to nelezu, tak nemusím to dilema řešit..
 4. Last call za 15 000 Kč s kydexem bez střeliva.
 5. To jsou ty náklady, když nejsou potíže. Kdyby nedejbože začaly, je lepší to zapálit Ale je to krásný auto a každý svezení musí bejt svátek.
 6. Ale prd..nemyslím to, že cvakne centrál, ale ten motorek, co to ovládá..Golfy ho mívaj v kufru a může vrčet, když jsou někde blbý kable nebo spoje:) Neboj, to bych si nedovolil
 7. Kámo, jestli ti to zabzučí po delším stání, bude to palivová pumpa, která tlakuje palivovou soustavu. To je v pořádku. Pokud dycky, je to centrál..bude někde špatný spoj nebo drát, zatím to může všechno fungovat, ale pravděpodobně se někdy v nedaleké budoucnosti neodemknou nějaký dveře třeba. Případně by to ještě mohl být ten imobilizér..ten by mohl dělat problém i při tom startování. Ale pokud má problém, měla by ti na palubce při tom svítit žlutá kontrolka klíčku.. Nicméně minimálně bez připojení na diagnostiku a bez zkoušečky je to pořád věštění z křišťálové koule.
 8. Aha, tak to jsem pochopil jinak. Přesto, pokud byl někdo za dveřmi, tak dělat, že nevidím a neslyším, mi přijde takový zvláštní.. tak jsem divnej já no..
 9. To byla reakce na celej ten příběh. Nicméně jestli se nepletu, tak nešlo o to, že by ses tam cpal pět minut před otevíračkou, ale že ho nepustili dovnitř pět minut před zavíračkou a dělali, že tam nejsou. Jinak cestuju už mnoho let pracovně, většinou po evropských metropolích a co se služeb, vstřícnosti, profesionality a vůbec úrovně obsluhy týká, tak tam ten rozdíl vidím.
 10. No předpokládám že zde: https://www.indian-praha.com/kontakt/ Resp. tady: https://www.indian-praha.com/zkusebni-jizda/ Já budu mít novinářský testovací kus. Ale jelikož je Indian u nás oficiálně relativně krátce, tak si myslím, že budou celkem vstřícní k půjčování motorek i normálně, aby se dostali mezi lidi. Většina značek to tak na začátku dělá..
 11. Neboj, já ti ty úpravy taky nezaplatím samozřejmě Jediný blbý teda je, že manželka neremcá.. Ale vona začne, jako každá manželka..a pak přijde moje chvíle Nee..já nejsem HD positive, ale máš to moc hezký, vymazlený, užívej! Já jsem zatím spokojenej s BMW, ale v srpnu budu mít na tejden toho Indiana FTR1200, tak jsem zvědavej, jaký to je. Jo a Jarda Vavřina mi slíbil půjčit toho elektrickýho HD, na to se těším velmi teda, jestli mě to nahlodá nebo jestli se tomu vysměju. Viděl jsem nějaký recenze a ten tah stíhačky na mě celkem udělal dojem. Tak hlavně vopatrně
 12. Takhle zodpovědného motorkáře jsem v životě nepotkal.. Až to budeš prodávat, tak to chci
 13. A máš tam i takhle z dálky hezkou společnost. Dej ještě dvě a jdi si popovídat o kultůře.
×
×
 • Create New...