Jump to content

Edifice562

Member_50
 • Posts

  163
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Edifice562

 • Birthday 05/16/1968

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Hošťálková
 • Fanoušek značky
  Seiko....stolní tenis , kytara, staré motorky , zbraně ...

Edifice562's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Moje Military pětky aka "zálesácké chrona".. na živo jim černý nato strap sluší víc než Bond. Daily wear watch - malé , lehké..
 2. Motorky mám rád už dlouho. Moje dvě současné krásky. Honda s kamarádovým dvojčetem v pozadí.
 3. Tak jsem se po letech vrátil do jedné stopy. Je to super. https://www.motorkari.cz/motorka/?mid=117322 Helmu odkládám na opěrku.
 4. moje kráska před zprovozněním , začínám ji oživovat.
 5. ono to je vidět jen když chceš , takže to zřejmě nebudu dál řešit...Jinak SKX jdou "jak hodinky" a mají vše OK slícované , dávat pryč je rozhodně nebudu. Díky moc za tipy.
 6. asi jo , tak nějak...Zabrousit - v tom mám jasno.Čím zaleštit?
 7. mobilem to jde mizerně vyfotit.To lesklé místo je ploška..naštěstí nedělá téměř vrub do průběřné kontury kartáčované ani leštěné plochy.
 8. včera jsem dal své hodinky z ruky do vnitřníkapsy bundy a ony mi později ze zapnuté kapsy vypadly cca 40cm na dlažbu. Vznikla na nich taková mikroploška na přechodové hraně v lesklé části. dalo by se s tím něco udělat? Moc to neruší a nerad bych rozhodil vzhled celého boku u nových hodinek. Kdyby se ale na tom místě obnovil lesk , opticky by ploška trochu zmizela.
 9. jo , to je skvělý tip , Cartier tank je v podstatě můj vzor...
 10. Tečoval mně design hranatých hodinek s římskými indexy a stříbrným cifrem , čistý nekomplikovaný design - 3 ručky...Nicméně se mi nedaří najít nějakou rozumnou alternativu... Budget do 6000 , rozumně velké , tedy délka cca 32mm bez nožiček , , ocelové pouzdro přírodní či pozlacené, safír výhodou ale není podmínkou , wr není podmínkou , quartz může být ale raději mechaniku...Rozumná značka...Mohou být i čínské , ale ne za 8 dolarů... Příklad designu je zde - ale módní značky ne. https://www.hodinky.cz/hugo-boss-admiral-1513436.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=criteo-hodinkycz Děkuji za tipy.
 11. třeba tyhle kvarcové Seika
 12. existuje vzor nebo podobný model pro tyto čínské hodinky?
 13. Kluk jako buk: díky za zastavení!
 14. taky jen hromadím.Poměrně rychle , tak nevím jestli časem nebudu prodávat. Nicméně to závislácké točení hodinek , kdy koupím a než stačím rozmyslet co napíšu do chlubícího vlákna , začnu skládat text vlákna prodejního , to je mi hodně cizí a před sebou samým neobhajitelné. Tak Ti fandím abys dobře vybral poslední kus.
 15. Hodně zajímavý chronovývoj a super fotky....ty Damasko jsou náhrada za Seiko big military? SKX009 ještě máš?
×
×
 • Create New...