Jump to content

tano

Member_50
 • Content Count

  12,069
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

6 Followers

About tano

 • Rank
  MegaXXLzávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Hodinky, které mám.

  Seiko Monster SKX781K
  Seiko PADI SRPA21K1
  Eterna Kontiki date
  Damasko DA 38 - tah
  Casio PRW 3000-2B
  Casio GW-B5600BC-1ER
  Mido Ocean Star Diver 600
  x-------------------------------------------x
  Kousky, které jsou už minulost.

  Steinhart Titanium 500
  Seiko Marine Master 300M SBDX017
  Seiko Sumo Modra SBDC033

Recent Profile Visitors

9,652 profile views
 1. https://www.csfd.cz/film/273163-snadny-prachy/prehled/ Hustej thiller ze svobodného světa. Máme se ještě co učit. https://www.csfd.cz/film/6634-henry-portret-masoveho-vraha/prehled/ Starší záležitost, ponurá a pořádně vyšinutá. Kdo má rád tento styl, tak vzhůru do toho. https://www.csfd.cz/film/600475-jmeno-zeny/komentare/ Asi to není film pro zdejší členy, ale mně se to líbilo.
 2. Porovnávám s dnešní dobou, tu pověst o loupeživém rytíři. Pojďme poctivě konstatovat, že ty pověsti jsou v tomto ohledu stále živé. Teda jen místo loupeživého rytíře, je to tmavá postava. Přepadá i jezdce (motoristy) a nože? Ty jsou stále v kurzu. Ty mi dáváš, to je boží! Teď vážné, jo? To podzemí je nejlepší, ale navrchu by se dělaly bezva mejdany..
 3. Zajímavé setkání. A konečně velké G v jejich prostředí.
 4. Nene, tano uz take nema zajem o mechaniky. Co s nima?
 5. Moc hezké! To dramatické nebe tomu přidává na dramatičnosti.
 6. https://www.csfd.cz/film/379257-druha-sance/prehled/ Výborné a mrazivé drama. Tento styl fakt můžu. https://www.csfd.cz/film/271857-aquaman/prehled/ Pohádka, synovi se to líbilo. Za mě, celkem to šlo. https://www.csfd.cz/film/209007-unaveni-sluncem-2-odpor/prehled/ Totální hovadina
 7. Ad první věta - máš pravdu, to bylo špatné srovnáni. To víš, zkoušením zmoudřím, snad. K cenám, nejsou lidové, není to na každodenní lemtání, to je fakt. O to více si to užijeme ve chvílích pohody. Každopádně, se u nás dobře rozhlednu, co tady vaří, nebo se posunu do jiné lokality. Díky za tipy, píšu si je za uši. Vzhledem k tomu, že nemusím degustovat každý den/týden, tak samošku/hospodu vynechám.
 8. Tak zatím jsem ochutnal tu 13 RED ALE. Jako hodně mi chutná. Má to vyváženou chuť, na konci parádně hořká. Nedá se srovnat s tím, co se prodává v samošce. Ta tvoje klasika, to by mě zajímalo. Můžeš to trochu popsat, neznám to.
 9. Tak jsem se rozhodl podpořit místní pivovar. Jsem docela zvědavý, jak to bude chutnat. Někdo nějaké zkušenosti?
 10. https://www.csfd.cz/film/466948-benzinka/prehled/ Takové maďarské Pulp Fiction. První polovina je pomalejší, závěr drsnější.
 11. Ještě bych přidal, nebát se ty hodinky někam položit, že se odřou.
×
×
 • Create New...