Jump to content

Skopky-Sonny

Member_50
 • Content Count

  477
 • Joined

 • Last visited

About Skopky-Sonny

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  ve Štatlu
 • Fanoušek značky
  WR200+

Recent Profile Visitors

3,485 profile views
 1. Radku díky, ale už jsem to myslím psal do vlákna 2019. Světlo je a vždy problém bude, kór právě v takových historických prostorách. Všem vystavujícím (a že tam jsou sami za sebe Ti asi nemusím připomínat) jsme doporučovali nejen na popud veřejnosti přinést stolní lampičky případně jinou osvětlovací techniku. Jak se s tím poprali je už čistě na nich. Denní světlo tam prostě nedostaneme;) A co se těžkých parfémů týká, tak vládne (naštěstí) demokracie a každý na sebe může vylít co chce. Ale můžeš si vzít roušku nebo respirátor a nemusíš řešit takový "kraviny".
 2. Taky si myslím že nás akorát někdo troluje. Osobně sázím jenom na novej kalibr a to je vše.
 3. Ahoj, zatím jede vše podle plánu. Snad nám to vláda díky restrikcím nezkazí Sonny
 4. Eric nejaky compressory evidentne, ale s Breitlingem udelal jeden ne moc znamej pocin. Kdo nezna...hledejte Breitling Tabarly;)
 5. Druhý obchod s Ivem a vše opět bez chybičky. Díky
 6. Souhlasím, vše naprosto napohodu bez jediného zádrhelu. Díky za obchod Ivo
 7. Alice má Béčka Prvně starší malý SuoerOcean Heritage, v 38mm (myslím), a druhý sou snad nějaký Colty nebo Galacticy v chronu... Pán má něco levnějšího s Valjoux 7750, možná Tissot nebo tak něco..
 8. Tak tak. Obchod proběhl bez sebemenšího problému, chválím a zároveň děkuju
 9. Tak uz i Basel zrusenej:(

  1. Show previous comments  4 more
  2. Radek124

   Radek124

   No co, aspoň se letos nebudete muset zapisovat do pořadníku na novej model Lolexek a vystačíte si s čekáním na ty loňské...

  3. AndyAaron

   AndyAaron

   To uz by ale ty novinky teda mohli zacit ladovat rovnout...

  4. Radek124

   Radek124

   To už bys rovnou mohl čekat slevu, když teď díky stornu ze strany organizátora ušetří tězké milióny za pronájmy expozic ;)

   Obávám se ale že díky depresi způsobené nástupem AW teď na nějaké reálné inovace kukačkářům vysychají zdroje, takže to mnozí pojmou spíš jako vítanou záminku k odkladu novinek ?na lepší časy?...

 10. Važení, už máme termín pro letošní sedmý SEW, bude to 16.-17.10.2020. Vše bude stejně jako loni: ještě víc vystavujících než předchozí rok, ještě víc hodinek pod jednou střechou Paláce Žofín, jenom jsme to přesunuli na pátek a sobotu, tak jako to bývavalo v Brně. Večírek bude tedy v pátek večer. Tak si to nezapomeňte poznamenat do kalendářů a my se budeme těšit na podzim na viděnou. https://sewpraha.com/ https://www.facebook.com/sewpraha/ https://www.instagram.com/salonexceptionalwatches/ Sonny
 11. Dnes obed v kavarne Spolek, Brno a pan s AP RO, jeste s napisem Automatic na cifru. Necekanej ulovek, protoze tam bezne chodi uplne jina sorta lidi. Kazdopadne palec nahoru, na kozu sem nemel koule.
×
×
 • Create New...